Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was przy niedzieli

Wszystko co dobre to sie szybko kończy

Kuzynka PDP właśnie opuściła progi i udała się do rodzinnego miasta Basel

Zapowiedziała ze jeszcze wpadnie pod koniec miesiąca

Życzę wszystkim spokojnej i słonecznej niedzieli jako i ja mam taką:cześć2:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Witam was przy niedzieli

Wszystko co dobre to sie szybko kończy

Kuzynka PDP właśnie opuściła progi i udała się do rodzinnego miasta Basel

Zapowiedziała ze jeszcze wpadnie pod koniec miesiąca

Życzę wszystkim spokojnej i słonecznej niedzieli jako i ja mam taką:cześć2:

:dobrze:@geronimo , pewnie, że przyjedzie ze specjalnym sprzętem: szczypce, cęgi, kajdany, lampa. Przyjedzie do ciebie wiedzę wyciągnąć:grzmotnąć:. Pośladki miej zwarte, szczęki i pięści zaciśnięte. Przygotuj się mentalnie. Do końca miesiąca masz czas . Zdążysz  jakieś mylące informacje pomiędzy prawdą przygotować:oklaski:. Trzymaj się chłopie:cześć:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 maja  :szok:,,13-stka dla mnie zawsze szczęsliwa :serce:,,matką polką jestem i będe obchodzić 26 maja święto jak nie zapomnę,:święty:,,Dzień Dobry opiekunkowo:love::oklaski:  ,,,od rana jakaś popijawa tutaj,,od rana browar się leje,,chodz tutaj coś się dzieje ,,żaden Friedhof-:oklaski::hura:,,,kocham niedzielę w domu,,wszystko lubię robić w niedzielę,,a dzisiaj blondy nakładam na włosy,,dzień luzu,,ufff kocham takie nic nierobienie,,, ale coś musze jeszcze szrajbnąc,,,byłam kilka razy na dzien Matki w De i nigdy nie widziałam ,,nawet aby dzieci mamusi jakieś kwiatki czy życzenia składały:smutek: dzien jak normalny dzień,,a tu czytam ciasta ,goscina,tańce i różance:szydera: a o restauracji to pomarzyć,,,:haha: ale się ciesze,że nie jedna z Was poszaleje dzisiaj na luzie jak ja,,:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

Witam was przy niedzieli

Wszystko co dobre to sie szybko kończy

Kuzynka PDP właśnie opuściła progi i udała się do rodzinnego miasta Basel

Zapowiedziała ze jeszcze wpadnie pod koniec miesiąca

Życzę wszystkim spokojnej i słonecznej niedzieli jako i ja mam taką:cześć2:

Cyt. " zapowiedziała , że jeszcze wpadnie pod koniec miesiąca " ....Bądź ostrożny Gero ....Sorry , ale lata już swoje też masz ...zastanów się , czy ta j wpadka na dobre Ci wyjdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cyt. " zapowiedziała , że jeszcze wpadnie pod koniec miesiąca " ....Bądź ostrożny Gero ....Sorry , ale lata już swoje też masz ...zastanów się , czy ta j wpadka na dobre Ci wyjdzie ...

Jak fajna to niech wpada ,,,atrakcja ,,sensacja ,zaskoczenie i ogromna przyjemnośc-ufff ale się podnieciłam :cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Jak fajna to niech wpada ,,,atrakcja ,,sensacja ,zaskoczenie i ogromna przyjemnośc-ufff ale się podnieciłam :cmok:

Pewnie, że podnieta wielka dla nas wszystkich. Nie chciałabym być w skórze @geronimo jak ona przyjedzie też ze swoim fotelem tapicerowanym gwoździami . Uffff...:o

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry opiekunowo.Dobrej niedzieli życzę wam kochani.

Ok. Wpadnij jak wytrzeźwiejesz. Ogólnie i generalnie weź Tik taka i nie kuś na pokuszenie gdyż u mnie na trzeźwo ciężko z babką,która codziennie kupuje ulgowy na osobowy. Do Kudowy...

Edytowane przez Paolo
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Pierwsi goście za nami, następni po południu. Nawet dla mnie były życzenia. Niestety bez "koperdy".

Miłego dnia.

Musisz w takim razie przystąpić do I Komunii świętej. Akurat jest maj. Może dostaniesz kopertę i Play Station.Rowera jak Pawlak nie wspomnę...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cyt. " zapowiedziała , że jeszcze wpadnie pod koniec miesiąca " ....Bądź ostrożny Gero ....Sorry , ale lata już swoje też masz ...zastanów się , czy ta j wpadka na dobre Ci wyjdzie ...

Najwyżej będziesz chrzestną

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...