Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry.

Dzis kolega znaczkowy nas odwiedzi , wiec spacer( siedzenie na lawce) i ploty z sasiadami odpadaja, nic to nadrobi sie jutro- wiadomosci z pierwszej reki bede miec.Nareszcie dowiedzialam sie gdzie jest tu taniutki sklepik, pojde dzis na lowy moze jakies cacko wytargam.

Milego dnia.

Też wybieram się na takie łowy...:oklaski: Powodzenia....:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zbiera się na burzę ....chmurzyska ...parno jak jasny gwint ...z daleka już słychać pomruki...Miałam w planach zwiedzenie tutejszego Bahnhofa  , żeby zorientować się gdzie ...i o której godzinie Zugi jeżdżą ( taka ciekawska jestem i już ) , ale jak będzie padać to przełożę wyjście na inny dzień ....PDP-ny już stację EWTN włączył ....no to ja se przy lapku posiedzę ...Wczoraj na prośbę córek do wieczora ( od popołudnia ) w tv leciały filmy ...programy rozrywkowe . Dziś już chyba zapomniał , że go napominano wczoraj " Barbara jest katoliczką , ale nie będzie na okrągło katolickich programów z tobą oglądać " ....Noo...na wczoraj pomogło ...dziś apiać od nowa ... A niech se ogląda ....ja się wyłączam , jestem obok w razie potrzeby i gitarra  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na dzisiaj miałam plana ,na gruntowniejsze sprzątanie no i ...wstałam ,bo wypadało i chciałabym tak ,jak mi się nie chce ...chociaż , balkonowe okno na błysk już machnęłam ,a teraz to sobie chyba drugą kawę machnę ...i może , pomalutku ,powoluśku tego plana zrealizuję . Urlop rozleniwia ...maniana ,jak mówią południowcy .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

A ja na dzisiaj miałam plana ,na gruntowniejsze sprzątanie no i ...wstałam ,bo wypadało i chciałabym tak ,jak mi się nie chce ...chociaż , balkonowe okno na błysk już machnęłam ,a teraz to sobie chyba drugą kawę machnę ...i może , pomalutku ,powoluśku tego plana zrealizuję . Urlop rozleniwia ...maniana ,jak mówią południowcy .:d

Bedac  w domu to tylko na samym poczatku mi plany sprzataniowe wychodza. 

Przyjade,porobie wszystko po swojemu a potem juz mi sie nic nie chce,bo mysli sie ,ze niedlugo trzeba jechac.

Jednak czasami mam tak,ze jakies werwy porannej dostaje i to co odkladalam przez kilka dni,to w jeden dziem potrafie ogarnac.

Tutaj przez ostatnie dni bardzo sie roznygusilam. Schwiegersohn gotowal,corki sprzataly,a mnie kazaly odpoczywac,to tak se odpoczelam,ze sama z pdp-na zostalam,a mnie sie nic nie chce.

Jedno mi sie chce _____spac ;)

Jak duzo pracy,to narzekam,a jak malo to rowniez.  Trudno dogodzic.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Afryka napisał:

A ja na dzisiaj miałam plana ,na gruntowniejsze sprzątanie no i ...wstałam ,bo wypadało i chciałabym tak ,jak mi się nie chce ...chociaż , balkonowe okno na błysk już machnęłam ,a teraz to sobie chyba drugą kawę machnę ...i może , pomalutku ,powoluśku tego plana zrealizuję . Urlop rozleniwia ...maniana ,jak mówią południowcy .:d

Kurcze , a mnie ta praca rozleniwia O.o Jak wracam do domu  i widzę ten nadmiar roboty , to odechciewa mi się wszystkiego . Jakoś tak wszystko mnie przerasta :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Bedac  w domu to tylko na samym poczatku mi plany sprzataniowe wychodza. 

Przyjade,porobie wszystko po swojemu a potem juz mi sie nic nie chce,bo mysli sie ,ze niedlugo trzeba jechac.

Jednak czasami mam tak,ze jakies werwy porannej dostaje i to co odkladalam przez kilka dni,to w jeden dziem potrafie ogarnac.

Tutaj przez ostatnie dni bardzo sie roznygusilam. Schwiegersohn gotowal,corki sprzataly,a mnie kazaly odpoczywac,to tak se odpoczelam,ze sama z pdp-na zostalam,a mnie sie nic nie chce.

Jedno mi sie chce _____spac ;)

Jak duzo pracy,to narzekam,a jak malo to rowniez.  Trudno dogodzic.

Mnie podobnie , zwłaszcza ,że z tyłu głowy ,ta myśl ,że urlop krótki. Pierwszy raz,od ponad czterech lat , będę się tak długo urlopować ( choć , jakby co krótkiego , sensownego wpadło ,to czemu nie ;)...na razie same gów...mi proponowano, zachwalając jak ambrozję :d) .Przedostatnio byłam tylko 4 dni w domu , więc mi się należy jak psu micha ,a jak małżon zadowolony,o córce nie wspomnę .:d... babcia , prawie zawsze gotowa wnukiem się zaopiekować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemniaki się gotują , szpinak przygotowany , zaglądam do lodówki a w kobiałce zostało jedno jajko :szok: Miałam w planach jajka sadzone , byłam pewna , że takowe posiadam a tu się okazało , że moja pauzowa zmienniczka ugotowała w niedzielę jajka na kolację . No tak ......gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść :szydera: Dobrze , że mam pulpety zamrożone , to jakoś uratuję sytuację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Kurcze , a mnie ta praca rozleniwia O.o Jak wracam do domu  i widzę ten nadmiar roboty , to odechciewa mi się wszystkiego . Jakoś tak wszystko mnie przerasta :haha: 

Mnie ten długi urlop" daje w kość" ...na zasadzie jutro ,też jest dzień.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ziemniaki się gotują , szpinak przygotowany , zaglądam do lodówki a w kobiałce zostało jedno jajko :szok: Miałam w planach jajka sadzone , byłam pewna , że takowe posiadam a tu się okazało , że moja pauzowa zmienniczka ugotowała w niedzielę jajka na kolację . No tak ......gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść :szydera: Dobrze , że mam pulpety zamrożone , to jakoś uratuję sytuację .

A co ty tutaj obiadkowe tematy wprowadzasz? :haha:Zaczęło mi w brzuchu burzeć...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Pomyśl....NIC NIE MUSZĘ...ZROBIĘ JAK BĘDĘ CHCIAŁA...:oklaski: To moja metoda ...:szydera:

Wdzisz Mirabelko ...we mnie ścierają się dwie natury , perfekcyjnej pani domu i leniwca , z reguły zwycięża ...ta trzecia ,organizatorka terapii zajęciowej dla członków rodziny ( czytaj męża ) :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co ty tutaj obiadkowe tematy wprowadzasz? :haha:Zaczęło mi w brzuchu burzeć...:haha:

To i ja dołożę .....Dziś  ja obiad serwuję ( czyt. podaję tylko ) i juz jest podszykowany : naleśniki ( wielkie ) z farszem mięsnym i na słodko . Też już spoglądam na zegarek i jakoś dziwnie , powoluśku ten zegar dzisiaj popitala ....Nie , żebym głodna była , bo przekąsić bym czymś sobie mogła , ale nabrałam ochoty na te naleśniki ...Pauzę mam dzisiaj dopiero o 13 -tej ....Później do dra kolega wtorkowy przyjdzie to też se zwieję na dół . Powiem , że konferencję rodzinna na skype będę miała :haha:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...