Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, 1bozka napisał:

Dzień Dobry wszystkim 

wp_ss_20180513_0002 (2).png

wlasnie to samo pytane przyszlo mi do glowy..

w koncu na urlopie jak sie jest...to kawunia juz gotowa stac powinna

chyba jeszcze w wyrach opiekunowie leza..trzeba sie zwlec i samemu kubel zrobic..

chcesz??

zrobie od razu dwie

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miedzy jednym a drugim korkiem w trojmiescie zabladzlam na rynek we wrzeszczu...

trafilam na warzywne stoisko...malinowe pomidory brzydkie pomarszczone ogromne patrzyly na mnie...kupilam trzy sztuki nie analizujac ceny ktora byla koszmarna...

zajadam sie wlasnie chlebem z tymi pomidorami..powiem wam ze zapach cudny...cudny...zaden "obocojezyczny" pomidor tak nie pachnie jak nasze maliniaki...w de nie wiedza ze pomidor moze smakowac...jak pomidor...

szkoda ze nie moge zabrac ze soba ..ale zrobilyby furore

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata...Masz rację ....nasze , krajowe pomidory to jest to !...Tutaj do kolacji zjadam połówkę pomidora , bo dr bardzo zwraca uwagę , czy je jadam , boo...bardzo zdrowe są ...Nawet już nie wczuwam się , czy one pachną pomidorem ....smaku w ogóle nie czuję . Jem , bo tak wypada ...żeby uwagi na mnie nie zwracano :)

Dzień dobry ...

Pochmurno ....ale ciepło . Mam nadzieję , że nie będzie padało to w czasie pauzy wyjdę na zwiady . Dziś pauzę mam dużo  wcześniej ...według grafiku przed 11-tą ... Godzina nie gra roli , ważne , że pauzy są i bardzo przestrzegane co do minuty ...Wczoraj weszłam na górkę pięć minut przed zakończeniem ...PDP-ny chciał do toalety , chciałam przejąć szychtę , ale córka powiedziała mi , że mam jeszcze pięć minut i zadanie należy do niej ....Bardzo mi się to podoba .....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Taka harówka od rana, że pójdę się wykąpać...:szydera: A potem pomyślę co zrobić z tym pochmurnym przedpołudniem...:haha:Może do kuchni zawitam? :szydera:

Przed św. Janem ???...A...idź ..wykąp się ...może serdak , którego znaleźć nie mogłaś odnajdzie się ...wcześniej :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

wlasnie to samo pytane przyszlo mi do glowy..

w koncu na urlopie jak sie jest...to kawunia juz gotowa stac powinna

chyba jeszcze w wyrach opiekunowie leza..trzeba sie zwlec i samemu kubel zrobic..

chcesz??

zrobie od razu dwie

jasne ze chce , teraz z Tobą druga ..mniam.Urlop trzeba porządnie wykorzystać

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Kolejny piękny dzień dzisiaj. 

Wczoraj przywieźli narożnik kupiony pod koniec kwietnia. Widziałam zdjęcia ale na razie jest obłożony kocami jako zabezpieczrnie przed kotami. Zołzy jedne poprzedni komplet wypoczynkowy wykończyły ostrząc sobie pazury. Jak przyjdzie spray odstraszający koty to się okaże czy będzie piękny narożnik czy kolejny obszarpaniec.:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Magdzie napisał:

Pada deszczyk wiec z biegania zrezygnowalam , poszlam " pod most", i wykrecilam tysiaka (1000), przez pol godziny)))

Skakanka daje niesamowite efekty , skacze tydzien dopiero ale jest super, polecam kazdemu , kto chce schudnac i wyrobic troche cialo))

Masochismus nie jest moją ulubioną formą rozrywki...:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, 1bozka napisał:

ho ho to tylko skakanka moze Cie uratować:trele::p

Po kiego mam się zamęczać . Kochanego ciała nigdy nie za dużo ....podobno . Długo to trwało , ale ...w końcu polubiłam się taką jaka jestem :p

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Magdzie napisał:

Pada deszczyk wiec z biegania zrezygnowalam , poszlam " pod most", i wykrecilam tysiaka (1000), przez pol godziny)))

Skakanka daje niesamowite efekty , skacze tydzien dopiero ale jest super, polecam kazdemu , kto chce schudnac i wyrobic troche cialo))

Wszystko by grało, tylko o stropy się boję. Nie wytrzymają , nawet  jak pokropi deszczyk. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.4d88ed7395872c81d574331f1e73a3ae.png:d Witam się z Wami cieplutko i życzę miłego dnia :)

U mnie niebo całe pokryte burymi chmurami ale deszczu jak nie było tak nie ma . Mogłoby trochę popadać i oczyścić powietrze . Na sobotę , przewidywana jest upalna pogoda i też mi się to nie podoba O.o Chciałabym połazić po mieście i stracić trochę kasy a w takim skwarze  to żadna przyjemność . No to se znowu pomarudziłam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Afryka napisał:

O w mordę cara Mikołaja !? Przeszłam przez rybki,chomiki , królika Matuzalema , który żył 15 lat ,psa jednego i drugiego ( cały czas na stanie ) , nawet pchły u piesy przeżyłam ,ale takie " formy," !? ...Never !!!! O.o :szydera:

 

 

 

Ja niestety przez takie,,formy " przeszłam.......

A ile razy w nocy nie spałam, jak gadzina samowolnie opuściła miejsce swojego zamieszkania.

Do dziś mi została fobia w związku z pająkami.

A jeszcze tu w de.jest ich wyjątkowo dużo. 

W oknach mam założone siatki a I tak jakimś cudem włażą. 

Więcej lakieru zużywam na pająki niż na włosy :szydera:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...