Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Blondi napisał:

Witam z :kawa::kawa::kawa: ,już piję i palę :hahaha:,,a kto pije i pali tego nie ma robali,,,a więc do dzieła ,wstawać i pić :kawa: .Nie ma to jak fajny czwartek,,dużo :hahaha: i dużo luzu!

Wczoraj mi babcia powiedziała,że takiej wesołej opiekunki jak ja ,to tutaj nie było:hahaha: powiedziala ,że jestem kochana i bardzo wesoła,-hahaha więc się jej pytam,a poprzedniczki nie były wesołe? a babcia ,że była spokojna ale też kochana,ale ja ją tak rozweselam ,że widzę,że babci sie to bardzo podoba,bo zapominamy wtedy we dwie o wszystkim,,także wyluzowac w pracy i trochę fajnych żartów i naprawdę jest całkiem inaczej,, :love::serce:

@makaroni to zrobiłaś z nudów,,trudno,następna nauczka ,nie zabierać się za babci skarby,ja nigdy nie ruszylam niczego ,stare przyprawy staly w kuchni w szafkach,pełno tego,ale ja używałam swoje nowe ,,a przyszła po mnie opiekunka i dawaj robić porządki w kuchni,babcia malo nie wyszła z siebie,,spowrotem i to migiem wszystko musiała do szafek schować:hahaha: nieraz nawet jakbym musiała po czyms chodzic,bo w/g  babci by tak musiało być ,,to czemu nie,aby jej pasowało,zawsze powtarzam,to nie mój dom ,nie moje zwyczaje w domu,trzeba się szybciutko w te nowe zwyczaje wkręcic i zaakceptować,,jeden problem z głowy,nic nie musimy robić,tylko tolerować PDP nawyki,,żadna praca,omijac tylko! nie patrzeć kto co powie,bo rodzina i znajomi wiedzą dobrze ,jaka /jaki jest PDP:hahaha: ,,makaroni teraz powyciągaj po trosze te ciuszki babci ,,przypomni się jej,,demencja ,,coś może jej się otworzy ,,,uczymy się i uczymy a nasze te łapeczki latają do tych porządków jak zwariowane,,a zawiązac je :płacz: :hahaha:

Dzień dobry :serce: wszystkim@Blondi podoba mi się to co napisałaś ja też za zadne gruntowne porządki w domach podopiecznych się nie biorę nie daj boże coś im wyrzucać no może po za przeterminowanymi produktami z lodówki a i to zastanawiałam się czy nie poczekać na przyjazd córki i zapytać co zrobić z serem ,który miał termin ważności do stycznia bo a nóż widelec mógł się na coś przydać ale jednak po przemyśleniu uznałam,ze do śmieci z nim bo jeszcze córka by nam coś z niego przyrządziła i byłby kłopot nie tylko z moją babcią ale i ze mną.Jedynie co to szufladę przetarłam co w niej były sztućce bo nigdy nie mogę rozwikłać tej zagadki niby czyste się do niej wkłada widelce,noże to skąd tam czasami jakieś okruchy się biorą? a ze w domu mam tak samo to od czasu do czasu te okruchy stamtąd wymiatam no i jeszcze jak mi się mąka rozsypał to też stwiedziłam,ze wypada to po sprzatać.A jak już jesteśmy w temacie porzadków to u mnie dzisiaj mycie okien niestety chyba zagonie do tego całą rodzinę niech mi chociaż ścierki i płyn podają jak ja będę wywijać na drabince.No to do dzieła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem klepaczka też od rana do wieczora i mam to gdzieś,czy to sie komu podoba czy nie! zawsze się znajdzie jakiś mądralinski ,któremu to będzie przeszkadzac ,,ale trudno , nie musi czytac i nie musi się stresowac i zazdroscić,,,prawda? dziewczynki i chłopczyki? a teraz wypad robię na miasto,,muszę trochę dobroci sobie fundnąc,,za dużo mam w portfelu ,,hahahha:hahaha: pijcie kawusię i jedzcie ciasteczka bo zaraz świeżutkie znowu będe rozdawac,,:kawa::ciacho:

