Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Heidi napisał:

A... dokąd ta kobyłka ma wóz ciągnąć ? Na pamięć do domu nie wróci, bo GPS nie zainstalowany. Dziadzio oczkiem strzela i niebawem wiśta wio powie :trele:

Heidi....nie wk...denerwuj mnie :haha:...Czy ja już taka ostatnia jestem ...:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jak ...i to nawet nie w pi.......stuuu ...jazda :haha:Paszli won ode mnie amanty przy rollatorach w pampersach i innych podpaskach ze skrzydełkami ....

Wiemy, wiemy.... Tobie lotnik się śni po nocach :haha:, ale taki  nasz z Dywizjonu 303:dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Radek50 napisał:

dzwoniłem do Radia Maryja,  nic nie wiedzą, żeby ktoś płacił za czerwone dni. Nawet gruba Niemka na hulajnodze z  Wahlenstrasse też nie płaci, a agencje chcą, żeby ich podopiecznym za numerki płacić :( Paolo coś tu kręci;)

Ha!!!!... , a ja bez koneksji Ojca dyrektora 4 dni w plusie będę miała.Kto negocjuje z rodziną  , ten ma .  Rękawice rzuciłam (argumenty) i szafa gra , tra  la, la ,la ....:oklaski:. Chyba sobie katarynkę z kapucynką  kupię, bo maszynkę do robienia waty już mam:trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jak ...i to nawet nie w pi.......stuuu ...jazda :haha:Paszli won ode mnie amanty przy rollatorach w pampersach i innych podpaskach ze skrzydełkami ....

Taki pegaz skrzydlaty mogby wiele, tak mysle, moze warto sprobowac:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Heidi....nie wk...denerwuj mnie :haha:...Czy ja już taka ostatnia jestem ...:rozpacz:

Nie ostatnia, nie ostatnia, tylko pierwsza. Każda z nas Tobie zazdrości O.o i chętnie na zmianę pojedzie :haha:. Lepiej mieć takiego dziadzia, niż takiego co by Ciebie po nocy dusił ........................za gardło, miałam na myśli oczywiście :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

@Paolo , daj przykład , tylko najpierw gazy wypuść ze spodni, bo moderator  nie przewidział takiej wielkości awatarka

Jak pozbędę się ze spodni gazów,kapsli,biletów do Kudowy i zdjęć Jennifer Lopez to zmieszczę się nawet w łóżku moderatora. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paolo napisał:

Jak pozbędę się ze spodni gazów,kapsli,biletów do Kudowy i zdjęć Jennifer Lopez to zmieszczę się nawet w łóżku moderatora. 

Nie wiem czy to dobrze, czy to źleO.o. Ja myślałam, a wręcz byłam pewna, że Ty chłop jak tur jesteś:trele:. Popatrz no !!! Co może wyobraźnia :szydera::cmok:. Wszyscy przecież już wiedzą, że moderator nie jest wielki...duszny i większej wielkości zdjątek nam przyspożyć nie chce. A jak jest z jego łóżkiem, to już pojęcia nie mam. Może już zajęte jest :kawa2:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Odmeldowuję się teraz. Spotkanie z  Giacomo Puccinim mam. Bay, bay.... bis spater

Następna pojechała do Domu Wariatów. Tam całe piętro zajmują znani kompozytorzy. Vivaldi z cewnikiem i Verdi ze stomią dziś są dyżurnymi...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ewal8 napisał:

:d

Cześć  Nugatko milutka :d

Myślałam, że jak SZCZESCIE Twoje zakochało się ?/? w Tobie to zaprzestało rozsyłania maili na prawo i lewo pod płaszczykiem Top Secret i całkowicie oddało się związkowi waszemu radosnemu . :szydera::szydera: Widać naiwna byłam ...dość.:grzmotnąć:

Swoją drogą,  nie wiem co chciałaś osiągnąć pisząc niejako o mnie , wszak kiedyś walczyliśmy po jednej stronie barykady. Widać kręgosłup giętki koresponduje z giętkim morale i na robocie po prostu pękł. :szydera:

Ps.  Bardzo nie lubię nieczystych gierek i bardzo nie lubię fałszu. Nie wtrącałam się w Wasze sprawy, bo guzik mnie to interesuje, ale bardzo nie lubię jak ktoś czepia się mnie bez powodu.  Na razie grzecznie proszę…

Droga Ewal

jezeli ktos tu sie zniesmaczył, to tylko ja bo piszesz o czymś, o czym nie wiem.

Druga sprawa...jesli chodzi o zaufanie, to je mam i wiem, ze sie nie zawiodę. Tak wiec proszę Cie zejdź ze mnie bo to nikomu nie potrzebne. Aaaa i jeszcze jedno...pisałam wyraźnie o opiekunce...nie wiedziałam, ze nią jesteś. Myslalam zawsze, ze na forum przebywasz dla towarzystwa a do De wyjeżdzasz na urlop. Nie musisz grzecznie prosić bo ja Cie nigdzie nie obraziłam, nie pisałam o Tobie i do Twojego Męża tez nie pisze bo sie takimi rzeczami brzydzę. Ten prześmiewczy ton, nuta kpiny tez jest jakoś nie na miejscu bo ja Twojego związku nie neguje i tym bardziej nie śmiem jemu uwłaczać w ten sposób. 

