Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Melduję, że wróciłam....:oklaski: Objedzona do wypęku...:oklaski: A teraz biorę się za zaległości...:smutek: 5 stron...jak można tyle naklepać w tak krótkim czasie? :szok:

A ty gdzie kochana byłaś?.Jestem między wódką ,a spaniem i tak sobie zaglądam do was.W końcu urlop mam,Mania świnkę Pepę ogląda w laptopie,a ja sobie przeglądam co tam u was kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

A ty gdzie kochana byłaś?.Jestem między wódką ,a spaniem i tak sobie zaglądam do was.W końcu urlop mam,Mania świnkę Pepę ogląda w laptopie,a ja sobie przeglądam co tam u was kochani.

Na kolacji proszonej...:szydera: Jutro w obiadkowym wątku zdjątka zapodam i napiszę co było...a fajne było jedzonko, oj fajne...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Na kolacji proszonej...:szydera: Jutro w obiadkowym wątku zdjątka zapodam i napiszę co było...a fajne było jedzonko, oj fajne...:oklaski:

Oooo.Świetnie.Ja nadrabiam zaległości towarzyskie i rodzinne.I w świętą Helenę nie bawię się.Po niedzieli czas roboty szukać,a i nad morze wybieram się .Bo to u mnie cała wyprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Barbara48 napisał:

Witam wieczorowa porą. Nawet tak duzo nie naskrobaliście, juz wszystko ogarnęłam. 

Udało nam się dzisiaj spotkać z forumowym kolęgą.

Spędziliśmy bardzo miłe popołudnie przy włoskiej kawie, spacerach i rozmowach.

A @Baśka powtarzająca się mówiła, tylko nie jedź na rowerze bo ucieknie:szydera:.

Nie uciekł, rowerka też nie ukradli, dzień uważam za udany. 

 

 

Spotkałaś RASPUTINA??????????

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis miałam wolny dzien ,Rano spotkałam sie  corkami i synem Pdp bardzo mili, i sympatyczni,niespodziewałam sie tylu ciepłych i miłych słów.Az mi było głupio ze ja taka miła jestem ale chyba tak jest.I cały dzień dla mnie.Obiad w knajpce,kawusia lody.spacer Men ,lenistwo książka.....

super teraz leze w łóżeczku i Was czytam...jutro..hm chyba lenistwa ciąg dalszy.Juz niedługo bo  pod koniec przyszłego tygodnia. jade do domku...Pozdrowionka  dla wszystkich

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na kolacji proszonej...:szydera: Jutro w obiadkowym wątku zdjątka zapodam i napiszę co było...a fajne było jedzonko, oj fajne...:oklaski:

Chyba prosiak był grilowany  z pomarańczami w ryjku:donos:  owoce morza ,wszelakiego rodzaju,ostygi,kawior,szampan z truskawkami...no nie wiem co tam jeszcze....a teraz to tylko ..pieprzówka moze pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Paolo napisał:

Darko co się ogląda za każdą szparko...

Mőj miły Przyjacielu

Jak zawsze przyznawałam Tobie rację, to w tym temacie masz błędne wyobrażenie, ale i tak Ciebie kocham za Twój humor .

Bardzo się cieszę że mogę Ciebie poczytac 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Wczoraj padłam jak kawka . Dziś przed już 6-tą  byłam ganz wach ....Nowa sztela ...nowy PDP-ny ...a jak będzie ....okaże się w praniu . Pierwsze wrażenie bardzo miłe ...zmienniczka była ze mną tylko z 1,5 -2 godziny ...córki PDP-go pogoniły mnie , żebym odpoczęła po podróży , bo niezorientowana za dobrze chciałam już przejmować obowiązki ...Teraz siedzę przy kawce ...po cichu weszłam na górkę , żeby ją zaparzyć ....ja mam bezpośrednie wyjście na taras i ogród ...Córka , która mieszka tutaj na 2 piętrze dyskretnie , żeby pan dr.( czyt. PDP-ny ) nie widział zapodała mi popielniczkę ....miętuski na przegryzkę ....ona tez przegryza miętuskami ....i ....idę zajarać , bo przy kawie się chce .Mocno ...

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...