Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

milej niedzieli rowniez wszystkim zycze...sloneczko tez mowi dzien dobry 

wysiorbalam kawusie gapiac sie na zatoke zaraz sie ubieram i smigam na deptak....wszyscy jeszcze spia wiec nie bedzie durnych mijanek z pieszymi na sciezce rowerowej...

dzisiaj w planie zielony rynek miod zakupic musze moze cos wpadnie mi jeszcze w rece

urlopowiczom milej niedzieli pracujacym spokojnego dzionka

 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Paolo napisał:

Darko co się ogląda za każdą szparko...

A ja słyszałam , że Paolo ....co mu kobity niedługo wpi....wpierniczą xd.....To oczywiście żart ...nie bojaj się ...maleńki :cmok:

Na marginesie : Gdyby nasze dziewczyny uważnie czytały to wiedziałyby , że Basiunia ma możliwość poznania forumowego kolegi " Jurek50 " .....Swoją drogą ....ciekawe , czy mu się przyznała , że "48 " przy jej nicku to było ze dwa lata temu ....Patrzta ją jak to się odmładza ...no cóż ...o Leninie też się mówi , że wiecznie żywy to i Basiunia będzie wiecznie " 48 " ...chyba .....Ania 37  odważna była i teraz jest Anią 39 :p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja słyszałam , że Paolo ....co mu kobity niedługo wpi....wpierniczą xd.....To oczywiście żart ...nie bojaj się ...maleńki :cmok:

Na marginesie : Gdyby nasze dziewczyny uważnie czytały to wiedziałyby , że Basiunia ma możliwość poznania forumowego kolegi " Jurek50 " .....Swoją drogą ....ciekawe , czy mu się przyznała , że "48 " przy jej nicku to było ze dwa lata temu ....Patrzta ją jak to się odmładza ...no cóż ...o Leninie też się mówi , że wiecznie żywy to i Basiunia będzie wiecznie " 48 " ...chyba .....Ania 37  odważna była i teraz jest Anią 39 :p

 

 

A ja myślałam że te cyferki to rok urodzenia.:trele:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Mój laptop ostatnio szwankuje, nie chce się łączyć z WI-fi.Nie widzi tej mojej sieci.  Nie mogę rozgryźć co jest grane. Telefon w tym samym miejscu działa a lapek szwankuje. Mam ochotę nim o ścianę rzucić. Nie mam pomysłu o co chodzi?

7b12f03ff033cc12d38b597f4c72042f.jpg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 1bozka napisał:

Dzień Dobry wszystkim..jaki mądry człowiek sprowadził kawusię.Pogodnego dnia Wam zyczę:kawa:

Dawno....dawno temu.....sprowadził zapewne jakiś król na swój stół.....A teraz plebs się rozkoszuje jej smakiem  :oklaski:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Goraco bylo, ja nie moglam dlugo zasnac. 

Droga Liso...Następnym razem zluzuj barchany, zamknij szeroko oczy i policz kluski w nosie albo barany w Twoim otoczeniu lub klony w Hiltonie. Będzie dobrze. 

Dzień dobry fszystkim 13-go. To będzie udany dzień a nie jakiś pechowy. Na pewno. Wystarczy zobaczyć dziś o 9.30 na ZDF zakonnicę w ciąży i pech przejdzie. Na Niemców...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paolo napisał:

Droga Liso...Następnym razem zluzuj barchany, zamknij szeroko oczy i policz kluski w nosie albo barany w Twoim otoczeniu lub klony w Hiltonie. Będzie dobrze. 

Dzień dobry fszystkim 13-go. To będzie udany dzień a nie jakiś pechowy. Na pewno. Wystarczy zobaczyć dziś o 9.30 na ZDF zakonnicę w ciąży i pech przejdzie. Na Niemców...

Drogi Paolo, barchany zluzowalam, nawet cala sie rozebralam

Nadal bylo mi gorąco.

Do Hiltona nie zaglądam,

Szkoda mojej ładnej buzi

A przestraszyć się jest łatwo

Kiedy klony ,klonowane 

Cale hepii rozgadane"

Mleko kipi już od rana

Zaraz będzie

Bita piana,,,,

:szydera:

 

Miłego dnia zyczę.

Moja "tfurczość" jest wspaniała, życze dobrego, smacznego śniadania.

Cytuj

:drink:

 

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, awe59 napisał:

Dawno....dawno temu.....sprowadził zapewne jakiś król na swój stół.....A teraz plebs się rozkoszuje jej smakiem  :oklaski:

„Takiej kawy jak w Polszcze nie ma w żadnym kraju:


W Polszcze, w domu porządnym, z dawnego zwyczaju,


Jest do robienia kawy osobna niewiasta,


Nazywa się kawiarka; ta sprowadza z miasta


Lub z wicin bierze ziarna w najlepszym gatunku


I zna tajne sposoby gotowania trunku,


Który ma czarność węgla, przejrzystość bursztynu,


Zapach moki i gęstość miodowego płynu”.
"Pan Tadeusz" ks.II

 

Dzień dobry niedzielnie:)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami po zarwanej nocy.

