Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Łeee.....ja też papier toaletowy rzucam ....nie używam ponownie tego samego ....listeczka .

Wszystko przed Tobą Barbaro . Miałam Pdp , która po siusianiu i wytarciu się , robiła gustowną wystawkę z tychże papierków ...i czekały sobie do powtórnego użycia.:d...noo, oszczędzała ...oduczyłam ją skąpstwa ,przy pomocy jej rodzonej córci,która orzekła,że : Es gibt Grenzen ...szparen.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Wszystko przed Tobą Barbaro . Miałam Pdp , która po siusianiu i wytarciu się , robiła gustowną wystawkę z tychże papierków ...i czekały sobie do powtórnego użycia.:d...noo, oszczędzała ...oduczyłam ją skąpstwa ,przy pomocy jej rodzonej córci,która orzekła,że : Es gibt Grenzen ...szparen.:szydera:

Ja też szporuję mój papier. Bo mi szkoda pięćdziesiątek :szydera:

xjjbzAe2UlbxIrUJXDLl8IeSnYm4WujhuoRaK6SV

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Knorr napisał:

Dziś pies sąsiadów do mnie przyszedł i zaczął molestować moją nogę. Co robić? Gdzie to zgłosić? Czuje się zgwałcony!

 

Czy doszło do aktu?Jesli tak to faktycznie zostałeś zgwałcony jesli nie to ledwo zmolestowany.Moja rada -jutro wystaw obie nogi:):):)Moze się psina połaszczy:)A poki co niska szkodliwośc czynu:(

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tu stacja Kudowa Zdrój. Tu stacja Kudowa Zdrój..

Witamy podróżnych i prosimy o sprawdzenie czy nie zostawiliście Państwo w przedziałach  żadnego bagażu czy innej babki. Wszystkim tym,którzy przyjechali z pampersowymi babciami życzymy... ulanego obficie wypoczynku. 

Dzień dobry...Dojechalim.

maxresdefault.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Radek50 napisał:

trzeba zrobić Wam kawkę, bo śpioszki śpią:kawa::kawa:

dziekuje radziu...moge tak mowic?

zaspalam tzn wstalam pozniej niz zwykle..

kawa wysmienita

dziekuje

dzisiaj sztormowo wiec ulubiona pogoda ...kto nad morzem mieszka ten wie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to mamy weekend...:oklaski: Sama nie wiem z czego się cieszę...przecież jestem w pracy...:haha:image.png.c6063d2e2eab6369bb56526dc9d93aa0.png Siorbanko trwa, pierwszy szlugasek za mną, czytanko odbębnię za chwilkę...zaczynamy nowy dzionek...:oklaski: Witajcie kochani...:cmok:

oczy ze zdumienia przecieram...ty znow w okularach??

co sie stalo??

alez wlosy ci urosly:haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Paolo napisał:

...Tu stacja Kudowa Zdrój. Tu stacja Kudowa Zdrój..

Witamy podróżnych i prosimy o sprawdzenie czy nie zostawiliście Państwo w przedziałach  żadnego bagażu czy innej babki. Wszystkim tym,którzy przyjechali z pampersowymi babciami życzymy... ulanego obficie wypoczynku. 

Dzień dobry...Dojechalim.

maxresdefault.jpg

Jedzie pociąg z daleka

Na nikogo nie czeka,,

Konduktorze łaskawy,

Byle nie do Kudowy,

Byle nie do Kudowy,,,

Dzień dobry.

xd

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniklam wczoraj sprawy zalawialam...okularki zamowione:oklaski:...bagatela pare stowekO.o...w koncu pracuje w de ;)

zmartwilo mnie tylko ze mi oko popsulo prawe i cokolwiek by lekarz nie zrobil...wiecej kasy w portfleu juz nie zobacze:smutek:....

no chyba ze kupie sobie taka ladowarke do ladowania portfela...:oklaski:

niestety mimo przecen nie spotkalam..kto wie gdzie kupic mozna ladowarki do portfeli????

zaopatrzylam sie w mloda kapuste i chce golabki zrobic ale naszlo mnie na golabki  z kasza gryczana i  ryzem...czyli oddam sie dzisiaj manii gotowania ..

wieje wieje wieje..huczy u mnie w apartamencie woda w zatoce sie spienila...i zrobila szmaragdowo szara...

powiem wam ze widok cudny az szkoda ze nie moge go zabrac ze soba

 

dzien dobry piatkowo

flaszki na impreze kupione?

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

zniklam wczoraj sprawy zalawialam...okularki zamowione:oklaski:...bagatela pare stowekO.o...w koncu pracuje w de ;)

zmartwilo mnie tylko ze mi oko popsulo prawe i cokolwiek by lekarz nie zrobil...wiecej kasy w portfleu juz nie zobacze:smutek:....

no chyba ze kupie sobie taka ladowarke do ladowania portfela...:oklaski:

niestety mimo przecen nie spotkalam..kto wie gdzie kupic mozna ladowarki do portfeli????

zaopatrzylam sie w mloda kapuste i chce golabki zrobic ale naszlo mnie na golabki  z kasza gryczana i  ryzem...czyli oddam sie dzisiaj manii gotowania ..

wieje wieje wieje..huczy u mnie w apartamencie woda w zatoce sie spienila...i zrobila szmaragdowo szara...

powiem wam ze widok cudny az szkoda ze nie moge go zabrac ze soba

 

dzien dobry piatkowo

flaszki na impreze kupione?

 

 

Flaszki stoją i się chłodzą....aby do wieczora...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Knorr napisał:

Dziś pies sąsiadów do mnie przyszedł i zaczął molestować moją nogę. Co robić? Gdzie to zgłosić? Czuje się zgwałcony!

 

Zgłoś to na...psiarnię i powiedz, że ktoś od nich Cię puknął...A oni powiedzą Tobie..." A pies Cię jeb.."..

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paolo napisał:

Zgłoś to na...psiarnię i powiedz, że ktoś od nich Cię puknął...A oni powiedzą Tobie..." A pies Cię jeb.."..

Tylko pierwsze zdanie nie w mojej myśli . Drugie ....mniej więcej tak . Chciałam napisać , że teraz jak nam Knorr coś nie na rączkę napisze to mu sypniemy ..." a jeb...Cię pies "xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...