Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Patrycja46 napisał:

Witajcie

Mam pytanko jakie agencje pracy polecacie szukam jakiejs ktora nie oszukuje

Pozdrawiam

Patrycja

Proponuję poczytać opinię o agencjach, dobrze czytać umowy oraz konsultować niejasności z koordynatora oraz tu na forum. Zawsze więcej głów do zastanowienia się. Agencje z reguły bardziej dbają o klienta z DE, jednak nie warto wszystkich firm oraz miejsc zleceń pakować do jednego wora. Zalezy też na czym Tobie najbardziej zależy.

Edytowane przez emma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrycja46 poczytaj tutaj na forum temat,,Dla stawiających pierwsze kroki" czy cos podobnego ,,tam jest sporo opisane,,nie chcę się powtarzać ,,ale mi agencja pasuje i jestem zadowolona a Tobie może by ta agencja nie pasowała ,,,trudno jest komuś doradzic którą agencję ma wybrać,,nie wiem czego oczekujesz od agencji,,Patrycja jest teraz bardzo dużo nowych agencji ,,tak jak  napisała @emma poczytaj opinie ,wiem,że czym się więcej czyta to tym bardziej większy dylemat z wyborem,,ale poszukaj tego tematu tutaj  j/w i poczytaj i będziesz wiedziała ,,czego szukasz i czego chcesz,,, :| oszukiwaczy już chyba nie ma :płacz:chyba ,że się coś przeskrobie ,,to wtedy zabiorą z wypłaty,,,ale jak ktos jest w porządku to raczej dostaje całe wynagrodzenie,,,a może jest jakaś agencja która oszukuje? a ja siedzę  w zacofaniu i nie wiem:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motylek a jak Ty robisz zakupy ? będąc na koncu świata? pisz ,,bo nie zasnę,,,:płacz: 

Już wyobrażam sobie wysokie chojny i szum lasu,,i ta ciemnośc,,,,brrrr 

Ja mam z każdej strony latarnie i to po kilka,,,jasno,,że nie muszę nawet światła palić bo latarnie mi świecą,,,tym razem mi się udało pod względem jasności na zewnątrz:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi przez te światła z latarni nie zaśniesz ;)

Jeżdżę raz w tygodniu z dziadka synową na zakupy albo piszę jej na WhatsApp, że potrzebuję to i owo czego nie ma w sklepiku tutejszym i ona mi przywozi po pracy. 

Ale ostatnio miałam ubaw.

Mówiłam już, że synowa jest tutaj bardzo zaangażowana???

Wujek google tak mi przetłumaczył galaretkę na niemiecki, że nie wiedziała co to jest a z listą po sklepie latałyśmy. Szukam i szukam i nie ma a ona drąży temat co to jest takiego a ja nie wiem jak wybrnąć.  Więc ją ciągnę z paczką haribo do konfitur i mówię, że jakby to połączyć to jej galaretka wyjdzie. Dalej nic. I w śmiech obie. Klapa po całości ;) Gdzieś w końcu w lodówce koło jogurtów znalazłam gotową i jej pokazuję. Nie uwierzysz...dwa dni później przynosi mi 15 sztuk zamówionej przez internet z polskiego sklepu POLSKIEJ galaretki dr Oetkera. Truskawka, agrest i brzoskwinka. Prosto od kuriera. I się śmieje do mnie, że dużo zamówiła także ten tego na galaretkę też zapraszam :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarnie muszą świecić,,mi nie przeszkadzają,,ale jak fajnie przy takich swiatłach się kochac:hahaha: nastrój jak nic,,,:serce::love::serce:  wszystko wiem ,,jak zakupy i te inne sprawy  ,,galaretki trzeba jeśc ,,bo nam sie wypłukuje galaretka ,:love:,,spadam spać,,jutro sobota i jak codzień 6 rano na nogach,,pa  Dobranoc,,a gdzie się podziewa mój @Łukaszek? zaniemówił? może chory?  jakiś masażyk?  tyciu tyciu:love: buziaczki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj gościu patrycja46,

poczytaj forum tutaj znajdziesz na pewno sporo informacji, z którą agencją nie jechać a z reszty sama powinnaś wybrać. To, że mi jakaś pasuje to nie znaczy, że Tobie będzie. Odradziłabym promedicę24 i centrum językowe Konik bo najzwyczajniej mało płacą a robiłam ostatnio rekonesans przed wyjazdem. Jest teraz bardzo dużo nowych firm na rynku, ja bym się trzymała tych co już trochę istnieją i są o nich opinie w necie. Życzę sukcesów i pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam opiekunkowo! Wszystkim zycze pomyslnego dnia w pracy i oczywiscie bez stresow!:p U mnie pogoda w sam raz na rowerek! Co do opinii gosc patrycja 46 to jak pisze Motylek wejdz na forum -opinie o agencjach- tam znajdziesz prawie wszystko! Pozdrawiam i powodzenia:tak::p!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motylek oszalałaś? piec ciasto? jak stanęłam na wagę to porażka,,,a babcia mi czekoladowe ciasto podsuwa ,,o nie,,może kawałeczek,,,muszę przykrócić ,,ale biszkopt to takie dietetyczne i smaczne ciasto,,kocham je,,,i galaretka ,,,skuszę się też na kawałeczek,,,a co! od poniedziałku koniec z obżarstwem,,,:hahaha:

U mnie cudowna pogoda ,,słoneczko ! popołudniu zrobię spacering ,,,po mojej pauzie ,,,pójdę na małe zakupy ,,daleko daleko  i zrobię sobie długi spacerek,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...