Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Afryka napisał:

Wdzisz Mirabelko ...we mnie ścierają się dwie natury , perfekcyjnej pani domu i leniwca , z reguły zwycięża ...ta trzecia ,organizatorka terapii zajęciowej dla członków rodziny ( czytaj męża ) :szydera:

Czyli nie odstajesz od normy....:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To i ja dołożę .....Dziś  ja obiad serwuję ( czyt. podaję tylko ) i juz jest podszykowany : naleśniki ( wielkie ) z farszem mięsnym i na słodko . Też już spoglądam na zegarek i jakoś dziwnie , powoluśku ten zegar dzisiaj popitala ....Nie , żebym głodna była , bo przekąsić bym czymś sobie mogła , ale nabrałam ochoty na te naleśniki ...Pauzę mam dzisiaj dopiero o 13 -tej ....Później do dra kolega wtorkowy przyjdzie to też se zwieję na dół . Powiem , że konferencję rodzinna na skype będę miała :haha:

 

 

Następna szczująca zapachami i smakami...:lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I potem stare jeść?  :kopara: Na dwa dni...optymalne rozwiązanie...:oklaski: Czekamy co @Afryka wymyśli....:szydera:

Wymyśliła ...a tam wymyśliła , zajrzała do lodówki i zobaczyła ,nabyte wczoraj ,świeżutkie ,polskie ,zielone szparagi ...no trza zrobić , żeby się ta dobroć nie zmarnowała .:haha:.Klasycznie z szynką i masełkiem cytrynowym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Teraz się odmelduję na czas jakiś...:cześć: Polowanie na "perełki" czas zacząć...:haha:

Ty szperaj, a ja wciągnę z resztą harpii po ciasteczku, bo czas picia kawy nastąpił właśnie . Jak mi coś pięknego znajdziesz, to dostaniesz opakowanie a wyłączność :szydera: ( na perełki :szydera:)

ciasteczka.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ale wymyśl coś na dwa dni...:szydera:

Ja już nic nie muszę kombinować , żeby coś ugotować , nie narażając się na stanie w kuchni :p Właśnie zadzwonili z Bofrostostu i zameldowali , ze jutro przyjeżdżają i proszą o przygotowanie zamówienia :cool: Nawet ucieszyłabym się , gdyby nie fakt , że przewali mi drzemkę poobiednią :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Wdzisz Mirabelko ...we mnie ścierają się dwie natury , perfekcyjnej pani domu i leniwca , z reguły zwycięża ...ta trzecia ,organizatorka terapii zajęciowej dla członków rodziny ( czytaj męża ) :szydera:

image.png.c7e905fb61006193a571f2ddf053d7b4.pngTym razem , to już przesadziłaś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

image.png.c7e905fb61006193a571f2ddf053d7b4.pngTym razem , to już przesadziłaś :haha:

:szydera: :szydera: :szydera:...do kuchni ,to ja go akurat nie dopuszczam ,"umi" , nie powiem,że nie ,ale On idzie w ilość ,a nie jakoś .Ale odkurzanie czy zmywanie podłóg ,pod moim czujnym okiem ,idzie mu lepiej.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moim Banhofie jajek też nie uświadczysz, za to kawę tak. Akurat kawę piję tutaj, chętnie i Was poczęstuję . Sprawdzam, czy jest pociąg do Kudowy, ale nie ma :(Jest jedynie do Dusznik Zdroju:o :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Radek50 napisał:

na moim Banhofie jajek też nie uświadczysz, za to kawę tak. Akurat kawę piję tutaj, chętnie i Was poczęstuję . Sprawdzam, czy jest pociąg do Kudowy, ale nie ma :(Jest jedynie do Dusznik Zdroju:o :haha:

Do Kudowy dopiero będzie w czwartek ....Pociąg pod specjalnym nadzorem ....będzie . Bagażowy i jego towarzyszka to dwa przekręty takie ...o tą młodą towarzyszkę biega , nie o babciunię -bidulkę plastrami oklejoną ....Kto wie komu jeszcze jakieś majtki mogą zaginąć . Nugatka niby szukała majtek a już drugi dzień pakuje walizki i spakować się nie może ... Sama swojej babciuni zajumała a tutaj , na forum szukała ...Dlatego ten pociąg nadzorowany być musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Radek50 napisał:

jak można babcine majtki zajumać ? :cześć3:  koniec świata:( :haha:

Normalnie. Ja biorę babki zęby a Nugatka babcine galoty. Później będziemy się bawić w gryzienie tyłka. Takie domowe "Scęki tsy "...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam z przerwy i wielkie G kupilam w Caritas ((, otwierali o 14- tej, nim my zajechaly to tlum bab w chustach juz stalo ((.No nic moze w nastepny wtorek trza kolejke zajac o 12-tej.

Teraz kawka i papierosek do 18- tej, dziadek ma kolege , wiec mi dopy nie truje))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Radek50 napisał:

jak można babcine majtki zajumać ? :cześć3:  koniec świata:( :haha:

Ładne musi były ....Nugatka se posag szykuje . Większe jak wesz ...to już bierz . Paolo jej tak kazał , bo powiedział , że z gołodupcem przed ołtarz ani przed oblicze urzędnika Urzędu Stanu Cywilnego za ch...oiknkę nie stanie !...No taka Ci to sytuacja ...Na majątek skubany leci ...na te majtki zapasowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Radek50 napisał:

na moim Banhofie jajek też nie uświadczysz, za to kawę tak. Akurat kawę piję tutaj, chętnie i Was poczęstuję . Sprawdzam, czy jest pociąg do Kudowy, ale nie ma :(Jest jedynie do Dusznik Zdroju:o :haha:

Oooooo mateczko  O.o Świat się kończy O.o Jak nawet Ty jesteś na Banhofie bez jajek , to już nie wiem co myśleć :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...