Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam towarzystwo. :oklaski:

@Andreaa ja z automatami też mam problem. Muszę lewą nogę o drzwi opierać bo mi odruchowo na sprzęgło leci. :szydera:

Słoneczko świeci, cieszą się dzieci i opiekunki. Zaraz pojedziemy na cmentarz. Takie to te nasze "rozrywki". :szydera:

No wlasnie....... Dla osoby swiezej nie jest dobre zaraz automatykiem jezdzic,ym bardziej,ze  w domu takiego nie mam.

Potem bedzie mi sie wszystko pieniczyc.

Mowilam,ze ja takim jezdzic nie bede chciala,bo to drogie auto i bede sie bala,ze np. porysuje.

Oni wesolo odpowiadaja,ze to tylko auto i ubezpieczenie ma.  Im fajnie tak mowic,ale ja inaczej do tego podchodze.

Ciekawe jakbym im te auto skasowala,to czy dalej by tacy usmiechnieci byli.

Poza tym tu jest tyle zakretow,waskie te drogi,przepascie jakies  bez barierek,to ja sie na sama mysl juz boje. Lepiej takim malym ,waskim,zebym sie wszedzie zmiescila,a nie jakas ,,szafa" wielka. 

Juz widze,ze to nie dla mnie .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Andreaa napisał:

No wlasnie....... Dla osoby swiezej nie jest dobre zaraz automatykiem jezdzic,ym bardziej,ze  w domu takiego nie mam.

zgadza się.Ja też po latach zawarcia znajomości z manualem, troszkę miałem obawy przed jazdą automatem. I jak mówi Maria Jolanta, często odruchowo noga leciała na sprzęgło.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Radek50 napisał:

zgadza się.Ja też po latach zawarcia znajomości z manualem, troszkę miałem obawy przed jazdą automatem. I jak mówi Maria Jolanta, często odruchowo noga leciała na sprzęgło.

Mnie kiedyś kolega poinstruował, żeby lewą nogę chować pod siedzenie...:haha: I tak robię z dobrym skutkiem...przez przednią szybę nikt jeszcze nie wyleciał...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, geronimo napisał:

Przypominam że w poniedziałek jest święto i wszystko pozamykane/bynajmniej u mnie/

robić więc zapasy:d

Zrobiłbym zapasy z babką ale z 95kg słoniem morskim jeszcze nikt nie wygrał...

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Słonko świeci, ptaszki cykają a tutaj pusto...:haha: Pozamykali się w kuchniach na głucho, czy co? :szydera:

Ja sprzatam, górę już wypucowałam teraz przerwa na cugaska, zerkniecie na forum I biore sie za dół.

Potem szybki obiad, prysznic i jadę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Ja sprzatam, górę już wypucowałam teraz przerwa na cugaska, zerkniecie na forum I biore sie za dół.

Potem szybki obiad, prysznic i jadę. 

To ty w pracy jesteś? :szydera: Jakieś błędne wyobrażenie o opiekunach mam...:haha: Wydawało mi się, że na obczyźnie to wszyscy wypoczywają, bąki zbijają, a kasa sama wpada na konto...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...