Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmuszona jestem wylogować się ...duchowna osoba za moment będzie ...z wizytą . Stolik nakryty ( jeden z wielu ) świeca zapalona , jara się równo i ....czekamy ...Doktor upewnia się , czy aby wszystko ok.....córka na wszelki wypadek zwiała ....już są ON i córka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazalyscie swoją klasę.

Macie po 60+ to nie jest moja wina prawda? A wyśmiewać to mozecie sie same z siebie.

Potraficie tak? Chyba nie.

Mojego wieku nikt nie zna, bo zawsze " palne coś tam a nigdy prawde.

Nie pije alkoholu, wysypiam sie, mam dobre Geny i to wszystko. A jak zamieszczam zdjecia swoje to tylko aktualne.

Żegnam sie z Wami bylo milo, ale juz nie jest.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Heidi napisał:

Cześć @Mycha, co u Ciebie z rana ? 

Cześć Heidi. U mnie w porządku. Dziadka mi trochę szkoda, bo córki chcą żeby się przeprowadził do mniejszego mieszkania w innej miejscowości. Dziadka pragnieniem jest doczekać w tym domu do końca. Mieszka tutaj 60 lat, każdy kąt to wspomnienia ...... itd. A dzieci mają inne plany. 

Słoneczko wyszło sobie i mnie z rana drażni xd W łazience pdp 3/4 ściany jest zrobione z luksferów i wychodzi na wschodnią stronę. Gorąco mam od rana O.o Wczoraj była jedna z córek, zrobiła porządek w szafie, trochę w kąty pozaglądała, pogadałyśmy trochę i tyle. Wszystko Ok.

Do domciu chcę :płacz: ale doła nie mam jeszcze. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Pokazalyscie swoją klasę.

Macie po 60+ to nie jest moja wina prawda? A wyśmiewać to mozecie sie same z siebie.

Potraficie tak? Chyba nie.

Mojego wieku nikt nie zna, bo zawsze " palne coś tam a nigdy prawde.

Nie pije alkoholu, wysypiam sie, mam dobre Geny i to wszystko. A jak zamieszczam zdjecia swoje to tylko aktualne.

Żegnam sie z Wami bylo milo, ale juz nie jest.

Nie wiem o co biega, niby poczytałam ale nadal nie wiem w czym problem. Zdjęcie było ładne i takie klimatyczne aż pozazdrościłam urody bo ja nawet jako bobas nią nie grzeszyłam.:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Pokazalyscie swoją klasę.

Macie po 60+ to nie jest moja wina prawda? A wyśmiewać to mozecie sie same z siebie.

Potraficie tak? Chyba nie.

Mojego wieku nikt nie zna, bo zawsze " palne coś tam a nigdy prawde.

Nie pije alkoholu, wysypiam sie, mam dobre Geny i to wszystko. A jak zamieszczam zdjecia swoje to tylko aktualne.

Żegnam sie z Wami bylo milo, ale juz nie jest.

Jakie żegnam ? Nawet się nie wydurniaj :ostrzegam: Ładna z Ciebie lasencja , Twoja buzka zrobiła na każdym wrażenie , więc wszyscy chcieli wtrącić swoje trzy grosze . Nie zauważyłam , żeby ktoś chciał Cię obrazić , no bo niby dlaczego obrażać tak sympatyczną osóbkę ? Wracaj tu do nas natychmiast :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Pokazalyscie swoją klasę.

Macie po 60+ to nie jest moja wina prawda? A wyśmiewać to mozecie sie same z siebie.

Potraficie tak? Chyba nie.

Mojego wieku nikt nie zna, bo zawsze " palne coś tam a nigdy prawde.

Nie pije alkoholu, wysypiam sie, mam dobre Geny i to wszystko. A jak zamieszczam zdjecia swoje to tylko aktualne.

Żegnam sie z Wami bylo milo, ale juz nie jest.

Liska :cmok: o co chodzi? Przestań, jesteś piękna Kobietą. Koniec kropka! Kto sie śmieje? Nie napisze wszyscy ( aby ktos mi nie wyskoczył , ze za niego mówię), ale prawie wszyscy cieszą sie, ze tu z nami jesteś!!!! Wygladasz młodziej? To tylko sie cieszyć....No cos Ty? Mi tez odejmują średnio 5-8 lat...przecież nie bede przejmować sie. Odpocznij i wracaj tu szybko bo bedzie smutno bez Ciebie! :serce:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Od wczoraj chodzi za mną coś do połasowania. W trzy dni z pdp opędzlowałyśmy ciastka, truskawki, banany i jabłka. 

Za mną od dłuższego czasu chodzi 07...I nie jest to porucznik Borewicz...Co się odwrócę to widzę to...Na początku turnusu chodziło za mną Schalke 04. Teraz już pod koniec wojaży z babką to jakby rośnie, to coś... Myślę,że to przez seniorkę. Zawsze w niedzielę ma osobowy 19.07 do Kudowy..

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Pokazalyscie swoją klasę.

Macie po 60+ to nie jest moja wina prawda? A wyśmiewać to mozecie sie same z siebie.

Potraficie tak? Chyba nie.

