Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wegen tej mszy o moherku nie zabyj...:szydera:

Ja nie zabudu ...o moherku tym ...xd

Jednak na lapku pracuję . Córka mnie opitoliła z lekka ( córka PDP-go ) , że na telefonie oczy popsuję .....i gitarra ...tak niech opitala ....Pranko w suszarkę wrzucone ....dr. drzemie w fotelu rozkładanym . Na tapecie ...Bogu niech będą dzięki WDR leci ....Katolickie stacje później będą ...na bank . Jeszcze nacieszę się nimi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d

Cześć  Nugatko milutka :d

Myślałam, że jak SZCZESCIE Twoje zakochało się ?/? w Tobie to zaprzestało rozsyłania maili na prawo i lewo pod płaszczykiem Top Secret i całkowicie oddało się związkowi waszemu radosnemu . :szydera::szydera: Widać naiwna byłam ...dość.:grzmotnąć:

Swoją drogą,  nie wiem co chciałaś osiągnąć pisząc niejako o mnie , wszak kiedyś walczyliśmy po jednej stronie barykady. Widać kręgosłup giętki koresponduje z giętkim morale i na robocie po prostu pękł. :szydera:

Ps.  Bardzo nie lubię nieczystych gierek i bardzo nie lubię fałszu. Nie wtrącałam się w Wasze sprawy, bo guzik mnie to interesuje, ale bardzo nie lubię jak ktoś czepia się mnie bez powodu.  Na razie grzecznie proszę…

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nugatka napisał:

Ja tam wiem, ze ostatnimi czasy jedna opiekunka maili szukała w porozumieniu...wielkim....sprawa była wagi państwowej :szydera:, ale bidula nie znalazła 

Nie zacytowało mi się wcześniej, więc, żeby nie było niedomówień: mój wcześniejszy wpis kierowany był do tej wypowiedzi.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja nie zabudu ...o moherku tym ...xd

Jednak na lapku pracuję . Córka mnie opitoliła z lekka ( córka PDP-go ) , że na telefonie oczy popsuję .....i gitarra ...tak niech opitala ....Pranko w suszarkę wrzucone ....dr. drzemie w fotelu rozkładanym . Na tapecie ...Bogu niech będą dzięki WDR leci ....Katolickie stacje później będą ...na bank . Jeszcze nacieszę się nimi :haha:

Amen...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, ewal8 napisał:

Nie zacytowało mi się wcześniej, więc, żeby nie było niedomówień: mój wcześniejszy wpis kierowany był do tej wypowiedzi.

 

Tam u góry po prawej taka kopertka jest i można tam pisać do wybranego użytkownika wiadomości jak chce się mu coś ważnego przekazać adresowanego tylko do niego ;)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jajaaaa ! ...Wtorkowy , bo tylko we wtorki przychodził , kolega po fachu mojego dr-a już trzeci raz zawitał ...Dr...pogonił jego i swoją siostrę , która przejazdem ...z okazji czyichś tam urodzin odwiedziła brata wczoraj i przed chwilą ... Jeszcze go w takiej akcji nie widziałam ... Kazał się im wynosić , bo on jest chory , zmęczony i potrzebuje ciszy ....Przy drzwiach , kiedy odprowadzałam " gości " siostra PDP-go wyszeptała mi " on zawsze taki nerwus był ...w szpitalu dla personelu też "...Nie wiedziała biedna , że pan doktor robił miny za jej plecami ...puszczał mi oczka :haha:....Zszokował mnie po wyjściu gości ...powiedział " K....tutaj przychodzi do ciebie ! " ....Ożesz w mordkie jeża ....amant mi się trafia 85 + ! ...Odpowiedziałam krótko " panie D....za stara już jestem , żeby opiekować się dwiema osobami ! " ....Kurde ...to wino na powitanie to nie było takie tylko sobie grzecznościowe ....Dobrze , że go do pokoju nie zaniosłam , tylko w kuchni na szafce stoi ...I nie wezmę , będę miała ochotę to sobie kupię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

 

A ja głupia myślałam , że tylko Afroamerykanie cieszą się i tańczą podczas wielbienia i Amen .....:szydera:

