Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam Was i nie wiem która opcja lepsza, ale chyba jednak ta na skoczka...

Bo swoich bliskich już straciłam, nie chciałabym się do kogoś przywiązać i też stracić. Tu gdzie jestem, jestem pierwszą opiekunką, jest dobrze, ale pdp trochę się boi nowej osoby. Wczoraj po raz kolejny upewniała się że będę do piątku ( dwa miesiące minęło mi w niedzielę ). Polubiłam ją, choć oczywiście ideałem nie jest, ale nikt nie jest, ja również.

 

A dzisiaj wtorek. :)

Pupcie w górę i czas zacząć nowy dzień.

:kawa::kawa::kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i jak miło,że już jedna  @Maria Jolanta na nogach i już :kawa: częstuje-smakowita! dzięki :hahaha: 

dzień będzie gorący i w :serce: i na zewnątrz ,jak zawsze .Nic się nie zmieniło.:love: Fajnego wtorku!

@Maria Jolanta tak ,nikt nie jest ideałem,,ja nieraz pisałam nawet tutaj ,że nie wrócę do babki,,a co do czego ,tak prosiła ,że wracałam,,ale to były moje początki,więc każdy pracuje jak uważa,,wtedy mi pasowało,bo może też jakaś obawa ,że mogę trafić na jakąs zołzę,teraz już wiem,że na kogo nie trafię to sobie poradzę,dlatego wybieram teraz fruwaka tu i tam,nie jedno miejsce a poznac 4  a nawet 5 miejsc w roku,zawsze jakaś odmiana.:święty: nasi PDP sa demencyjni-przeważnie,bo obecna moja babcia to kumata na 100%,ale Ci demencyjni to szybko zapominają i jak obecna opiekunka zjedzie i przyjedzie druga fajna to szybko babcie się przyzwyczajają,także w chwili zjazdu trochę łzy PDP polecą i na tym koniec, wiem ,że nie zawsze ,bo miałam parę przypadków ,gdzie dzwonili i tylko mnie chcieli,wtedy też wróciłam do PDP,, :hahaha:  a teraz lecę się szykować,,:święty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz a tam,,spacery Ci w głowie:święty:zobacz co ja wymyśliłam,,jedziemy sobie dziadka Mercem i machami,,zadowoleni i radośni z pracy ,jaką dała nam agencja,,No chodz pokażemy wszystkim jak naprawdę  wygląda praca w opiece,,nie tylko narzekania ale i jest jaka rozrywka,,,hahhahaha :hahaha:

auto.gif

Oj teraz widzę ,że tam za mną ktoś na trzeciego się wsliznął:hahaha: ale za tobą jest wolne i mozemy kogos dobrać ,,wpakowac na tył ,,:hahaha: kto lubi machac to zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem,:hahaha:,My machamy  @katarynka bo już chyba uwolniła się od ciężkiej PDP,,już wraca chyba do domku,,wreszcie się doczekała !! szerokiej drogi i szybkiego powrotu do domu i do internetu,,no bo My chcemy wiedzieć ,jaka szczęsliwa była babcia ,jak zobaczyła Ciebie z torbami -wychodzącą:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Już wiem,:hahaha:,My machamy  @katarynka bo już chyba uwolniła się od ciężkiej PDP,,już wraca chyba do domku,,wreszcie się doczekała !! szerokiej drogi i szybkiego powrotu do domu i do internetu,,no bo My chcemy wiedzieć ,jaka szczęsliwa była babcia ,jak zobaczyła Ciebie z torbami -wychodzącą:hahaha:

Moze wcisnęła @katarynka ce jakiś banknot  do kieszeni z tej radosci:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, jolantapl. napisał:

Moze wcisnęła @katarynka ce jakiś banknot  do kieszeni z tej radosci:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ten banknot już zaoszczędzony:płacz: ,bo nie przyjechala żadna inna ,,następna opiekunka! ale teraz babka odżyje,,dziadzio do 24 będzie przed tv,,bo będzie wiedziała ,że żadna straż nie zejdzie z góry go szykowac do łóżka czy mówić dobranoc,, tak się trafiło,,  @katarynka ,dzięki niej znamy historię rodziny i współpracy ze wspaniałą agencją,, brak słów,mimo wszystko powinni jej  pozwolić zjechac od razu do domu jak tak postanowili ,że kończą współpracę i zaplacić jej do końca jej pobytu tam,,swoje przeszła w takiej podłej atmosferze,ale to nikogo nie rusza,,:płacz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się i ja do grona z powitaniami... nareszcie akumulatorki naładowane... główka wolna od dziwnych myśli i czas wracać do pracy...

Okazało się, że pracuje tutaj w takim tygodniowym rytmie... Pdp we wtorki wychodzi na kilka godzin a ja w większości ten czas przeznaczałam dla siebie... ale w zeszły wtorek stwierdziłam, że co innego jest ważne... no i nic nie było w stanie tej straty wyrównać... Nie ma co, należy dbać o swoje akumulatorki....