 

Wieczorem wydawało się, że z pdp wszystko już ok.

Poszłam spać też. Obudziłam się po 2, bo jęczał, stękał, ale w półśnie. Sypialnię mam koło jego, więc to wszystko słyszę.Nie spałam...

Przed 4 woła mnie, idę...a on w poprzek łóżka, kołdra z kocem na ziemi.

Siku musi, oczywiście- sam nie może.

Wykonane, łóżko poprawione, barierka w górę i ja tez do wyra.

Zasnęłam gdzieś po 5, a przed 7 już pobudka, bo on wieder muss.

Załatwione, ja już po spaniu. Ogarnęłam się, włączyłam ekspres.

A dziadek, że nie wstaje, że słaby.

I znowu wymiotował (po dwóch łykach wody).

 

Jest teraz w łóżku, drzemie.

 

Nie wiem, czy to strucie, czy może wirus jakiś....

 

Albo przypadkiem podsłyszał, że ja już na "wylocie" i tak przeżywa (bo zmiany on strasznie nerwowo odreagowuje).

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Paolo napisał:

Droga Liso...Następnym razem zluzuj barchany, zamknij szeroko oczy i policz kluski w nosie albo barany w Twoim otoczeniu lub klony w Hiltonie. Będzie dobrze. 

Dzień dobry fszystkim 13-go. To będzie udany dzień a nie jakiś pechowy. Na pewno. Wystarczy zobaczyć dziś o 9.30 na ZDF zakonnicę w ciąży i pech przejdzie. Na Niemców...

Eee....tam.....zakonnica to pikuś. Ciebie zobaczyć to dopiero pech.....to jak sodomia i gomoria....albo jeszcze gorzej :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Wczoraj padłam jak kawka . Dziś przed już 6-tą  byłam ganz wach ....Nowa sztela ...nowy PDP-ny ...a jak będzie ....okaże się w praniu . Pierwsze wrażenie bardzo miłe ...zmienniczka była ze mną tylko z 1,5 -2 godziny ...córki PDP-go pogoniły mnie , żebym odpoczęła po podróży , bo niezorientowana za dobrze chciałam już przejmować obowiązki ...Teraz siedzę przy kawce ...po cichu weszłam na górkę , żeby ją zaparzyć ....ja mam bezpośrednie wyjście na taras i ogród ...Córka , która mieszka tutaj na 2 piętrze dyskretnie , żeby pan dr.( czyt. PDP-ny ) nie widział zapodała mi popielniczkę ....miętuski na przegryzkę ....ona tez przegryza miętuskami ....i ....idę zajarać , bo przy kawie się chce .Mocno ...

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Dzień dobry Mróweczko :love:.

,,ojczólek "wybaczy bo miałam świetny,,humorek ".

Cieszę sie że dotarłaś bez przeszkód i masz dobre pierwsze wrażenia. 

 

Witam Opiekunkowo w niemiecki Dzień Matki. 

Moja niemiecka,,cőrka " przybędzie po południu. 

Miłego dzionka Wam życzę kochani :całus:.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Juz jestem szczesliwa , mam papieroski haha , powinny wystarczyc do konca mojego pobytu, wiec nie prosic sie , nie bede czestowac sepow ))).

No i moja Tereska tez juz jest , nawet juz my biegi zaliczyly z rana , tzn ja bieglam , ona za mna maszerowala )), dojdzie do wprawy)).Teraz musi tylko wszystko poukladac po swojemu , bo zmienniczka...., no wlasnie , tylko PCK po niemiecku , ale piwnice na blysk wysprzatala , mozna z podlogi lizac))Jeju bylo wczasniej , cztery zmienniczki , zadna dupska nie ruszyla oby ogarnac piwnice , a tu masz przyjechala jedna i pokazala na co stac polskie opiekunki, ze nie wszystkie to leniwce))."Brac przyklad tylko z takich".

Ale co tam , dzis przede mna impreza- grillowa i zamowione 2 sztuki boczku- mam nadzieje , ze nie owiniete na tych patykach , bo sie nie najem , ba nawet nic nie poczuje ze cos trzymam w ustach)).

Milego dnia ludziska.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę , że dzisiaj jest również nasze Święto :d My wszystkie opiekujemy się niemieckimi dziećmi , zmieniamy pampersy , karmimy , podcieramy nosek , wyprowadzamy na spacerek , często też wychowujemy . Więc kto jest mamusią ? :cool: no my :d Więc ogłaszam dzień wolny od pracy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...