Mojego wieku nikt nie zna, bo zawsze " palne coś tam a nigdy prawde.

Nie pije alkoholu, wysypiam sie, mam dobre Geny i to wszystko. A jak zamieszczam zdjecia swoje to tylko aktualne.

Żegnam sie z Wami bylo milo, ale juz nie jest.

Wiesz co Lisa-miałam rację kiedy rano napisałąm ,ze to cukrowanie źle się skonczy.Nawet do obiadu nie dojechało.Ty chyba lubisz się tak obrażać i strzelać fochy jak mała dziewczynka.To już będzie jakiś 150 raz .......

Dorośnij Liska bo to już nawet śmieszne nie jest.

Nie dałąm żadnej mordki ,ani czerwonej ani żółtej ani niebieskiej

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Pokazalyscie swoją klasę.

Macie po 60+ to nie jest moja wina prawda? A wyśmiewać to mozecie sie same z siebie.

Potraficie tak? Chyba nie.

Mojego wieku nikt nie zna, bo zawsze " palne coś tam a nigdy prawde.

Nie pije alkoholu, wysypiam sie, mam dobre Geny i to wszystko. A jak zamieszczam zdjecia swoje to tylko aktualne.

Żegnam sie z Wami bylo milo, ale juz nie jest.

Lisko nie wiem o co Ci chodzi i poczulam sie glupio czytajac to co napisalas. Drugie zdanie wprawilo mnie w konsternacje. Nikt tu sie z Ciebie nie wysmiewa. Wrecz odwrotnie....na drugi raz zanim coś takiego napiszesz, pomyśl chwilę.....mialam dobry humor....Ale już nie mam.

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Wiesz co Lisa-miałam rację kiedy rano napisałąm ,ze to cukrowanie źle się skonczy.Nawet do obiadu nie dojechało.Ty chyba lubisz się tak obrażać i strzelać fochy jak mała dziewczynka.To już będzie jakiś 150 raz .......

Dorośnij Liska bo to już nawet śmieszne nie jest.

Nie dałąm żadnej mordki ,ani czerwonej ani żółtej ani niebieskiej

Nioooooooo...Wróżbita Maciej przy Tobie Cathrine to zasmarkana pierdoła. Jackowski z Człuchowa też niech drży jak osika. Jeszcze tylko małe pytanko: Wyjdziemy z grupy na Mundialu..?

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zmuszona jestem wylogować się ...duchowna osoba za moment będzie ...z wizytą . Stolik nakryty ( jeden z wielu ) świeca zapalona , jara się równo i ....czekamy ...Doktor upewnia się , czy aby wszystko ok.....córka na wszelki wypadek zwiała ....już są ON i córka 

Ostatnia posługa czy przyśpieszona kolęda? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Wiesz co Lisa-miałam rację kiedy rano napisałąm ,ze to cukrowanie źle się skonczy.Nawet do obiadu nie dojechało.Ty chyba lubisz się tak obrażać i strzelać fochy jak mała dziewczynka.To już będzie jakiś 150 raz .......

Dorośnij Liska bo to już nawet śmieszne nie jest.

Nie dałąm żadnej mordki ,ani czerwonej ani żółtej ani niebieskiej

A ja dałam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ostatnia posługa czy przyśpieszona kolęda? O.o

:d....Już po wizycie . Ksiądz z polskim nazwiskiem . Przywitał się że mną " Czen topry ....część Bosze  ".....Córka nie zrozumiała , że chciał się pochwalić znajomością języka i wyskoczyła z Hasłem " Barbara bardzo dobrze rozumie i mówi po niemiecku !"....Noo...myli się bidulka i to nie wie jak bardzo . Ta Barbara jest bystra i wylapuje słowa ....wie o co biega i logicznie ....w miarę ...odpowiada . Stąd te zmylki xd...Doktor jeszcze raz chciał mnie przedstawić i powiedział " Barbara jest z Loczcz "....Ksiezulo , przyjaciel domu poprawił " z Łódź "...Było krótko , miło ....na luzie ....A teraz ciąg dalszy " mszow "....Jeszcze trochę to kto wie , czy do jakiego zakonu nie pójdę ....koedukacyjnego ....oczywiście ....poszukam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

:d....Już po wizycie . Ksiądz z polskim nazwiskiem . Przywitał się że mną " Czen topry ....część Bosze  ".....Córka nie zrozumiała , że chciał się pochwalić znajomością języka i wyskoczyła z Hasłem " Barbara bardzo dobrze rozumie i mówi po niemiecku !"....Noo...myli się bidulka i to nie wie jak bardzo . Ta Barbara jest bystra i wylapuje słowa ....wie o co biega i logicznie ....w miarę ...odpowiada . Stąd te zmylki xd...Doktor jeszcze raz chciał mnie przedstawić i powiedział " Barbara jest z Loczcz "....Ksiezulo , przyjaciel domu poprawił " z Łódź "...Było krótko , miło ....na luzie ....A teraz ciąg dalszy " mszow "....Jeszcze trochę to kto wie , czy do jakiego zakonu nie pójdę ....koedukacyjnego ....oczywiście ....poszukam 

To może ja założę jakiś koedukacyjny zakon?:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...