Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:... ledwo żyję po sobotnim spotkaniu ( czytaj balandze :haha:) . Jeśli streścić to jednym słowem ,to było z a j e b i a s z c z o ...ludzi ( fajni ludzie) , wbrew pozorom wcale się tak bardzo nie zmieniają i nie chodzi tu o fizis . Po pierwszych zaskoczeniach ,kto jest kto ,bo i takie były :haha:, rozmawialiśmy tak , jakbyśmy nie widzieli się tydzień,a nie trzydzieści lat . Nie mogliśmy się rozstać ,nagadać ... byłam w domu kole 7 rano ,rozbawiona,naładowana pozytywną energią ,z opuchniętymi nogami od tańca i zachrypniętym gardłem od śpiewania , choć nie obyło się od bardzo wzruszającego momentu , kiedy paru kolegów ,którzy byli blisko z Krzysiem ,opowiedzieli jak odchodził dwa lata temu , niestety po dziesięciu latach walki rąk Go pokonał .Odliczyło się 16 osób ,ale klasa nie była liczna , dwóch osób nie dało się namierzyć ,trzy z przyczyn różnych odmówiły przybycia . Było super ,organizator " spędu" poszedł szeroko i stół uginał się od przedniego jadła i napitków . Obiecaliśmy sobie,że chcemy to powtórzyć w przyszłym roku,co z tego wyjdzie ,czas pokaże.

Ps. Tak na marginesie ,ani jedna osoba z mojej byłej klasy nie jest zwolennikiem " dobrej zmiany ", no serce rośnie .:d

Fajoskiego dnia Mordecki :cmok:....ale natrzaskaliście tyle,że znowu mam braki ...no "rynce" opadają.:haha:

 

A mówiłam weź wygodne buty :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paolo napisał:

Babka pochodzi z Kudowy i co zrobisz jak nic nie zrobisz...Pretensje ma do całego Welta,że Polacy ją wygonili stamtąd po wojnie. Mówię,że jakby jej wujek nie wywołał wojny to do dziś by tam siedziała tylkiem na piecu i nigdzie nie musielibyśmy codziennie jeździć. A tak to całe zlecenie na walizkach...Jeszcze 9 dni i musi mnie zmienić ktoś kto ma faktycznie zniżkę na przejazdy...koleją. 

Może jakiś oldboj z Lecha Poznań , w końcu nie na darmo mówią na nich Kolejorz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka spadaj na ziemię,,szybko,,jeszcze tydzien te imprezki będa Ciebie trzymać,,super:oklaski: pamiętam swoje spotkanie klasowe po 30 latach-hahahha do rana tak samo jak piszesz,,gadulec nie do opanowania,,,rzadko wchodze teraz na NK,,,ale jak tylko powstała to się zaczęły poszukiwania osób itd, sama bylam organizatorką takiego spotkania,,:zdrówko:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paolo napisał:

Tak złotko...Tyle,że w przypadku babki to Aviosrarin. Babka czekając na pociąg hołduje zasadzie " Zesraj się a nie daj się ". Bardzo dosłownie bierze to do siebie...

Bozenciu ....ależ tu milutko ...te zwroty " złotko ....sreberko ....brąziku . ..i inny metalu "....Normalnie jakbym inną parę czytała .....za którą okrutnie tęsknię ....szczególnie za płcią przeciwną ....xd....Szczęście Ty moje ...słońce ....cudzie jedyny na całej planecie ....forumowej...Niee ...nie wyrabiam już ....zaraz uduszę  się że śmiechu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Afryka napisał:

,ani jedna osoba z mojej byłej klasy nie jest zwolennikiem " dobrej zmiany ", no serce rośnie .:d

Znaczy porządna klasa była:):):):)

Organizowałm taki spęd klasowy na 15-lecie,taka była impra,ze się do mnie do domu przeniosła i trwałą do nastepnego dnia z poprawinami:)Fajne są takie spotkania po latach/Nasza psorka pół imprezki przepłakała ze wzruszenia:) 

Oglądałam foty na FB i powiem Ci Afryko,że byłaś najładniejsza i najmłodziej wyglądająca spośród "uczennic":)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, foczka63 napisał:

Znaczy porządna klasa była:):):):)

Organizowałm taki spęd klasowy na 15-lecie,taka była impra,ze się do mnie do domu przeniosła i trwałą do nastepnego dnia z poprawinami:)Fajne są takie spotkania po latach/Nasza psorka pół imprezki przepłakała ze wzruszenia:) 

Oglądałam foty na FB i powiem Ci Afryko,że byłaś najładniejsza i najmłodziej wyglądająca spośród "uczennic":)

Dzięki Kasiula :cmok:...jak to mówią ,z genami nie wygrasz :d ,a spotkanie było " odjazdowe" ,fakt byliśmy naprawdę fajną klasą , choć nasz wychowawca włosy rwał z głowy ,tak daliśmy mu popalić ,ale wyszliśmy na ludzi , choć jak w każdej " statystycznej " grupie ,kogoś w szpony nałóg porwał ,ktoś zaznał konfliktu z prawem ( nieobecni) ,a ktoś pożegnał ten padół łez ...samo życie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:... ledwo żyję po sobotnim spotkaniu ( czytaj balandze :haha:) . Jeśli streścić to jednym słowem ,to było z a j e b i a s z c z o ...ludzi ( fajni ludzie) , wbrew pozorom wcale się tak bardzo nie zmieniają i nie chodzi tu o fizis . Po pierwszych zaskoczeniach ,kto jest kto ,bo i takie były :haha:, rozmawialiśmy tak , jakbyśmy nie widzieli się tydzień,a nie trzydzieści lat . Nie mogliśmy się rozstać ,nagadać ... byłam w domu kole 7 rano ,rozbawiona,naładowana pozytywną energią ,z opuchniętymi nogami od tańca i zachrypniętym gardłem od śpiewania , choć nie obyło się od bardzo wzruszającego momentu , kiedy paru kolegów ,którzy byli blisko z Krzysiem ,opowiedzieli jak odchodził dwa lata temu , niestety po dziesięciu latach walki rąk Go pokonał .Odliczyło się 16 osób ,ale klasa nie była liczna , dwóch osób nie dało się namierzyć ,trzy z przyczyn różnych odmówiły przybycia . Było super ,organizator " spędu" poszedł szeroko i stół uginał się od przedniego jadła i napitków . Obiecaliśmy sobie,że chcemy to powtórzyć w przyszłym roku,co z tego wyjdzie ,czas pokaże.

