Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Niezła szkoła tańca...:haha:

W miare uplywu czasu zwolni, ale pojawia sie wtedy inne problemy.

Na razie wybieralam musli z pojemnika na ziarna  kawy w ekspresie cisnieniowym. Zauwazylam jak synek pojechal. Pewnie kawe mu chciala zrobic a on nalal sobie coli i zezarl lody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

W miare uplywu czasu zwolni, ale pojawia sie wtedy inne problemy.

Na razie wybieralam musli z pojemnika na ziarna  kawy w ekspresie cisnieniowym. Zauwazylam jak synek pojechal. Pewnie kawe mu chciala zrobic a on nalal sobie coli i zezarl lody.

Na nudę nie narzekasz....:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Na nudę nie narzekasz....:szok:

Smieje sie, bo tak to trzeba traktowac i pilnuje albo wymyslam jej zajecia, bo wtedy...mam mniej sprzatania:szydera:

Wykorzystuje wolne na maxa, bo musze odreagowac.

Dzisiaj pani Puc byla z Alutka na spacerku w parku.Chyba doszla do wniosku, ze nie da sie podwojnej fuchy ciagnac:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja Kasieńka jednak nie jest taka zła.

Co prawda gotuje ziemniaki w łupinach o 5-6 rano u jeśli w lodówce jest coś w garnku to też gotuje po kilka razy dziennie. Ale sprząta po sobie ( pomijając podłogi ) i tyko czasem jest mocno zagubiona. Dzisiaj wieczorem uparcie wypytywała gdzie jest moja szefowa. Czasem myśli że ja tu jestem z inną osobą. :haha:Ale fakt, trzeba brać to z uśmiechem, łatwiej dla nas obu. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hawana napisał:

Smieje sie, bo tak to trzeba traktowac i pilnuje albo wymyslam jej zajecia, bo wtedy...mam mniej sprzatania:szydera:

Wykorzystuje wolne na maxa, bo musze odreagowac.

Dzisiaj pani Puc byla z Alutka na spacerku w parku.Chyba doszla do wniosku, ze nie da sie podwojnej fuchy ciagnac:haha:

Przy takiej Alutce byłam miesiąc , dłużej nie dałabym rady O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Przy takiej Alutce byłam miesiąc , dłużej nie dałabym rady O.o

Pracuje "na skoczka", roznie trafialam, dlatego nie biore dlugich zlecen. 

Tutaj bede do 20 .06.

Moze wytrzymam bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hawana napisał:

Pracuje "na skoczka", roznie trafialam, dlatego nie biore dlugich zlecen. 

Tutaj bede do 20 .06.

Moze wytrzymam bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym:szydera:

Właśnie metoda na skoczka jest pod tym względem fajna...jesteś, a jak nie pasuje, to wypad...:cześć3: Po ostatnim zleceniu w DE wróciłam psychicznie skonana...niby 2 miesiące, niedługo, ale dało mi to do wiwatu...Nie chcę więcej demencji i AL....>:( Z takimi ludźmi to max 4-6 tygodni bez powrotu w to samo miejsce....inaczej nerwica murowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Właśnie metoda na skoczka jest pod tym względem fajna...jesteś, a jak nie pasuje, to wypad...:cześć3: Po ostatnim zleceniu w DE wróciłam psychicznie skonana...niby 2 miesiące, niedługo, ale dało mi to do wiwatu...Nie chcę więcej demencji i AL....>:( Z takimi ludźmi to max 4-6 tygodni bez powrotu w to samo miejsce....inaczej nerwica murowana...

Nie każda jest tak upierdliwa . Moja Anielica jest spokojniutka , ma tylko małe fazy jak nie chcę jej zabrać na spacer z powodu upału :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Nie każda jest tak upierdliwa . Moja Anielica jest spokojniutka , ma tylko małe fazy jak nie chcę jej zabrać na spacer z powodu upału :haha:

A Wampirzyca kosztowała mnie nerwów...wylazły dopiero po wyjeździe...i ten kocioł w domu z prawną codziennie i putzfraułką...i synusiem koszmarnym...brrrr.....ufff to już za mną i se ne wrati...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A Wampirzyca kosztowała mnie nerwów...wylazły dopiero po wyjeździe...i ten kocioł w domu z prawną codziennie i putzfraułką...i synusiem koszmarnym...brrrr.....ufff to już za mną i se ne wrati...:hura:

A tutaj nie mam żadnych córeczek ani synusiów a po prawną zadzwonię jak przyjdzie czas rozliczeń finansowych :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Właśnie metoda na skoczka jest pod tym względem fajna...jesteś, a jak nie pasuje, to wypad...:cześć3: Po ostatnim zleceniu w DE wróciłam psychicznie skonana...niby 2 miesiące, niedługo, ale dało mi to do wiwatu...Nie chcę więcej demencji i AL....>:( Z takimi ludźmi to max 4-6 tygodni bez powrotu w to samo miejsce....inaczej nerwica murowana...

Biore na zmiane chodzacych i niemobilnych, zeby ochronic kregoslup. Z tymi niemobilnymi jest spokoj, zwykle regularnie spia po obiedzie, luzik. Nawet rodziny bywaja bardziej wdzieczne, ale...jeden nieostrozny ruch i moze sie skonczyc bardzo zle.

Tu nie mam transferu, nie ma pieluch, tylko  zagladam do lazienki jak Alutka za dlugo tam przebywa. To zaleta. 

Piore, susze w suszarce i nie prasuje, bo nie nadazylabym.

Mam fundusze, mam autko i wolne, ale o pauzie poobiedniej moge pomarzyc. Taka wada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

Biore na zmiane chodzacych i niemobilnych, zeby ochronic kregoslup. Z tymi niemobilnymi jest spokoj, zwykle regularnie spia po obiedzie, luzik. Nawet rodziny bywaja bardziej wdzieczne, ale...jeden nieostrozny ruch i moze sie skonczyc bardzo zle.

Tu nie mam transferu, nie ma pieluch, tylko  zagladam do lazienki jak Alutka za dlugo tam przebywa. To zaleta. 

Piore, susze w suszarce i nie prasuje, bo nie nadazylabym.

Mam fundusze, mam autko i wolne, ale o pauzie poobiedniej moge pomarzyc. Taka wada.

Dlatego uważam , że jak trafi się na dobre miejsce , to lepiej nie szukać nic nowego . Pracując na skoczka , nie ma tej nudy i rutyny ale częściej siedzi się na trudnych Stellach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Dlatego uważam , że jak trafi się na dobre miejsce , to lepiej nie szukać nic nowego . Pracując na skoczka , nie ma tej nudy i rutyny ale częściej siedzi się na trudnych Stellach .

Ale wtedy decydujesz kiedy pracujesz i za ile.

Dla mnie priorytetem jest "kiedy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, violka napisał:

Dlatego uważam , że jak trafi się na dobre miejsce , to lepiej nie szukać nic nowego . Pracując na skoczka , nie ma tej nudy i rutyny ale częściej siedzi się na trudnych Stellach .

Ja sie z Tobą w stu procentach zgadzam, moje sztele to w pierwszej połowie roku 5 do 6 miesięcy w jednym miejscu

druga połowa roku tyz jakieś 4 miesiące, oczywiscie jak przyjazna sztela., teraz jestem na 4,5 miesięcznej szteli i wracam,:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Idę zaszlugować...jacyś chętni?

To chooo...jeszcze na jednego . Wypaliłam jak zeszłam z górki , ale jakoś smaku nie mogłam się doszukać . Trza spróbować jeszcze jednego ....bo ...czyżbym się oduczyła , czy jaki..... chrabolek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...