Ja jestem klepaczka też od rana do wieczora i mam to gdzieś,czy to sie komu podoba czy nie! zawsze się znajdzie jakiś mądralinski ,któremu to będzie przeszkadzac ,,ale trudno , nie musi czytac i nie musi się stresowac i zazdroscić,,,prawda? dziewczynki i chłopczyki? a teraz wypad robię na miasto,,muszę trochę dobroci sobie fundnąc,,za dużo mam w portfelu ,,hahahha:hahaha: pijcie kawusię i jedzcie ciasteczka bo zaraz świeżutkie znowu będe rozdawac,,:kawa::ciacho:

A co to wyszlo? coś się zawiesiło  nad forum!!!:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ja jestem klepaczka też od rana do wieczora i mam to gdzieś,czy to sie komu podoba czy nie! zawsze się znajdzie jakiś mądralinski ,któremu to będzie przeszkadzac ,,ale trudno , nie musi czytac i nie musi się stresowac i zazdroscić,,,prawda? dziewczynki i chłopczyki? a teraz wypad robię na miasto,,muszę trochę dobroci sobie fundnąc,,za dużo mam w portfelu ,,hahahha:hahaha: pijcie kawusię i jedzcie ciasteczka bo zaraz świeżutkie znowu będe rozdawac,,:kawa::ciacho:

Ja jestem klepaczka też od rana do wieczora i mam to gdzieś,czy to sie komu podoba czy nie! zawsze się znajdzie jakiś mądralinski ,któremu to będzie przeszkadzac ,,ale trudno , nie musi czytac i nie musi się stresowac i zazdroscić,,,prawda? dziewczynki i chłopczyki? a teraz wypad robię na miasto,,muszę trochę dobroci sobie fundnąc,,za dużo mam w portfelu ,,hahahha:hahaha: pijcie kawusię i jedzcie ciasteczka bo zaraz świeżutkie znowu będe rozdawac,,:kawa::ciacho:

Wydawaj wydawaj jak masz pieniążki ja 2 tygodnie przed zjazdem też się prawie codziennie po sklepach pałetałam ,żeby za zbyt oszczędną mnie nie wzięli i na drugi raz jak przyjadę to 1 euro dziennie na moje wyrzywienie przeznaczyli a i zapasy zrobiłam dla zmienniczki zeby od razu po sklepach nie musiała latać jak przyjedzie.A co do klepania to klepaj sobie mnie to nie przeszkadza a przynajmniej mam z kim poklepać w wolnych chwilach:serce:

@Blondi nad naszym forum chyba jakaś zmora lata:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :love: wczoraj wywalilo mi neta i telefon stacjonarny mowie babci ze trzeba reset rutera zrobic a ta mi ze nie bo to nic nie da bo ona wie lepiej :hahaha: zaczela z komorki do serwisu dzwonic na 0800 zaplaci za to kupe kasy i tak walczyla do 23.00 haha a ja siedzialam cicho :święty: dzisiaj rano znowu gdzies tam dzwoni a tam jej mowia trzeba RESET rutera zrobic :hahaha: myslalam ze padne szkoda ze ze nie nagralam jej miny no i wziela mnie do telefonu i pogadalam sobie z tym panem :hahaha: byl bardzo mily :p a babci myslalam ze wszystkie zylki popekaja z nerwow bo jak to polka a wiedziala lepiej od niej haha:płacz: no nic kawe :kawa: w spokoju juz wypilam i do pracy.Piekne slonko dzisiaj mamy zapraszam wszystkich do mnie pozniej  na kawe:kawa::lody:pozdrawiam buzka:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wróciłam ,,żadnych czekoladek nie kupiłam bo mam dwa opakowania w szafce ,,tak pomalutku nieraz coś chwycę ,,jak mam zapotrzebowanie na czekoladkę,,,u mnie też gorąco i śłonce,,jak wysłalam do Polski moje wczorajsze fotki to się zdziwili ,że tak ciepło mam,,a fotki to jakbym była na wczasach a nie w opiece:hahaha: wszyscy myślą ,że ja leżę tutaj do góry nogami i tylko się wałęsam i sobie fotki strzelam,a niech myślą,a co ja jakaś z gorszego gatunku?:płacz: także jest dzisiaj luz,,zero obiadu bo opiekunka musiala się powalęsać od rana,,a zupka jest dla babci od wczoraj a ja? coś na szybko,,nie umrę jak jeden   dzien  zjem parowki na obiad -to lepsze od gofrów,,,

