Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

W nocy Łysy świecił, lało na dokładkę, a teraz jest parno...zaledwie 20 stopni...Nie narzekam...;) Zakupy odbębnione...Chicia nie dała rady...siedziała grzecznie na ławeczce w markecie i drzemała...O.o Obiadek przygotowany, a po nim wybieram się na "łowy"...:haha:Upału nie ma...dam radę...:szydera:

Chicia ? :szydera: ale ładnie  połączyłaś :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Barbara48 napisał:

 Knorku szczesliwej podrozy i cudownego urlopu. 

Wlasnie wczoraj o Tobie myslałam ze zniknąłeś bez pożegnania. 

Nie. Ładna pogoda, to dużo poza domem przebywam. 

Na urlop jadę w piątek. 1 czerwca. Wszystko już dopięte na ostatni guzik. 

Tylko w czwartek świeże zakupy zrobię, co by pani mnie zastępująca miała wygodę na pierwsze dni. Wszystko przekażę, jak trzeba. Plan dnia dokładnie opisany. A i wytłumaczę i pokażę wszystko jak tylko najlepiej potrafię. 

No bo po co komu szkodzić, jak można pomóc. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jedynym plusem tego że od miesiąca nie padało jest suche powietrze. Znacznie lepiej znieść upały gdy jest niska wilgotność. Ale nigdzie nie jadę. Chyba... Bo miałam w planach wypad rowerkiem do miasteczka ale to 7 km w jedną stronę a ja mam lenia. :haha:

Ja dzisiaj robię dzień piękności :d spacerków nie będzie , to wymyśliłam sobie , że będziemy siedzieć z maseczkami  pysku :d a dla zdrowotności gotuję teraz złote mleczko z kurkumy :d znalazłam super przepis , wygodny w użyciu z dobrze przyswajalną kurkumą :d 

To się nachwaliłam :haha::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A kto to jest ...co za jedna ta jej ..tej Mirelle'i... Chcica ?....A ...taka wielka , że z dużej litery aż pisana ...aaa...tu cie boli .

To jest nowe imię jej podopiecznej :d Połączenie CH z kicią :szydera:

Żadna tam chcica :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Knorr napisał:

Nie. Ładna pogoda, to dużo poza domem przebywam. 

Na urlop jadę w piątek. 1 czerwca. Wszystko już dopięte na ostatni guzik. 

Tylko w czwartek świeże zakupy zrobię, co by pani mnie zastępująca miała wygodę na pierwsze dni. Wszystko przekażę, jak trzeba. Plan dnia dokładnie opisany. A i wytłumaczę i pokażę wszystko jak tylko najlepiej potrafię. 

No bo po co komu szkodzić, jak można pomóc. 

Masz rację, ja tez tak robię. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja dzisiaj robię dzień piękności :d spacerków nie będzie , to wymyśliłam sobie , że będziemy siedzieć z maseczkami  pysku :d a dla zdrowotności gotuję teraz złote mleczko z kurkumy :d znalazłam super przepis , wygodny w użyciu z dobrze przyswajalną kurkumą :d 

To się nachwaliłam :haha::p

A wiesz że kurkuma wspomaga leczenie demencji ? Ale chyba nie przez skórę. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A kto to jest ...co za jedna ta jej ..tej Mirelle'i... Chcica ?....A ...taka wielka , że z dużej litery aż pisana ...aaa...tu cie boli .

Te rossmanowe patrzałki za grosze jednak ci szkodzą...:szydera: Może kupię ci w Kauflandzie? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Knorr napisał:

Tylko w czwartek świeże zakupy zrobię, co by pani mnie zastępująca miała wygodę na pierwsze dni. Wszystko przekażę, jak trzeba.

Pisałeś chyba kiedyś, że jesteś w Bawarii, jeśli mi się nie pomyliło, to przypominam, że w czwartek jest święto i zakupów zrobić się nie da.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczę. Nie pojadę nigdzie bo Kasieńka ma kolejny trudny dzień. Przed chwilą powiedziała że musi pojechać do swojego domu. Znów chyba planuje włamanie. :haha:

Wymogłam na niej że pojedziemy razem. :szydera:

Jutro jedziemy do lekarza na zastrzyk. Nie wiem jaki ale jak przyjechałam to na drugi dzień miała ten zastrzyk ( raz na cztery tygodnie ) i jakoś na początku było lepiej, a od kilku dni jest gorzej. Może to coś na Alzheimera ? Słyszeliście o czymś takim ?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Qrczę. Nie pojadę nigdzie bo Kasieńka ma kolejny trudny dzień. Przed chwilą powiedziała że musi pojechać do swojego domu. Znów chyba planuje włamanie. :haha:

Wymogłam na niej że pojedziemy razem. :szydera:

Jutro jedziemy do lekarza na zastrzyk. Nie wiem jaki ale jak przyjechałam to na drugi dzień miała ten zastrzyk ( raz na cztery tygodnie ) i jakoś na początku było lepiej, a od kilku dni jest gorzej. Może to coś na Alzheimera ? Słyszeliście o czymś takim ?

 

Moja ciocia dostaje na guza mózgu co miesiąc zastrzyk.  Może zapomnieli ci powiedzieć że ma Tumor?

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Magdzie napisał:

Spadam na przerwe , choc goraco na maksa .Po poludniu mam wolne , " opieke nad dziadkiem" przejmuje kolega , beda znaczki ukladac i nie tylko :haha:

Te znaczki , to informacja dla Ciebie. Jak giniesz w przestworzach, to oni Playboya wyciągają :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Magdzie napisał:

Spadam na przerwe , choc goraco na maksa .Po poludniu mam wolne , " opieke nad dziadkiem" przejmuje kolega , beda znaczki ukladac i nie tylko :haha:

Ja też już pauzuję ...Nie da rady z chaty wyjść ....Siedzę sobie przy biureczku ...światło zapalone , bo ciemnica w pokoju ...rolety już rano zaciągnęłam ....Pod

biureczkiem  basen z zimną wodą   a'la @awe59

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...