Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, geronimo napisał:

za rok zaproszę was do swojej pracowni i na wernisaż pewnej wystawy nad którą usilnie pracuje tu na szteli bo mam na to czas:haha:

A wino bedzie? 

Jak bedzie to przyfrune z konca swiata.Tylko koniecznie czerwone:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

A wino bedzie? 

Jak bedzie to przyfrune z konca swiata.Tylko koniecznie czerwone:haha:

Wzruszyłam się na " dobranoc " ...okropnie . Dostałam cynk , żeby luknąć do H. ....Jezuńkuuuu....nie wchodziłam w wątki , bo nie i już . Za serce chyciło mnie ...strasznie chyciło ...bidulka Ewa Bateryjka ciągnęła samiusieńka kilka wątków ....widocznych na tapecie . Czemu jej tutaj jeszcze nie ma ...tam pisze sama z sobą ...przykre bardzo :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Wzruszyłam się na " dobranoc " ...okropnie . Dostałam cynk , żeby luknąć do H. ....Jezuńkuuuu....nie wchodziłam w wątki , bo nie i już . Za serce chyciło mnie ...strasznie chyciło ...bidulka Ewa Bateryjka ciągnęła samiusieńka kilka wątków ....widocznych na tapecie . Czemu jej tutaj jeszcze nie ma ...tam pisze sama z sobą ...przykre bardzo :płacz:

Widocznie jej w Hiltonie wygodnie, brak konkurencji:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, geronimo napisał:

No jak na każdym wernisażu do wyboru, czerwone białe/ja pijam/

no i jeszcze troszkę lokalnych smakołyków będzie.:p

Zapisuje sie na te slodkosci:

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/sandomierz/art/8372280,sandomierz-ma-swoje-slodkosci,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wzruszyłam się na " dobranoc " ...okropnie . Dostałam cynk , żeby luknąć do H. ....Jezuńkuuuu....nie wchodziłam w wątki , bo nie i już . Za serce chyciło mnie ...strasznie chyciło ...bidulka Ewa Bateryjka ciągnęła samiusieńka kilka wątków ....widocznych na tapecie . Czemu jej tutaj jeszcze nie ma ...tam pisze sama z sobą ...przykre bardzo :płacz:

Niech pisze, az do wyczerpania baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bladym świtem...I z bólem głowy...:$

Dzień dobry

Między jednym a drugim pierogiem z  truskawkami i łapkami uwalonymi maka dostałam wczoraj eska..."Lucy mam nadzieję że odpoczywasz te ostatnie chwile ... tu jest spokojnie aż za spokojnie..odbieram cię  z dworca.itd..papa...itd..."

Zadzwoniłam podziękowałam i potwierdzilam że będę w czwartek...mam nadzieję nie spotkam żadnej nieprzyjemne niespodzianki już na miejscu bo tych już wystarczy...

Powiem Wam że bez neta to jak bez...obu rąk....

Jutro wolne w całym De trzeba zakupy poczynić jakowe... torbę znów zamknąć i..do roboty znów jechać..

Pociecha...bliżej domu..

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lisa_Ona....taka kawa najlepsza .Po kiego z rańca płukać sobie jelita ....gęste musi być , żeby poczuć smak ...a i w piegi można z kimś ( o ile jest pod ręką ) pobawić się . Powróżyć z fusów też można ....No widzisss....same zalety :haha:

Dzień dobry ....

Pozwoliłam , żeby dzisiaj obudził mnie ten gad .....budzik . Fajnie mi się spało , ale lubię i nic na to nie poradzę , wstać wcześnie ....ze skowronkiem prawie ....zawsze to jakiś ptaszek ....chociaż nie w ręce .

Inne ptaszęta świergolą ostro ...powietrze rześkie po wczorajszych deszczach ...niebo przejrzyste ....zieleń ogrodu ...no i w ogóle ....zielono mi ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

Z bladym świtem...I z bólem głowy...:$

Dzień dobry

Między jednym a drugim pierogiem z  truskawkami i łapkami uwalonymi maka dostałam wczoraj eska..."Lucy mam nadzieję że odpoczywasz te ostatnie chwile ... tu jest spokojnie aż za spokojnie..odbieram cię  z dworca.itd..papa...itd..."

Zadzwoniłam podziękowałam i potwierdzilam że będę w czwartek...mam nadzieję nie spotkam żadnej nieprzyjemne niespodzianki już na miejscu bo tych już wystarczy...

Powiem Wam że bez neta to jak bez...obu rąk....

Jutro wolne w całym De trzeba zakupy poczynić jakowe... torbę znów zamknąć i..do roboty znów jechać..

Pociecha...bliżej domu..

Z roboty do roboty?A reset to kiedy?

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

W tak zwanym "międzyczasie"...:haha:

Wiesz , że ja też nieraz myślę , kiedy tak naprawdę wypocznę ...zresetuję się ? ...Dochodzę do wniosku , że kiedyś tak ...zresetuję się ....jak mi " pan Piasecki " doopę łopatą oklepie . Wtedy już będę tylko odpoczywać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć2:

Po nocnej burzy i ulewnym deszczu pozostało tylko zachmurzone niebo:smutek:.

Mam nadzieję, że do przerwy się przejaśni i nie będzie padać.

Zatem teraz do pracy rodacy - ale tylko ci, którzy muszą. Ci co nie muszą niech sobie pośpią i oddadzą się we władanie błogiemu leniuchowaniu.

Miłego, spokojnego dnia kochani.

19a0371256822ca5ff1a4533eed6e287.gif

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Łysy nadal świecił bez opamiętania ,teraz słonko też bez litości nadaje ... już 23 stopnie . Byłam wczoraj " na daczy" i sucho jak pieprz , czereśnie zamiast dojrzewać ,to zaczynają się marszczyć i spadać z drzew...no kicha ,natury nie oszukasz ,ma swoje wymagania ,a majowe deszcze to dobrodziejstwo ,a tu zapowiadają ewentualne burze z gradobiciem.

Mimo przekornej natury , fajoskiego dnia Wam życzę .:zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...