Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tym razem moje wyjazdy ( do końca roku ) będą mniej więcej dwumiesięczne tylko ....raz , że plany jakieś a dwa , że chcemy tak ułożyć ze zmienniczką , żeby każda zarobiła i swoje plany domowe zrealizowała . Jak będzie ...zobaczymy , ale na tej szteli można by było siedzieć i ze 4 miesiące ...A takiego pietra miałam jak jechałam tutaj :szok:

Tą sztele przejąłem awaryjnie po rumunie, doprowadziłem wszystko do porządku i zadomowiłem się

tak że u mnie zmiennik to tylko skoczek na czas mojego urlopu, zaleta nie muszę sie z nikim układać przy czym koordynator jest za takim systemem, PDP również no i opiekun prawny .Wszyscy są zadowoleni z tego układu.

Nie mam problemów z językiem, wiec sam załatwiam wszystkie sprawy bieżące lekarz, rehabilitacja itp

więc taki układ odpowiada wszystkim, tu mam urlopową sztelę, piękne miejsce i centrum miasta no i warunki.

Do domu wracam do pracy po długim urlopie dobrze płatnym do tego.:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Tą sztele przejąłem awaryjnie po rumunie, doprowadziłem wszystko do porządku i zadomowiłem się

tak że u mnie zmiennik to tylko skoczek na czas mojego urlopu, zaleta nie muszę sie z nikim układać przy czym koordynator jest za takim systemem, PDP również no i opiekun prawny .Wszyscy są zadowoleni z tego układu.

Nie mam problemów z językiem, wiec sam załatwiam wszystkie sprawy bieżące lekarz, rehabilitacja itp

więc taki układ odpowiada wszystkim, tu mam urlopową sztelę, piękne miejsce i centrum miasta no i warunki.

Do domu wracam do pracy po długim urlopie dobrze płatnym do tego.:d

Noooo.....Ty to się umiesz w życiu ustawić.....:oklaski: a ja na wsi zabitej deskami i mam babkę co dialektem gada i żebym się ze......skichala to rozumiem piąte przez dziesiąte.....:szydera:  ale jest tu wiele plusów w tym moim marnym dojczlandzkim życiu, dlatego tu wracam.....:mur:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Noooo.....Ty to się umiesz w życiu ustawić.....:oklaski: a ja na wsi zabitej deskami i mam babkę co dialektem gada i żebym się ze......skichala to rozumiem piąte przez dziesiąte.....:szydera:  ale jest tu wiele plusów w tym moim marnym dojczlandzkim życiu, dlatego tu wracam.....:mur:

Każdy umartwia się ze znanych, tylko jemu, powodów...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ciiiii....niech ma chwilę chwały...:szydera:

O...to mi się podoba . Choć przez chwilkę ...maluśką chwilkę potrafisz uszczęśliwić człowieka ( to ja ...ten człowiek :hura:) a nie jak ta @ wredna , której imienia nie wymienię ...coby przykrości franczesce nie robić . Niech wie , ze mam jeszcze ludzkie odczucia ....nie pozbawiona jestem resztek człowieczeństwa ......ale @ jest i już !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na święta i Nowy Rok jestem zawsze w domu, ale nigdy tak długo nie siedzę na stelach...Nie dałabym rady psychicznie...

Tak, zgadza się. Jednak bardzo dużo zalezy od miejsca, w którym pracujemy.

Na jednym miejscu maksymalnie 10 dni wytrzymałem, na drugim po niecałych 2 miesiącach, potrzebowałem kolejnego miesiąca, żeby do równowagi dojść. 

Tutaj, gdzie obecnie jestem, mogę pół roku bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu pracować. 

Edytowane przez Knorr
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Noooo.....Ty to się umiesz w życiu ustawić.....:oklaski: a ja na wsi zabitej deskami i mam babkę co dialektem gada i żebym się ze......skichala to rozumiem piąte przez dziesiąte.....:szydera:  ale jest tu wiele plusów w tym moim marnym dojczlandzkim życiu, dlatego tu wracam.....:mur:

No z tym dialektem to fakt, ale nie mam raczej problemu, często są telefony z CH, kurde szwajcarski niemiecki musiałem opanować, daję rade, właśnie taki telefon przed paroma minutami miałem od kuzynki która tu była, można sobie dać radę, ja aby to pojąć to słucham radia z CH:p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O...to mi się podoba . Choć przez chwilkę ...maluśką chwilkę potrafisz uszczęśliwić człowieka ( to ja ...ten człowiek :hura:) a nie jak ta @ wredna , której imienia nie wymienię ...coby przykrości franczesce nie robić . Niech wie , ze mam jeszcze ludzkie odczucia ....nie pozbawiona jestem resztek człowieczeństwa ......ale @ jest i już !

A od kiedy Ty taka łasa na pochwały jesteś.....? Myslałby kto, że to prawda....:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O...to mi się podoba . Choć przez chwilkę ...maluśką chwilkę potrafisz uszczęśliwić człowieka ( to ja ...ten człowiek :hura:) a nie jak ta @ wredna , której imienia nie wymienię ...coby przykrości franczesce nie robić . Niech wie , ze mam jeszcze ludzkie odczucia ....nie pozbawiona jestem resztek człowieczeństwa ......ale @ jest i już !

Nie pij już więcej...tej wody od moczenia nóg...:szydera: Chwała była...i starczy już...na czas jakiś...:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Knorr napisał:

Tak, zgadza się. Jednak bardzo dużo zalezy od miejsca, w którym pracujemy.

Może być najlepsze miejsce na świecie...ale dwa miechy to max...nie chcę zatracić "swojego życia" w domu...Pieniądze są ważne, ale nie najważniejsze. Sa wartości, których nie przeliczy się na żadne dieńgi świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Może być najlepsze miejsce na świecie...ale dwa miechy to max...nie chcę zatracić "swojego życia" w domu...Pieniądze są ważne, ale nie najważniejsze. Sa wartości, których nie przeliczy się na żadne dieńgi świata...

Podsumowując: niech każdy robi, jak za stosowne uważa. 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie pij już więcej...tej wody od moczenia nóg...:szydera: Chwała była...i starczy już...na czas jakiś...:haha: 

Do jutra musi ...zaraz idę spać ...Jutro trzymaj ( czyt. chwal ) rękę na pulsie ...jakby co .Kochana jesteś ....Mirelle'o ...Ty :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Może być najlepsze miejsce na świecie...ale dwa miechy to max...nie chcę zatracić "swojego życia" w domu...Pieniądze są ważne, ale nie najważniejsze. Sa wartości, których nie przeliczy się na żadne dieńgi świata...

Masz racje, to dla tego pracuję jeszcze tylko do przyszłych wakacji i koniec z opieką, oddaje się swojej chorobie , najwyzszy czas pomyśleć o sobie a wszystko idzie w dobrym kierunku:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Może być najlepsze miejsce na świecie...ale dwa miechy to max...nie chcę zatracić "swojego życia" w domu...Pieniądze są ważne, ale nie najważniejsze. Sa wartości, których nie przeliczy się na żadne dieńgi świata...

No wreszcie gadasz jak człowiek :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...