Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Heidi napisał:

W Dorfen jest specjalna pracownia , gdzie szyją stroje bawarskie. Kreacje były śliczne, cukierkowe. Jest strona www. możesz sobie tam wpaść i porównać rzemiosło. Sama chętnie wskoczyłabym w taki strój i na tańce poszła, a już na pewno na piwo

@Heidi a ja jaką kupilam,,jak nie cukiereczek? w takim ekskluzywnym sklepie markowym,,nie byle gdzie,,jak patrzę na cenę to ja bym w życiu nie kupiła za tyle kasy,,ale nischt zu tragisch,,,slodziak jaki ma śliczny stroj ,łącznie z super bucikami,,skórzane dlugie spodnie -bardzo ładne,,zamszowe,,,bluzka lniana,,biala z aplikacjami brązu,,,no to jesteśmy gotowi na podbój Bawarii,,,będe już niedługo pic piwo w tym stroju,,a jakże inaczej,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

A fe fe ,kto to widział dużemu dziecku pokój sprzątać!Nu nu nu.Przecież ma dwie rączki,daj się dziecku wykazać:)

alez on sprzata naprawde..ale ja..odreagowuje sprzatajac po swojemu, koncentruje sie na oknach.:d....poza tym ogarnialam pokj drugiego syna ktory sie wyprowadzil...oczywiscie zostawil porzadek..tzn swoj porzadek..a ja zrobilam swoj:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mądrze prawisz...:dobrze: Mnie ona nie słucha...chyba boi się pępowinkę przeciąć...:szydera:

pepowina odcieta, pepek sie goi..ale...serducho boli..i to potrwa...no ale coz...mysle ze kazdy rodzic czy ojciec czy matka ma swoj malenki zal kiedy dzieciaki dorastaja

dobrze z jest praca czyli myslenie trzeba w innym kierunku ustawic i tyle....sumujac..

czas plynie, i on jest najlepszym lekarzem...brutalny zabieg odciecia nie wchodzi w rachube..za bardzo zzyci jestesmy we trojke ale ty o tym wiesz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, foczka63 napisał:

A fe fe ,kto to widział dużemu dziecku pokój sprzątać!Nu nu nu.Przecież ma dwie rączki,daj się dziecku wykazać:)

Od czasu , do czasu lepiej posprzątać zanim pokój zacznie sam wypełzać na nieskażoną część domu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Witam serdecznie,,,Austrai piękna ,,ale Wiedeń miejsce pierwsze ,,,podoba mi się to miasto,,to bogactwo i ten przepych,,,centrum na bogato,,tylko ja nie pasowalam do tego miejsca bo miałam piękną sukienkę ale za 6 euro:szok: a tam sklepy na bogato,,buciki balerunki tylko 399 euro,,dużo sklepów markowych i cenowo szokowych,,ale bryczką biala się przejechałam za 80 euro,,czulam się jak księzniczka,,,uff, się działo,,,na Campingu internet do luftu ,,ale i czasu nie było ,,bo wszyscy do nas na picie i jedzenie,,pogoda wspaniała ,,lalo jak z cebra,,burze na przemian ze słoncem,,,ja nie narzekam,,to tylko pogoda,,,ale musieliśmy szybciej wracać bo w domu wydarzyła się tragedia,,,,,,,,,, :płacz:

@Blondi och Wieden!

Kocham to miasto, wszystkie inne wydaja sie takie nijakie w porownaniu z nim

Blodni, zwiedzaj, jest mnostwo ciekawych rzeczy  ,mdzi ,,Kunsthistoisches Museum, i Hoffburg!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Już cię uwielbiam...:cmok:

Byłam niedobrą,wredną mamusią, bo nieumyte kubki, talerzyki itp,stawiałam synowi pod drzwiami:):):)Córka myła po sobie on nie ,ale szybko sie nauczył:):)Ha ha ha .Sprzątałam im w pokojach gdzieś tak do okolic 6 klasy,potem uznałąm,że skoro są na tyle duże żeby nabrudzić to i na tyle duże żeby posprzątać.Wyjątkiem do pewnego momentu były okna na 6 piętrze.No,ale to tylko i wyłącznie ze względów bezpieczeństwa.Jak byłam dzieckiem mama mi pokoju nigdy nie sprzątała,nic takiego nie pamiętam:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Byłam niedobrą,wredną mamusią, bo nieumyte kubki, talerzyki itp,stawiałam synowi pod drzwiami:):):)Córka myła po sobie on nie ,ale szybko sie nauczył:):)Ha ha ha .Sprzątałam im w pokojach gdzieś tak do okolic 6 klasy,potem uznałąm,że skoro są na tyle duże żeby nabrudzić to i na tyle duże żeby posprzątać.Wyjątkiem do pewnego momentu były okna na 6 piętrze.No,ale to tylko i wyłącznie ze względów bezpieczeństwa.Jak byłam dzieckiem mama mi pokoju nigdy nie sprzątała,nic takiego nie pamiętam:)

Jestem również niedobrą mamusią...ale jak wracam do domu, to widzę czystość...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...