Normalnie pewnie napisałabym, ciesze sie, ze Cie widze na tym forum, ale w tym przypadku byłoby to fałszywe zwyczajnie z mojej strony. Nie wstawię uśmiechów tak jak Ty bo odechciało mi sie tu dzisiaj w ogóle być....

PS Miłego wieczoru Kochani, do jutra.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lisa_Ona napisał:

Chcialam zdjecie dodac do awatora i nie da  sie ,,,,,:(

Lisko kochana .Ja beztalencie techniczne na taborecie raz dwa foto swe wstawiłam.A potem sobie tę moją pacynkę zainstalowałam.Walnij sobie może ze smartfona .Proste ,że hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paolo napisał:

Nie. Za Tobą jest moja babka i Knorr bzyknięty przez kundla...:p

No i widzisz ...Zacytowałeś mnie ...ja wiem , że to żarty a jakiś moher już Cię ryjkiem czerwonym potraktował .....Ok...może komuś nie podoba się , że babci dokuczasz ...taki niby szacun dla mnie ? .....Ale kurde ..Nugatka przecież nikomu nie pojechała , tylko wyjaśniła i napisała to co czuje ...I jej tez ryjek ??????

Wstyd , naprawdę wstyd dziewczyny , że przenosicie jakieś niesnaski tutaj ...bo myślę , że dziewczyny biorą w tym udział . Nie lubicie , macie jakieś urazy ....omijajcie , czy to takie trudne ?...Ja lubię wszystkich ...mnie nie wszyscy lubią i to czuję , wiem ....omijam ...udaję nie raz , nie dwa , że nie przeczytałam i koniec . Nawet więcej powiem : nie pamietam , żebym jakieś zadry - udry na tamtym forum miała ???....Kurde ...jednak demencja leciutka wcale nie jest taka zła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No i widzisz ...Zacytowałeś mnie ...ja wiem , że to żarty a jakiś moher już Cię ryjkiem czerwonym potraktował .....Ok...może komuś nie podoba się , że babci dokuczasz ...taki niby szacun dla mnie ? .....Ale kurde ..Nugatka przecież nikomu nie pojechała , tylko wyjaśniła i napisała to co czuje ...I jej tez ryjek ??????

Wstyd , naprawdę wstyd dziewczyny , że przenosicie jakieś niesnaski tutaj ...bo myślę , że dziewczyny biorą w tym udział . Nie lubicie , macie jakieś urazy ....omijajcie , czy to takie trudne ?...Ja lubię wszystkich ...mnie nie wszyscy lubią i to czuję , wiem ....omijam ...udaję nie raz , nie dwa , że nie przeczytałam i koniec . Nawet więcej powiem : nie pamietam , żebym jakieś zadry - udry na tamtym forum miała ???....Kurde ...jednak demencja leciutka wcale nie jest taka zła ...

:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nugatka napisał:

Droga Ewal

jezeli ktos tu sie zniesmaczył, to tylko ja bo piszesz o czymś, o czym nie wiem.

Druga sprawa...jesli chodzi o zaufanie, to je mam i wiem, ze sie nie zawiodę. Tak wiec proszę Cie zejdź ze mnie bo to nikomu nie potrzebne. Aaaa i jeszcze jedno...pisałam wyraźnie o opiekunce...nie wiedziałam, ze nią jesteś. Myslalam zawsze, ze na forum przebywasz dla towarzystwa a do De wyjeżdzasz na urlop. Nie musisz grzecznie prosić bo ja Cie nigdzie nie obraziłam, nie pisałam o Tobie i do Twojego Męża tez nie pisze bo sie takimi rzeczami brzydzę. Ten prześmiewczy ton, nuta kpiny tez jest jakoś nie na miejscu bo ja Twojego związku nie neguje i tym bardziej nie śmiem jemu uwłaczać w ten sposób. 

Normalnie pewnie napisałabym, ciesze sie, ze Cie widze na tym forum, ale w tym przypadku byłoby to fałszywe zwyczajnie z mojej strony. Nie wstawię uśmiechów tak jak Ty bo odechciało mi sie tu dzisiaj w ogóle być....

PS Miłego wieczoru Kochani, do jutra.

Nugatko kochana, nie przejmuj się.

Są Ludzie, którzy żyją intrygami bo nie mają swojego życia. Są puści, rozumiesz? Puści i bez wyrazu. Tacy Ludzie wchodzą na forum, żeby dopiec, ubliżyć itp,,, nie przejmuj się.

Ja brzydzę się takimi Ludzmi, przygarniam" do siebie tylko dobrych i serdecznych. 

Mnie też sie zaraz oberwie za ten post ale mam to w nosie. Chodzę z podniesioną głową, bo nie wadzę nikomu. Żyję uczciwie, a tacy Ludzie o jakich wspominam żyją jak szczury w ukryciu. Glowa do góry kochamy Cię pamiętaj.:serce:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...