@kinga ja pamiętam ,na jednej stelli non stop resetowałam router ,,non stop coś się wyłanczało,,także nieraz wystarczylo mi wszystko wyłaczyć i za chwilę właczyć i wszystko mi wskakiwało,, także na drugi raz sama zrób ,bez gadania do babci,,no tak,babci router i babcia chciala zrobić z nim ordnung,,hahaha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Łukasz napisał:

haha.Ale północnym c y południowym Sindbadem? tak się pytam,bo koleżanka już wczoraj o 11 z Giżycka wyjeżdżała i była w Duisburgu po 9 rano

Ja poludnie jestem a wlasciwie poludniowy wschod...

21 godzin temu, jolantapl. napisał:

Pisali juz o tym na forum w miare wygodne fotele i pasy tez są:) Trzymam kciuki bo ja po takiej podrózy to nie wiedziałam jak się nazywam a tyłek mnie tak bolał,ze myślałam,ze wstanę i końcówkę podróży odbędę na stojąco:hahaha:Kawy mozna sie napic i herbaty no i toaleta jest:) dasz radę

jolanta, wole raczej nie korzystac z takiej toalety,

Po pierwsze ciasna, kiedys w Czechach jechalam takim ,,Zolty, mu bylo

, z toaleta,

Malo glowy nie rozbilam  ha ha

 

a po drugie jak czesciej uzywana to chyba ,,daje czadu,, zapaszkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Ja poludnie jestem a wlasciwie poludniowy wschod...

jolanta, wole raczej nie korzystac z takiej toalety,

Po pierwsze ciasna, kiedys w Czechach jechalam takim ,,Zolty, mu bylo

, z toaleta,

Malo glowy nie rozbilam  ha ha

 

a po drugie jak czesciej uzywana to chyba ,,daje czadu,, zapaszkiem

Trochę ciasna ;) i jak jedziesz daleko to wszystkiego tam brak papieru,ręczników ,mydła w płynie a kiedyś to już nawet wody tam nie było:rozpacz::hahaha: a ja zawsze takie szczęście miałam,że jeżdziłam najdalej jak tylko było możliwe.Dlatego ostatnio jechałam busem ale z duszą na ramieniu :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i musze Tiramisu jutro kupic,,babcia wchłonęła tak szybko ,,że muszę jej trochę tego kupić,,a przy niej i ja sobie tego Tiramisu pojem, a tak bym sobie odpusciła ,a tak nie!! ale muszę się najesc aby potem na głodniaka nie chodzić jak moje koleżanki ,,zagłodzone ,bo babka ma na wszystko -tylko nie na obiad, -tragedia:płacz:  zabawic się trzeba w chomika:o 

@sayonara 52 @jolantapl. busy jeszcze stają non stop przy uroczych sraczach,,nie ma stracha ,ze w majty się narobi, w razie co , trzeba mieć zawsze te pieluchomajty z jedne od PDP w torbie, a co!! szary papier albo gazetu ruskija swietna jest,,,:płacz:

Was do jednego autokaru i kibel non sto zajęty jak nie przez jedną to przez drugą aby nikt poza Wami nic nie popsuł i za dużo nie wyczerpał środków czystosci,,hahahaha -no dziewczynki sprawa załatwiona ,autokar wasz,,,łącznie z toy toy,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha moze ziolo Blondi tam hoduje i pala z babcia skreta:hahaha:

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Trochę ciasna ;) i jak jedziesz daleko to wszystkiego tam brak papieru,ręczników ,mydła w płynie a kiedyś to już nawet wody tam nie było:rozpacz::hahaha: a ja zawsze takie szczęście miałam,że jeżdziłam najdalej jak tylko było możliwe.Dlatego ostatnio jechałam busem ale z duszą na ramieniu :hahaha:

Niooo sprzet do mycia to woze ze soba,, na razie wole busika, bo stawal przy fajnych stacjach  i bylo wszystko co potrzeba.