Ps. Tak na marginesie ,ani jedna osoba z mojej byłej klasy nie jest zwolennikiem " dobrej zmiany ", no serce rośnie .:d

Fajoskiego dnia Mordecki :cmok:....ale natrzaskaliście tyle,że znowu mam braki ...no "rynce" opadają.:haha:

 

SUPER ze bylo OK ...a jak z jeczmieniem ??? Rosnie czy zasuszony ??? Prosze odpisz ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

A jak Twoje oczko chore?

Ok.Ta wstrząsowa kuracja antybiotykowa ( co dwie godziny zakraplanie i smarowanie ) dała świetne efekty , jeszcze w piątek wieczorem chciało mi się wyć ,w sobotę rano było o niebo lepiej , makijażem zakryłam, oko było tylko lekko zaczerwienione , dzisiaj prawie bez śladu,ale jeszcze leczę ,ale nie z taką częstotliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Andreaa napisał:

Pewnie ,ze tak. Nawet za 5 minut juz bedzie lepiej :-)

Moj syn zaczal  w Holandii prywatnego mieszkania szukac.  Znalezienie prywatnie mieszkania uzaleznione jest od nowej pracy,ktora mu sie podoba. 

No i jak kazde matczysko..... martwie sie,czy znajdzie.. 

Mam nadzieje,ze tak :-)

Rozumiem Cie doskonale,:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam " na mieście "....o matuchno ile sklepów przeróżnej maści ... Weszłam do kilku z nich ...nie tam , żeby cos kupić , ale popatrzeć , bo kusiły ...wprost do zaglądnięcia zapraszały wystawione transparenty ( mało co ) z napisami : " Sale 50 % ..Sale 70 % ..." i jak tu było nie wstąpić .....Jednak były to sklepy dla oszczędnych mocno ...np. dla mnie ... Już trzymałam w swych dłoniach przecudną , skromną bluzeczkę .......luknęłam na cenę po obniżce ...jedyne 49.99 ....i stwierdziłam , że w tym kolorze mi nie do twarzy ....Takie sklepy uwielbiam , bo wchodzę ..rozglądam się ...i robiąc zblazowaną minę wychodzę ....czyli zaoszczędziłam ....Idąc dalej ujrzałam ...Dom Mody Kik ...H& M ...tylko czas mnie gonił , bo pauza do 14 -tej dzisiaj ....niestety ....Ale już wiem w którą uliczkę skręcać , żeby ominąć te jakieś Douglas'y i inne gady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś skromny obiadek,tylko zupkę upichciłem :( :haha:ale dlaczego? Bo czekam na torta zamówionego na 15 i na sernik z polskiego sklepu. Więc trzeba mieć miejsce w brzuszku, haha:):)

Wszystkim,którzy złożyli mi życzenia,z całego :serce: dziękuję :):love:

Zapraszam na wirtualnego torta i serniczek :tort::ciacho: oraz na pyszną, niemiecką kawę :kawa: A po kolacji,po obowiązkach możemy napić się :wino::wino::wino::wino:. Dla każdego wystarczy,smacznego :) 

Blondi, chyba tak zrobię ,jakąś słodziaczkę tu wyczaję :haha:

Miłego popołudnia :dobrze:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Radek50 napisał:

dziś skromny obiadek,tylko zupkę upichciłem :( :haha:ale dlaczego? Bo czekam na torta zamówionego na 15 i na sernik z polskiego sklepu. Więc trzeba mieć miejsce w brzuszku, haha:):)

Wszystkim,którzy złożyli mi życzenia,z całego :serce: dziękuję :):love:

Zapraszam na wirtualnego torta i serniczek :tort::ciacho: oraz na pyszną, niemiecką kawę :kawa: A po kolacji,po obowiązkach możemy napić się :wino::wino::wino::wino:. Dla każdego wystarczy,smacznego :) 

Blondi, chyba tak zrobię ,jakąś słodziaczkę tu wyczaję :haha:

Miłego popołudnia :dobrze:

:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radek50 a pal licho dietę,,,biorę ten:tort: i kawalek :ciacho: ,,, :kawa: dzięki,,,,Masz tam jak na wersalu,,torciki,serniki,,ale moje urodzinki ostatnie też miałam na bogato w De,,bardzo na bogato,,śniadanko specjalne w restauracji ,,kolacja ? wyjazd do innej restauracji ,,oraz super koperta,,, czemu ja nie lubię urodzin,,bo nie lubię,,nie!! nie mogę uwierzyć ,że jestem już taka stara,,,:płacz: dlatego staram się zawsze nie rozgłaszać aby ten dzień minął jak normalny dzień,,jeszcze aby szybko minął,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...