Piękna natura jest tutaj, bardzo piękna... lasy mieszane, rezerwaty roślin... jeszcze tylko jeziora nie zwiedziłam, ale zostało mi jeszcze kilka wtorków... policzyłam i dokładnie: 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie czekam też na wyjscie i na załadowanie siebie na maxa-:hahaha: wyjsc z tej celi,duszę się ,normalnie się duszę,,jednak jest bardzo duża roznica codziennie gdzieś tam biec do sklepu po byle pierdołę,ale jest wyjscie  z domu i jest się na powietrzu,,niż siedzieć w zamknięciu non stop, zostaje taras ,zero wyjsc do sklepu:płacz: ale idzie się do wszystkiego przyzwyczaić,idzie wytrzymać,,  

A może jakieś polowanko:hahaha: ale nie ma nawet na kogo,,tutaj widzę same baby a gdzie te facety,,? a jak są ,to takie kurduple jakieś niedorobione:płacz:  ok! będzie fajnie ,a jak inaczej! sama sobie zorganizuje aby było jak najfajniej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana tutaj napewno nikogo nie upolujesz:hahaha: nasi chlopcy sa najlepsi:love: a ja bylam na rowerku i zmoklamO.o ale to nic jest bardzo cieplo i tych pare kropelek mi nie zaszkodzilo, tylko wlosy bardziej sie zakrecily :hahaha: no nic koniec przerwy czas na obowiazkowa:kawa: babcia z zegarkiem stoi i czeka 15.05 ma juz byc haha:kawa::ciacho: do nastepnego popisania :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te wszystkie babki muszą byc takie zegarkowe:hahaha: u mnie też :kawa: i :ciacho: i jeszcze Tiramisu zjem też,,zupa przeleciała i jakiś głód czuję,,trochę km zrobiłam i wyglodniałam,,wiec znowu trzeba do koryta i napełnić się,,,ale u mnie gorączka,,30 stopni,,a niech ludziskom pogrzeje trochę,a niech się nacieszą słońcem,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Blondi napisał:

Tak czytam Was i jak fajnie się czyta,,dziadziunio i babunia,,tak ciepło i serdecznie:serce:  przebywamy z naszymi PDP nieraz miesiąc a nieraz 2 i zżywamy się z nimi,,zawsze w jakimś stopniu ich lubimy i rozstania są zawsze smutne,,o ile się bardzo polubimy,,ale ja też już nie patrzę na polubienie w tej chwili,tylko na  zmianę miejsca i zmianę nudy na inną nudę:płacz: 

@sayonara 52 to Ci się trafiło!!!! wygralaś Włochy-brawo,,jasne że depilacja tu i tam,,od razu poczujesz jaka jesteś elegancka włoszka,,no super! a widzisz ,,jak fajnie trafiłaś za drugim razem..:święty:

Blondi to moj 3 raz....

 

Moze to nagroda za  to co mialam wczesnie?_

Na innych stellach;)

Ale nie chwalmy dnia przed zachodem slonaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Blondi to moj 3 raz....

 

Moze to nagroda za  to co mialam wczesnie?_

Na innych stellach;)

Ale nie chwalmy dnia przed zachodem slonaca.

To ja tak się pogubiłam? Ty już 3 raz jedziesz?zobacz jak się rozpusciłas w tych wyjazdach,,nie będziemy nic chwalić -masz rację ,bo potem wszystko sie pieprzy,,a tak ma nie byc:płacz: ,,ma być dobrze ,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Ja własnie czekam też na wyjscie i na załadowanie siebie na maxa-:hahaha: wyjsc z tej celi,duszę się ,normalnie się duszę,,jednak jest bardzo duża roznica codziennie gdzieś tam biec do sklepu po byle pierdołę,ale jest wyjscie  z domu i jest się na powietrzu,,niż siedzieć w zamknięciu non stop, zostaje taras ,zero wyjsc do sklepu:płacz: ale idzie się do wszystkiego przyzwyczaić,idzie wytrzymać,,  

A może jakieś polowanko:hahaha: ale nie ma nawet na kogo,,tutaj widzę same baby a gdzie te facety,,? a jak są ,to takie kurduple jakieś niedorobione:płacz:  ok! będzie fajnie ,a jak inaczej! sama sobie zorganizuje aby było jak najfajniej!!!

Oj Blondi ja nie widzialam jeszcze  przystojnego  Niemca.

A lubie przygladac sie ludziom.

 

Jakas ta ,,rasa,, malo atrakcyjna.

 

Moze tu w duzym miescie bedzie szerszy wachlarz ha ha  plci przeciwnej.

Powoli wychylam nos z domu i bede robic rozpoznanie terenu.

 

 

 

Przynajmniej  meska czesc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sayonara 52 napisał:

Oj Blondi ja nie widzialam jeszcze  przystojnego  Niemca.

A lubie przygladac sie ludziom.

 

Jakas ta ,,rasa,, malo atrakcyjna.

 

Moze tu w duzym miescie bedzie szerszy wachlarz ha ha  plci przeciwnej.

Powoli wychylam nos z domu i bede robic rozpoznanie terenu.

 

 

 

Przynajmniej  meska czesc 

Podpisuje się pod tym nie tylko mężczyżni  ale i kobiety nie za atrakcyjne:d chociaż ostatnio miałam w miarę przystojnego sąsiada o uroczym uśmiechu ale jakiś taki trochę wyłysiały był :(

Dodam jeszcze ,ze niektórzy używają wód toaletowych o bardzo ładnych zapachach:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie przecież ,że tutaj jest sporo przystojnych polaków ? i ja na polowanko polskiego pochodzenia-hahaha no nic się nie domyślacie,,jasne ,ze niemiecka męskośc to katastrofa-zgadzam się,,chodz są i ładni i przystojni i wysocy i z figurką,,no przecież takiego ostatnio zapoznałam lubisa,,z pięknym uśmiechem i piękną gadką,,ale babcia była bardzo zazdrosna o niego,,i to jeszcze jak zazdrosna:hahaha:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Buźka śliczna, piękne oczy  i całuśne usteczka. :d:d:d

 

No nie mogę ,,to bierz te całuśne usteczka,,w myślasz na 100% myślisz jak by całował tymi swoimi usteczkami,,ale mi ochoty tutaj nie rób na całowanie ,bo zaraz zwariuje z tęsknoty za facetem i za całowaniem i za całą resztą,,,:serce::love: jestem spragniona wszystkiego ,,nawet durnego przytulenia,,hahahha :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...