Mam nadzieje,ze nikt nie bedzie pic alkoholu w autobusie , bo w busiku takich 2 radomiakow, tankowalo piffko, i co postoj to gorzej im szlo wylazenie z busa, na szczescie spali i nie rozrabiali.

Natomiast zmienniczka opowiadala o opiekunce, ktora wsiadla z termosikiem podobno miala ,,herbatke,,

Tylko herbacia dziwnie dzialala na pania, bo pani zrobila sie krzykliwa, zadala co chwile postoju na papieroska i ogolnie meczliwa byla.

 

Po wiekszej awanturze kierowca po prostu pania zostawil na granicy....

 

Blondi ,gdzie w PL sprzedaja pampersy na sztuki?_

 

Moze to i dobry pomysl.. ha ha 

przezorny zwasze ubezpieczony

 

7 godzin temu, jolantapl. napisał:

Wydawaj wydawaj jak masz pieniążki ja 2 tygodnie przed zjazdem też się prawie codziennie po sklepach pałetałam ,żeby za zbyt oszczędną mnie nie wzięli i na drugi raz jak przyjadę to 1 euro dziennie na moje wyrzywienie przeznaczyli a i zapasy zrobiłam dla zmienniczki zeby od razu po sklepach nie musiała latać jak przyjedzie.A co do klepania to klepaj sobie mnie to nie przeszkadza a przynajmniej mam z kim poklepać w wolnych chwilach:serce:

@Blondi nad naszym forum chyba jakaś zmora lata:płacz::hahaha:

Odprawimy egzorcyzmy....

a kysz maro!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lucyna121 napisał:

@Blondi  ja mam tylko jedno pytanko do Ciebie, tak ciagle z babcia sie smiejecie co Wy obie palicie? Daj namiar xd

Tam na tym zakręcie ,wiesz gdzie ta budka taka bez okien,co tam taki jeden ciągle stoi i pali coś,,tak śmiesznie ubrany ,,a przy nim taki wóżek nie wiadomo na co,bez kół i rączki,, a i jeszcze jest tam taka beczka na niby beczka ,bo wlaśnie w tej beczce coś mają takiego fajnego ,na sztuki sprzedają,trzeba znać hasło ,to wtedy ta beczkę otwiera jeden z kolegów tego co ciągle pali,,nawet zapakowane ładnie,nie drogo jak bierzesz ok 50 sztuk,,,ale więcej nie mogę już wydać-masz namiar i zasuwaj i swoją księzniczkę rozwesel:hahaha:

@sayonara 52 dalam namiar ,,tam może i pamersy mają też na sztuki ,nówki , nie używane:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje dobra kobieto:tak:

Tu w PL media hucza na temat Polki ktora zabila sie w Egipcie.skaczac z okna.

Jest podejrzenie ze byla faszerowana narkotykami.

Mnie sie tez udzielilo i wczoraj przeczytalam w necie wszystko na ten temat.

Zagadkowa historia,

Sliczna dziewczyna.

Oby udalo sie wykryc sprawcow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, sayonara 52 napisał:

ha ha moze ziolo Blondi tam hoduje i pala z babcia skreta:hahaha:

Niooo sprzet do mycia to woze ze soba,, na razie wole busika, bo stawal przy fajnych stacjach  i bylo wszystko co potrzeba.

Mam nadzieje,ze nikt nie bedzie pic alkoholu w autobusie , bo w busiku takich 2 radomiakow, tankowalo piffko, i co postoj to gorzej im szlo wylazenie z busa, na szczescie spali i nie rozrabiali.

Natomiast zmienniczka opowiadala o opiekunce, ktora wsiadla z termosikiem podobno miala ,,herbatke,,

Tylko herbacia dziwnie dzialala na pania, bo pani zrobila sie krzykliwa, zadala co chwile postoju na papieroska i ogolnie meczliwa byla.

