Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Ha ha Blondi bo ty masz taka energie,ze korki wysadza i iskrzy na slupach....

@sayonara 52 rozpalam wszystko sobą,,całe mieszkanko babci naładowane jest  dobrą energią,,,ale mam nie zapomnieć ziemniaków obrac na obiad:hahaha:

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

@Blondi bo Ciebie agencje lubią to dlatego do Ciebie żadnych wirusów nie posyłają:hahaha:

:hahaha: zaraz rozszyfruję ten kod,,,zagrożenia,,,zabawię się w dedektywa,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem,,większośc ludzi z  oprogramowaniem antywirusa Avast  ma ten sam problem co ja,,,także ,gdzieś siedzi babol u nich,,,moge być spokojna ,,:hahaha: 

@Betty kawy to może nie za dużo,,ale innych ciekawszych trunków może przesyt,,,a może uśmiechów za dużo,,czy żartów? :hahaha:

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Blondi przecież paniusia z agencji napisała,że wszędzie mają swoich kretów więc jasno dała do zrozumienia,że na tym forum również:(

A to na 100% ,,tak jest,,oj trzeba bardzo uważać,,,co sie mówi i co się pisze a ja w ogóle tego nie biorę pod uwagę ,,bo kto mi co zrobi  za to ,że piszę prawdę? prawda? koniec stania na bacznośc i być posłusznym jakimś tam sisumajtkom:hahaha: skończyły sie te czasy,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz naszą sałatkę też bardzo lubię,,nabrałam ochoty na nią,,po tym tutaj jedzeniu, aż się chce i to jak bardzo,zjesc coś po swojemu,,,mam dośc ich sałat w occie i to jeszcze tym którego nie cierpię,,,a fujj, w restauracji wszystko pływało w tym occie ,,w domu tutaj to samo,,,ale jak zrobisz sałatkę to ja się piszę,,,pomóc nie pomogę ,,bo już mam przerwę i nic i nikt mnie do roboty nie wciągnie,,,:hahaha:

@A.NN.A a co Ty robisz ich tą kartofel salat? z octem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, no własnie tam gdzie pracowałam i pierwszy raz jadłam taką domową kar.salat właśnie była taka octowa właśnie i ja zachodziłam w głowę, jak ona ją zrobiła. Na drugi raz przyglądałam się i nie wierzyłam, jak, kto i dlaczego ziemniaki tak spieprza. W ciepłej wodzie rozpuszczała nawet kostkę rosołową. Ja tej chemii i tego glutamian sodu nie cierpię:nie:

A że u nich w domu na okrągło kart.salat to gotowali ją sobie często, ja tego nie jadłam. Ale babka jednego dnia poszła na chemię i zadzwoniła że nie wraca tego dnia tylko następnego.

No ta sama ją zrobiłam wg. mojego smaku.

Cebuli dużo, w rosole rozpuszczam musztardę do smaku z pieprzem i solą, trochę octu jabłkowego. ( zawsze to robię na rosole, który mi zostaje). na koniec ( ale już do wymieszanych ziemniaków) natka zielonej pietruszki ile kto chce, ja dużo.

I babka wróciła bo tam zmienili zdanie, jak się dziwiła jak ją jadła.

Tak samo nie mogła najeść się rosołu, dopiero jak jej pokazałam na czym gotowany to przestała się zachwycac nim, bo przecież wzięłam do gotowania mięso i ful włoszczyzny.

Lubie Włoskie kawałki:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tych kartofel salat się nigdy nie przyzwyczaję,,,a jeszcze ocet jabłkowy -nie nie nie,,,,,trudno,,dużo lubię jedzenia nie w moim typie ale zjem,,,ale @A.NN.A masz rację,,oni nie lubią gotować rosołu na włoszczyznie i mięsie,,oni z proszku i tylko z proszku,,,też to zauważyłam-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, ta sałatka od czasu do czasu jest zjadliwa dla mnie, w końcu gotuję dla pod. De:$

Ona na szczęście wszystko zje.

Zresztą tam gdzie ja gotuję nigdy nie usłyszałam że nie dobre, przeciwnie stawali na nogach ( tak jak tu, teraz babka nie chodziła od lipca, jest A.NN.A baka chodzi) nabierali sił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, A.NN.A napisał:

@Blondi, ta sałatka od czasu do czasu jest zjadliwa dla mnie, w końcu gotuję dla pod. De:$

Ona na szczęście wszystko zje.

Zresztą tam gdzie ja gotuję nigdy nie usłyszałam że nie dobre, przeciwnie stawali na nogach ( tak jak tu, teraz babka nie chodziła od lipca, jest A.NN.A baka chodzi) nabierali sił. 

Super ,że mamy tutaj uzdrowicielkę ,,,same pochwały-także ,będziesz nam radzić w razie co,,, niech tylko babcia podupadnie mi to od razu dzwoneczek do Ciebie:hahaha: ale z tego co widzę,,to babcia ma spust większy od mojego ,,damy radę ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...