Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już jestem po pauzie . Dzisiaj była ciutkę wcześniej i pół godziny dłuższa . Dobre i to ....Wybadałam gdzie jest Bahnhof ....nawet nie tak bardzo  daleko ode mnie .Nie mogłam się doczytać co do pociągów z miasteczka B do miasta H , więc weszłam do budynku dworca i udzielono mi informacji wraz z wydrukowaniem godziny odjazdu ...Niestety , żeby przejechać ok.20km ( ? ) najpierw muszę pojechać do Kolonii i stamtąd będę miała następny pociąg do H. ...i pasi ...Jeszcze tylko uzgodnić pasujące nam obu dni , kiedy będziemy mogły się spotkać i ....jadę na spotkanie z Magdzie ....a co !

Po wizycie na Bahnhofie drogą przez zamkowy park ....deptakiem , gdzie sklepów i knajp multum ....prosto do ukochanego DM ...zakupiłam bardzo potrzebne " chemikalia " bez których .....mogłabym się obejść , ale co tam ....z pustą torebką nie wypada po takim spacerze wracać ....Loda też zaliczyłam ....3 gałki ...se polizałam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Już jestem po pauzie . Dzisiaj była ciutkę wcześniej i pół godziny dłuższa . Dobre i to ....Wybadałam gdzie jest Bahnhof ....nawet nie tak bardzo  daleko ode mnie .Nie mogłam się doczytać co do pociągów z miasteczka B do miasta H , więc weszłam do budynku dworca i udzielono mi informacji wraz z wydrukowaniem godziny odjazdu ...Niestety , żeby przejechać ok.20km ( ? ) najpierw muszę pojechać do Kolonii i stamtąd będę miała następny pociąg do H. ...i pasi ...Jeszcze tylko uzgodnić pasujące nam obu dni , kiedy będziemy mogły się spotkać i ....jadę na spotkanie z Magdzie ....a co !

Po wizycie na Bahnhofie drogą przez zamkowy park ....deptakiem , gdzie sklepów i knajp multum ....prosto do ukochanego DM ...zakupiłam bardzo potrzebne " chemikalia " bez których .....mogłabym się obejść , ale co tam ....z pustą torebką nie wypada po takim spacerze wracać ....Loda też zaliczyłam ....3 gałki ...se polizałam .

 

Se" polizałaś uff,,, Ja też byłam gdzieś dzisiaj, było mi strasznie gorąco,ze o lodach zapomniałam ,,:szydera: a polizała bym "se", polizała,,,,,,,:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Se" polizałaś uff,,, Ja też byłam gdzieś dzisiaj, było mi strasznie gorąco,ze o lodach zapomniałam ,,:szydera: a polizała bym "se", polizała,,,,,,,:haha:

Jeszcze z domu nie wyszłam to już nastrojona byłam na lizanie ....loda tego ...trójgałkowego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Radek50 napisał:

Witam:cześć2:Pozdrawiam z urlopu w Beskidzie Żywieckim. Lato, basen z podgrzewaną wodą,grzyby. Można się zrelaksować po trudach pracy,haha. 

Życzę miłego wieczoru :cześć:

Tym basenem , to mogłeś się nie chwalić :lanie:

Udanego urlopu :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...