Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 minuty temu, Łukasz napisał:

powoli zaczynają, dziś miałem jedną ofertę za 1110,  a druga do pary pdp,za 1300. 

Ta 1110 to trochę mało:płacz: ale jestem pazerniaczka   ,,a co!! bym chciala za jedną osóbkę 1300 -jak rozłąka to trzeba się trochę pocenic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak chcesz wiedzieć dokładniej to napisz mi wiadomość.A zdanie można zmienić w każdej chwili tylko krowa go podobno nie zmienia:)

@Łukasz dzięki to z tą firmą mam jechać bo sprawdziłam godzinę może chociaż komfort podróży dobry bo czas i tak 8-10 godzin chyba szybciej to tylko samolotem by było:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

@Blondi daj numer to ja do Ciebie zadzwonię przedstawię Ci taką ofertę jakiej jeszcze nigdy nie dostałaś zaraz spakujesz walizki i porzucisz do tych czasowe miejsce:)

Mnie dzisiaj nosi na maxa,,,chce mi się tanczyć,,chce mi się coś jeszcze ,,wszystkiego mi się chce ,,ale babci nie chcę zostawic,,bardzo dobrze tutaj mam,,,,, @jolantapl. to jest ta właśnie oferta,,,która na mnie czekała,,mówię Wam,nademną czuwa jakiś kochany aniołek,,,:święty:

@jolantapl. ale bardzo Ci dziękuję za dobre Twoje :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, LENA_57 napisał:

A ja teraz czekam na umowę miała przyjść dziś e-mail i ni ma. Oby mnie teraz nie załatwili. Ja tu ćwiczę staram się a tu nic. 

Lena i jak !!jest ta umowa ? czy wykiwali,,bo to normalne u agencji,,,,dawaj znac,,my juz tutaj czekamy na wydarzenie roku ,,bo oferta bardzo ciekawa ,no i ten Merc  a tu cicho? głucho? jakoś nikt się nie odzywa:płacz:

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Dobranoc:spioch: dziękuję,że zawsze można liczyć na waszą pomoc :serce:

hallo ,,jeszcze oczek nie zamkniesz,,za wcześnie,,,,O.o ale Dobranoc,,,!!!! pofigluj trochę za mnie:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...