 

Po wiekszej awanturze kierowca po prostu pania zostawil na granicy....

 

Blondi ,gdzie w PL sprzedaja pampersy na sztuki?_

 

Moze to i dobry pomysl.. ha ha 

przezorny zwasze ubezpieczony

 

Odprawimy egzorcyzmy....

a kysz maro!;)

@sayonara 52 z tym piciem alkoholu to byś się żdziwiła co jechałam to zawsze jakieś towarzystwo pijane i jeszcze w autobusie kiedyś nawet babka pijana w sztok jechała i nawet twierdziła,że ona jest opikunka:( w busie to chociaż z alkoholem był spokój:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz z innej beczki.   znajoma zmieniała przed tygodniem stałą sztelową, nazwijmy to tak .. I ta,ta sztelowa, miała tupet, z lodówki uprzątnęła trochę wędlin, ser, ba, nawet 10 jajek...A na każdy m. zjeździe dostaje gratisek 100...Ludzie nie mają zachamowań, szok..Dla mnie to złodziejka i bym to w oczy wprost powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

a teraz z innej beczki.   znajoma zmieniała przed tygodniem stałą sztelową, nazwijmy to tak .. I ta,ta sztelowa, miała tupet, z lodówki uprzątnęła trochę wędlin, ser, ba, nawet 10 jajek...A na każdy m. zjeździe dostaje gratise k 100...Ludzie nie mają zachamowań, szok..Dla mnie to złodziejka i bym to w oczy wprost powiedział

Na czarną listę ją wpisać :( złodziejka i tyle.Ja na wszelki wypadek miałam paragony na wszystkie zakupy i zawsze płaciłam kartą i to właśnie przez takie osoby człowiek się zabezpiecza jak może wstyd ,może jeszcze nażreć się na zapas mogła,żeby na 2 urlopu jej starczyło żałosne szkoda,że to prawda:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz a Ty wiesz ,że teraz słyszy się o takim grabieniu non stop? ciągle mało,a są takie ,co jak widzą ,że jest dużo to chcą jeszcze więcej? co się dzieje za pazerniactwo-masakra,, złodziej jest na złodzieju,,aż się wierzyć nie chce,,ale co je do tego sprowadza? trochę się domyślam,,spotkają sie na pauzie mądre opiekunki i jedna drugą nakręca i potem to się dzieje,,jedna od drugiej chce byc cwansza,,jedna drugą uczy i tak to się rozwija ,,chwyt złodzieja,,:hahaha: nie wszyscy oczywiscie są tacy,ale większośc tak,z tego co się słyszy i czyta ,wystarczy:o

45 minut temu, sayonara 52 napisał:

ha ha moze ziolo Blondi tam hoduje i pala z babcia skreta:hahaha:

Niooo sprzet do mycia to woze ze soba,, na razie wole busika, bo stawal przy fajnych stacjach  i bylo wszystko co potrzeba.

Mam nadzieje,ze nikt nie bedzie pic alkoholu w autobusie , bo w busiku takich 2 radomiakow, tankowalo piffko, i co postoj to gorzej im szlo wylazenie z busa, na szczescie spali i nie rozrabiali.

Natomiast zmienniczka opowiadala o opiekunce, ktora wsiadla z termosikiem podobno miala ,,herbatke,,

Tylko herbacia dziwnie dzialala na pania, bo pani zrobila sie krzykliwa, zadala co chwile postoju na papieroska i ogolnie meczliwa byla.

 

Po wiekszej awanturze kierowca po prostu pania zostawil na granicy....

 

Blondi ,gdzie w PL sprzedaja pampersy na sztuki?_

 

Moze to i dobry pomysl.. ha ha 

przezorny zwasze ubezpieczony

 

Odprawimy egzorcyzmy....

a kysz maro!;)

wypiąc się na wszystko!! aby mi tylko laptop nie poszedl z tym ogniem!!!:hahaha::hahaha::hahaha:

pierdzenie-z-ogniem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...