Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zagadalam dzisiaj znajoma po naszym fachu co slychac itd...pare dni temu wrocila na stare zlecenie....i co sie okazalo...dziewczyna chce tym razem byc na umowie zlecenie ...duzy zus kosztuje a jej stawka nie powala...na dodatek w pln...po tzw kursie bankowym..frma sie miacha bo to jej widzimisie itd jek koordynatorka tudziez szefowa akurat a raczej jak zwykle...na urlopie..ale nie to mnie zirytowalo..okazuje sie ze za maj wyplate dostanie dopiero razem w czerwcem...w lipcu!!!!

nabuntowalam ja ze nie ma dzwonic ale napisac maila jako potwierdzenie ze czeka na umowe  aneksem do konca miesiaca a wyplate za przepracowane dni maja chce otrzymac zgodnie z umowa do 10go czerwca jezeli nie...sklada wypowiedzenie i wyjezdza..

nadmieniam ze ...zwrot kosztow podrozy placi firma w pln a ona musi wystawic oczywiscie fakture...

ja tez niestety taka.."malowiedzaca"..bylam...mysle ze teraz bym z nim pojechala...

dziewczyna musi przemyslec a co jej w glowie zakolacze? swieci nie wiedza..

firma sie pieknie rekalmuje na tutejszym forum...az mnie korci...ale coz...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Nugatka napisał:

Dzień dobry :d ostatni weekend :tak2: miłego dnia :cmok:

Za tydzień o tej porze w domu...Ktoś Cię przytuli,poda kawę,widły i gumofilce - bo obornik sam się nie rozrzuci bo aż taki rozrzutny nie jest...A robić trza...

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Knorr napisał:

Dziś pies sąsiadów do mnie przyszedł i zaczął molestować moją nogę. Co robić? Gdzie to zgłosić? Czuje się zgwałcony!

 

To co on wyprawia u sasiadow .... chyba mu sie oni juz znudzili ... i tak po sasiedzku ... wybral sobie Amory ....:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paolo napisał:

Za tydzień o tej porze w domu...Ktoś Cię przytuli,poda kawę,widły i gumofilce - bo obornik sam się nie rozrzuci bo aż taki rozrzutny nie jest...A robić trza...

Boszeeeee Kochanie! Musimy szybciej zjechać...my nie mamy gospodarki :o ale o tym początku to nie zapomnij :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lucyna.beata napisał:

zagadalam dzisiaj znajoma po naszym fachu co slychac itd...pare dni temu wrocila na stare zlecenie....i co sie okazalo...dziewczyna chce tym razem byc na umowie zlecenie ...duzy zus kosztuje a jej stawka nie powala...na dodatek w pln...po tzw kursie bankowym..frma sie miacha bo to jej widzimisie itd jek koordynatorka tudziez szefowa akurat a raczej jak zwykle...na urlopie..ale nie to mnie zirytowalo..okazuje sie ze za maj wyplate dostanie dopiero razem w czerwcem...w lipcu!!!!

nabuntowalam ja ze nie ma dzwonic ale napisac maila jako potwierdzenie ze czeka na umowe  aneksem do konca miesiaca a wyplate za przepracowane dni maja chce otrzymac zgodnie z umowa do 10go czerwca jezeli nie...sklada wypowiedzenie i wyjezdza..

nadmieniam ze ...zwrot kosztow podrozy placi firma w pln a ona musi wystawic oczywiscie fakture...

ja tez niestety taka.."malowiedzaca"..bylam...mysle ze teraz bym z nim pojechala...

dziewczyna musi przemyslec a co jej w glowie zakolacze? swieci nie wiedza..

firma sie pieknie rekalmuje na tutejszym forum...az mnie korci...ale coz...

Chyba Firma w potrzebie Urlopowym ze tak zajmali wyplate ....??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nugatka napisał:

Boszeeeee Kochanie! Musimy szybciej zjechać...my nie mamy gospodarki :o ale o tym początku to nie zapomnij :szydera:

To sie wie bez przypominania ...w miejscu publicznym ....chyba ? ...O to przytulanie biega ...Jejciuuu...przecież on ( ten Paolo ) z Koszalina ...kurde ..a może mi sie pomaklaczyło i z innego miasta na literę K. ?:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To sie wie bez przypominania ...w miejscu publicznym ....chyba ? ...O to przytulanie biega ...Jejciuuu...przecież on ( ten Paolo ) z Koszalina ...kurde ..a może mi sie pomaklaczyło i z innego miasta na literę K. ?:haha:

 

On z Krakowa od centusiow albo z Kielec - scyzoryk ....  rozpietosc ..cala Polska ...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To sie wie bez przypominania ...w miejscu publicznym ....chyba ? ...O to przytulanie biega ...Jejciuuu...przecież on ( ten Paolo ) z Koszalina ...kurde ..a może mi sie pomaklaczyło i z innego miasta na literę K. ?:haha:

 

Barbaro nieobliczalna jak dług publiczny...Stąpasz po cienkim lodzie. Zaraz ktoś wyskoczy z kajaka i przyleci tu z płaczem. Co akurat żadną nowością nie będzie...A Nugatka dostanie buziaka,kawę i kokosa na zatrybienie,że jest już w domu i nie musi chować puszek...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, anna5826 napisał:

Chyba Firma w potrzebie Urlopowym ze tak zajmali wyplate ....??? 

oni tak wczesniej tez robili no ale sie uczymy ..uczymy...ta firma podobnie jak wszystkie pozostale zawsze sa w potrzebie

przeciez w sumie to nic nowego prawda? a jednak irytuje mocno zeby innego slowa nie uzyc ze 

raz nas cyckaja

dwa ze to my dajemy sie cyckac

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Paolo napisał:

Barbaro nieobliczalna jak dług publiczny...Stąpasz po cienkim lodzie. Zaraz ktoś wyskoczy z kajaka i przyleci tu z płaczem. Co akurat żadną nowością nie będzie...A Nugatka dostanie buziaka,kawę i kokosa na zatrybienie,że jest już w domu i nie musi chować puszek...

O ....mądre słowa ...Widać bardzo mi kogoś tutaj brakuje ...Dlaczego z płaczem przyleci ...nie kamam ?...Też ktoś chce Twoją Nugatkę całować ...czy coo ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ....mądre słowa ...Widać bardzo mi kogoś tutaj brakuje ...Dlaczego z płaczem przyleci ...nie kamam ?...Też ktoś chce Twoją Nugatkę całować ...czy coo ?:haha:

Nugatka to nie księżniczka z wieży ciśnień i sama wybiera ofiary do całowania. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...