Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przespacerowała mi się po drodze...

prawie rozdeptałam...

stwierdziłam, że zrobię fotkę, więc się zatrzymała...

napstrykałam fotek i doszłam do wniosku, że tyle mi wystarczy...

jakby czytała w moich myślach... pomachała kilka razy ogonkiem i zniknęła...

zdolna...

a tak w ogóle to sobie sarenki popodziwiałam, ale płochliwe i szybko zniknęły gdzieś w kniei...

no i tak mi minął wieczór...

zostało mi ponad trzy tygodnie - policzyłam siedząc w wieżyczce myśliwego ---

oby mi się tylko nie ciągnęło, bo końcówki lubią tak....

2 minuty temu, kris napisał:

To salamandra plamista...:d

to mi się trafiło, po raz pierwszy mieliśmy zaszczyt personalnie -- na własne oczy, a nie cudzy obiektyw :d dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i od rana :kawa: :kawa::kawa: ,buzka:hahaha: 

29579.jpg

@sayonara 52 Ty ranny ptaszku-szerokiej drogi i wspaniałych PDP,,ale się rozchulałas w opiekunkowie,,już następna robota i fajnie! Masz ochotę i masz siły i masz full energii  to jazda do nas do De,,aby tylko był internet ,,:hahaha::serce::love:czekamy!!

@Łukasz ku a Ty w pidżamie? :hahaha: jest gorąco ! ufff ale :kawa: czeka i czeka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim ,miłego dnia a teraz za :kawa: się biorę bo u mnie niestety deszczowo i pochmurnie @sayonara 52 nie opij się tak tej :kawa: przed podróżą bo potem po toaletach będziesz musiała co chwilę latać;) Dojedż szczęśliwie i pozdrów Kolonie ode mnie fajne wspomnienia stamtąd mam:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszek chwalipięta:hahaha: :hahaha: wezmę :jabłko: a ja siedzę w domu,,mi jest normalnie ktoś potrzebny z autem,abym mogła też zaliczac Holandię i Belgię i może Francję,,duszę się w tych 4 scianach,,naprawdę,,,:płacz: mi jest ktoś mobilny potrzebny,,bo ja mam za dużo energii w sobie i za dużo chęci życia :hahaha: no wylałam z siebie wreszcie moje zachcianki:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Łukaszek chwalipięta:hahaha: :hahaha: wezmę :jabłko: a ja siedzę w domu,,mi jest normalnie ktoś potrzebny z autem,abym mogła też zaliczac Holandię i Belgię i może Francję,,duszę się w tych 4 scianach,,naprawdę,,,:płacz: mi jest ktoś mobilny potrzebny,,bo ja mam za dużo energii w sobie i za dużo chęci życia :hahaha: no wylałam z siebie wreszcie moje zachcianki:serce:

Nie dość ,ze włazidup to jeszcze chawlipieta :hahaha: on nie dobrze co się z tym @Łukasz em porobiło:hahaha: A ty @Blondi ubieraj się szybciutko kieckę jakąś ładną trochę przykrótką przyodziej i każdy Ci się zatrzyma jak mu rączką pomachasz i zawiezie wszędzie tam gdzie byś tylko chciała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam super spotkanie!!! hurra mam super koleżankę ,która mieszka 30 lat w De i znowu przyjedzie do mnie dzisiaj,,zawsze coś innego i zawsze trochę w innym klimacie ,,:hahaha: już się biorę szybko za siebie dalej,,jakbym wyczuła ,że będę w innym świecie chodz trochę,,:serce::love: buziaczki  :love: a co -dla Wszystkich i full :hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię do babci ,że koleżanka moja przyjedzie dzisiaj mnie odwiedzić,ta co już byla raz u mnie,,ja chcę się wyrwać gdzieś z nią itd, a babcia mówi do mnie,,,na tarasie sobie posiedzicie!" :płacz::hahaha: ja chcę z domu a babcia wszystko robi abym została w domu,hahahha ja wiem,że ona nie lubi jak ja wychodzę,zauważyłam to,ona chce abym ja byla w tym domu,abym ja jej nie zostawiala samą,,mogę spać ,mogę wszystko robić w swoim pokoju ale ona jest spokojna bo ja jestem,,częsciowo ją rozumię,:święty: ale z drugiej strony chce abym wyszla bo jest ładna pogoda i chodz na trochę,,ale jak wracam do domu to widzę ten blysk w oku ,jaka jest zadowolona,że jestem ,że nie jest już sama,,smutne to życie ma,:płacz:za mało atrakcji ,za mało akurat w tym czasie spotkan,,,odwiedzin i nawet się zgadza na moich gosci aby tylko zaprosić ich tutaj i siedziec razem,,hahahha  ja fruwajka dzisiaj jestem,,ale tylko na trochę,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam duże dzieciaczki mija u Was popołudnie? ale gorąco,,ufff ślicznie!:hahaha:  ja zaliczyłam kawiarnię a potem sklepy w których jeszcze nie byłam,,i tak fajnie mi pauza minęła,:love: 

@jolantapl. masz głowę pełną?:święty: od tesciowej nadawania:płacz: moja mnie caly czas poucza ,co mi wypada nosić a co nie:płacz: a mi to wchodzi jednym uchem a drugim wychodzi,hahaha dobrze ,że mam innych co stoją po mojej stronie,:serce:

@Łukasz a Ty jazdę zaliczyłeś ?,a nie było do mnie zajechac z dziadziem do kawiarni,,wszystko było extra oprócz facetów:płacz: brak i brak

@Lucyna121 a gdzie Ty dzisiaj wojowałaś,,ze swoją księżniczką-pisz tutaj szybko!:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Maria Jolanta zawsze te ostatnie dni to slimaki takie,że hej!:płacz: ja mam tak zawsze ,,bo już chcemy zjeżdzac i tak to się wlecze ,,ale dzien po dniu,pomalutku minie,,pomyśl ,że masz jeszcze miesiąc, to nie odczujesz tych paru dni,,:hahaha: 

Dziękuję Ci dobra kobieto. Miesiąc ? :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Dziękuję Ci dobra kobieto. Miesiąc ? :płacz:

ale praca społeczna ten miesiąc:hahaha: zero euro!! gratis robota:płacz:,,to już w ogóle dostaniesz motorek i powera do pracy:love: ja też pomyślę o tym społecznym miesiącu,,,też mi śmignie szybko!:święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, agryppina44 napisał:

jakaś jaszczureczka - zna ją ktoś?20170512_211200_Burst01.jpg.5a24d3647948841fde35397c23be91b0.jpg

Dzięki za małego robaczka... temu to dobrze...

@agryppina44 co Ty za bezbronne jaszczureczki spotykasz na drodze:hahaha:,,ale fota bardzo ładna i kolory jakie ładne,,wygląda na dużą a jest chyba malutka,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Łukasz napisał:

Mój dziadek zmęczony ..ale jak ma być inaczej,jak mi się wyrwał do przodu, po belgijskim kurczaku :hahaha: no, ale aktywizacja ruchowa spełnia swoje cele, najpierw 9.jpg.b4cacdb6fd785edbe2d033e3758dc0d9.jpgjednak trzeba zjeść treściwy posiłek:płacz::hahaha:

 

Ale fajny dziadziuś:hahaha: ja też chcę takiego PDP:płacz: mogę być Twoją zmienniczką?:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...