Nie zauważyłaś, że my tu z @Baśka powtarzająca się gospel odprawiamy? :szydera: Chociaż to poniżej bardziej do nas pasuje...:haha: Zwróć uwagę na chórek, tam nas znajdziesz, obie....:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ale jajaaaa ! ...Wtorkowy , bo tylko we wtorki przychodził , kolega po fachu mojego dr-a już trzeci raz zawitał ...Dr...pogonił jego i swoją siostrę , która przejazdem ...z okazji czyichś tam urodzin odwiedziła brata wczoraj i przed chwilą ... Jeszcze go w takiej akcji nie widziałam ... Kazał się im wynosić , bo on jest chory , zmęczony i potrzebuje ciszy ....Przy drzwiach , kiedy odprowadzałam " gości " siostra PDP-go wyszeptała mi " on zawsze taki nerwus był ...w szpitalu dla personelu też "...Nie wiedziała biedna , że pan doktor robił miny za jej plecami ...puszczał mi oczka :haha:....Zszokował mnie po wyjściu gości ...powiedział " K....tutaj przychodzi do ciebie ! " ....Ożesz w mordkie jeża ....amant mi się trafia 85 + ! ...Odpowiedziałam krótko " panie D....za stara już jestem , żeby opiekować się dwiema osobami ! " ....Kurde ...to wino na powitanie to nie było takie tylko sobie grzecznościowe ....Dobrze , że go do pokoju nie zaniosłam , tylko w kuchni na szafce stoi ...I nie wezmę , będę miała ochotę to sobie kupię .

Ty sie jeszcze zastanów :cool: Doktorowa  emeryturka nie jest zła :haha:i na pewno ma nieograniczony dostęp do niebieskich tabletek :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie zauważyłaś, że my tu z @Baśka powtarzająca się gospel odprawiamy? :szydera: Chociaż to poniżej bardziej do nas pasuje...:haha: Zwróć uwagę na chórek, tam nas znajdziesz, obie....:szydera:

 

Ooooo mateczko , jaka ja byłam zakochana w nim :d Cały pokój oblepiałam plakatami z jego mordką :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ale jajaaaa ! ...Wtorkowy , bo tylko we wtorki przychodził , kolega po fachu mojego dr-a już trzeci raz zawitał ...Dr...pogonił jego i swoją siostrę , która przejazdem ...z okazji czyichś tam urodzin odwiedziła brata wczoraj i przed chwilą ... Jeszcze go w takiej akcji nie widziałam ... Kazał się im wynosić , bo on jest chory , zmęczony i potrzebuje ciszy ....Przy drzwiach , kiedy odprowadzałam " gości " siostra PDP-go wyszeptała mi " on zawsze taki nerwus był ...w szpitalu dla personelu też "...Nie wiedziała biedna , że pan doktor robił miny za jej plecami ...puszczał mi oczka :haha:....Zszokował mnie po wyjściu gości ...powiedział " K....tutaj przychodzi do ciebie ! " ....Ożesz w mordkie jeża ....amant mi się trafia 85 + ! ...Odpowiedziałam krótko " panie D....za stara już jestem , żeby opiekować się dwiema osobami ! " ....Kurde ...to wino na powitanie to nie było takie tylko sobie grzecznościowe ....Dobrze , że go do pokoju nie zaniosłam , tylko w kuchni na szafce stoi ...I nie wezmę , będę miała ochotę to sobie kupię .

A Ty nie rozumiesz, ze on przegania, bo...nie chce Ciebie dac nikomu? Doktorek juz sobie Ciebie przywlaszczyl i teraz szczekal bedzie, zeby nikt sie nie zblizal...Taki z niego pies. Na babeczki, bo baby to chyba zbyt dziecinnie zabrzmialoby:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

:szydera: :szydera: :szydera:....a tak na marginesie , jedna senioren ,z porządnego człowieka ,w parę tygodni potrafi zrobić terrorystę ....No i cóż,że z Kudowy....:szydera:

Ostatnie 5 dni i jadę na oparach z tabletką pod językiem dla spokojności. Obłęd w oczach mnie nie opuszcza i tak jak wczoraj na BR o 19.00 był reportaż z dworca w Monachium to do tej pory zbieram pokłosie braku mojej cenzury tv i ciągle mam w głowie stukot kół pociągu i lęki nocne. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...