Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Heidi napisał:

Bo... w aptece wiedzą, że z balkonami nikt po ulicy nie spaceruje dobrowolnie. 

I teraz rezept bitte na zastrzał, bo moja psiapsiółka też cierpiąca jest okrutnie. Najgorzej sprawa się ma w toalecie, bo palec jest tam właśnie niezbędny:haha:

Zastrzal ???  Szybko ciach do wrzatku ... tak na sekunde ..by palca nie ugotowac ... Rozbity lisc z kapusty .... owinac nim palec i tak co pol godz zmieniac ....

W kibelku powiesic kartke ; Nie mysl swinio ze srasz smalcem -nie wycieraj dupy palcem .... W ramki to oprawic by przyciagalo uwage ....

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

Dziń dybry. Jaki pięknie dziś. PoP co chwila mnie wołała, a ja jej, że idę pod prysznic i nie będę jej słyszeć przez 1,5 godziny. I o losieO.o, siedzę sobie w pokoju i :gazeta:, a babka sama spaceruje bez mojej pomocy.:o. Cud jakiś, ozdrowienie.:d.  Co za dziń. Obiad już gotów,a ja plany w głowie sieję pełną garścią. Sobota w końcu :oklaski:. Już drugi tydzień tu funkcjonuję. Życzę miłego dnia wszystkim i oby czas na zleceniu szybko wszystkim galopował w kierunku Pl. Icha, ha,.....icha, ha.....

Ja to kiedys mialam ubal z lozka do lazienki 5 krokow normalnych a ta szla pol godz ... do kuchni juz bylo z 15 krokow ..to zeszlo 1,5 godz skarga do corki ze krzywo ja posadzilam na krzesle ... wiec gimnastyka ...sama musiala stanac przy chodziku ...ja posuwalam krzeselko ... i znow zle usiadla ...10 x to powtarzalismy az ja stwierdzilam ze teraz siedzi dobrze ... po 1,5 m-cu mowie ze czas na ktory sie umowilismy ...minal i ja odchodze .... Gdy ja spakowana ...zerwala sie z krzeselka i bez niczyjej pomocy zaczela po kuchni chodzic .... Nie wspomne za pomoca recznika przemieszczanie jej na lozku .... I nagle CUDOWNE OZDROWIENIE .... lzy polykalam ..by nie dac jej satyswakcji ze placze .... oj potrafia udawac ..potrafia artystki ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

no tu wlasnie mocno bardzo mysle czy chce jedynka jechac czy stara trasa miasteczkami wioskami poogladac nasz cudy kraj...kasa z bramek na pierogi albo na bliety do planetarium zostanie

i bingo...też uważam,że jeżeli nam się zbytnio nie spieszy, to można pojechać inną drogą i pozwiedzać miasteczka i wioski, nasz cudny kraj,jak stwierdziłaś. Jadąc autostradą wiem, że niewielu ma pojęcie,jakie ciekawe miejsca mijają. Nawigacja tylko prowadzi:)

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Paolo napisał:

Ty Alaska jak raz dziennie nie wspomnisz o swoim życiu seksualnym to jesteś chora...

Bardziej to pasjonujący temat niż ciągłe " wycieczki " do Hiltona .:p ...obu nam potrzebna sesja na kozetce,ale u mnie to musi trochę poczekać,bo to droga rzecz,a ja spłukana jak kostka brukowa ,jak to mówi Ewcia.:cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Heidi napisał:

Bo... w aptece wiedzą, że z balkonami nikt po ulicy nie spaceruje dobrowolnie. 

I teraz rezept bitte na zastrzał, bo moja psiapsiółka też cierpiąca jest okrutnie. Najgorzej sprawa się ma w toalecie, bo palec jest tam właśnie niezbędny:haha:

Okłady bardzo gorące z szarego mydła. Taką bulwę z gazy nasączoną mydlinami i obłożyć folia spożywczą. Co jakuś czas świeży komores robić. Działa niezawodnie.  Ropa się zbiera i weg idzie sama. Nie wyciskać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Afryka napisał:

Bardziej to pasjonujący temat niż ciągłe " wycieczki " do Hiltona .:p ...obu nam potrzebna sesja na kozetce,ale u mnie to musi trochę poczekać,bo to droga rzecz,a ja spłukana jak kostka brukowa ,jak to mówi Ewcia.:cmok:

 

Czekaj niech tylko nasza Basia powtarzająca nam sie tu dojedzie do celu...ona zaraz cos Ci zaoferuje :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Afryka napisał:

Bardziej to pasjonujący temat niż ciągłe " wycieczki " do Hiltona .:p ...obu nam potrzebna sesja na kozetce,ale u mnie to musi trochę poczekać,bo to droga rzecz,a ja spłukana jak kostka brukowa ,jak to mówi Ewcia.:cmok:

 

Tam właśnie gdzie piszesz to jeden gość  ogłaszał ,że czeka na miłe Panie na kozetce. Jednak gdy któraś w niewiedzy swej przyjechała rowerem i usiadła tapczanowo dupskiem ów wyleciał z płaczem światu to obwieszczajac,łez przy tym nie szczędząc. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Radek50 napisał:

i bingo...też uważam,że jeżeli nam się zbytnio nie spieszy, to można pojechać inną drogą i pozwiedzać miasteczka i wioski, nasz cudny kraj,jak stwierdziłaś. Jadąc autostradą wiem, że niewielu ma pojęcie,jakie ciekawe miejsca mijają. Nawigacja tylko prowadzi:)

 

Nie skumałeś dowcipu...:haha: AUTOSTRADĘ mamy...:szydera: I "winno się z niej korzystać w ilościach hurtowych, coby kasę właścicielom nabić...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jestem bezkonkurencyjna. Jeździłam autokarem do Gdańsks więc jak wybrałam się autkiem to powtórzyłam dokładnie trasę autokaru. :szydera:

Nawet bez tego numeru jesteś bezkonkurencyjna...nie zawsze, co prawda, ale często...:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Radek50 napisał:

i bingo...też uważam,że jeżeli nam się zbytnio nie spieszy, to można pojechać inną drogą i pozwiedzać miasteczka i wioski, nasz cudny kraj,jak stwierdziłaś. Jadąc autostradą wiem, że niewielu ma pojęcie,jakie ciekawe miejsca mijają. Nawigacja tylko prowadzi:)

 

Jesteś jak mój szanowny małż. Przed podróżą trasa zaplanowana, wsiadamy do auta i zmiany gonią zmiany. Najlepsze jest to, że kiedy jedziemy razem jedną trasą doznajemy zupełnie innych doznań . Widzimy różne rzeczy. To się nazywa: uzupełniać się nawzajem. Tylko kto jest garnkiem, a kto przykrywką  ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...