Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry ludzie pracy :-)

Dzis u nas slonce solidnie po oczach daje.

W Pl w lodzkim wielkie burze byly,ale moja chata jeszcze stoi...uff....

Wypoczynku  w pracy zycze,nie przemeczajcie sie  w  sobote,niedzieli to tez dotyczy.

Lece 0 9.00 na zakupy. To bedzie dobry dzien :-):-):-)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:....przeszła burza nad moim miastem i atmosferę oczyściła,a przede wszystkim zmyła jakieś beżowo- zielonkawe gówienko ( wierzba chyba pyli) , powietrze rześkie ,na razie słonka niet ,ale jest fajnie .A i z moim oczkiem lepiej ,zakrapianie co dwie godziny specyfikami z antybiotykiem odniosło spektakularny sukces .:d

Fajoskiego dnia Mordecki Milusińskie .Mam nadzieję,że mój taki będzie .:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, violka napisał:

Mnie na bolące korzonki , pomogła ostatnio oliwa magnezowa , którą sama zrobiłam  z chlorku magnezu i wody i również byłam w wielkim szoku , bo na ogół korzonki trzymają mnie w bólach przez 3 tygodnie.

Jeden facet też miał problem z bólem kręgosłupa. Kupił sobie w kiosku " Małego chemika " i kombinowal takie różne tam mikstury i zrobił 25 kg amfetaminy. Rano również był w szoku jak go CBŚ rzuciło na glebę. No ale ból przeszedł. 

Dzień dobry. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Ooo.Widzę że Ciapulek wrócił.Dlatego tak Niepowtarzalna płakusiała.Witaj zuruck.

 Czytalam,ze  przejechalas z tego masakrycznego miejsca  w inne. Mialas tam zostac i nagle jestes w domu.

Jak ty sie tak szybko  w czasie i przestrzeni przemieszczasz?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:....przeszła burza nad moim miastem i atmosferę oczyściła,a przede wszystkim zmyła jakieś beżowo- zielonkawe gówienko ( wierzba chyba pyli) , powietrze rześkie ,na razie słonka niet ,ale jest fajnie .A i z moim oczkiem lepiej ,zakrapianie co dwie godziny specyfikami z antybiotykiem odniosło spektakularny sukces .:d

Fajoskiego dnia Mordecki Milusińskie .Mam nadzieję,że mój taki będzie .:całus:

Baw się dobrze i zaszalej trochę :wino::691_balloon:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

 Czytalam,ze  przejechalas z tego masakrycznego miejsca  w inne. Mialas tam zostac i nagle jestes w domu.

Jak ty sie tak szybko  w czasie i przestrzeni przemieszczasz?

Kombinuj, kombinuj.

Mądra dziewczynka z naszej Teresadd to i zjechała. :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Baw się dobrze i zaszalej trochę :wino::691_balloon:.

Szaleju się mam najeść!? :haha:Toć ja przykładną matka,żona i babcia .:d

Ale odrobinę spróbuję ,mam nadzieję,że atmosfera nie będzie sztywna ... przynajmniej tak sądzę ,po ilości alkoholu jaką zakupił organizator tego spotkania.:d :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kombinuj, kombinuj.

Mądra dziewczynka z naszej Teresadd to i zjechała. :oklaski:

To dobrze zrobila. 

 Ona juz po tym trudnym miejscu byla psychicznie wyczerpana. A trafila z deszczu pod rynne.

Teraz sobie wypocznie i ze spokojna glowa wroci do pracy. 

Zycze jej fajnego miejsca :-) A jak cos pojdzie nie tak,to bedzie trzeba kombinowac,zeby Teresce pomoc :-)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Paolo napisał:

Jeden facet też miał problem z bólem kręgosłupa. Kupił sobie w kiosku " Małego chemika " i kombinowal takie różne tam mikstury i zrobił 25 kg amfetaminy. Rano również był w szoku jak go CBŚ rzuciło na glebę. No ale ból przeszedł. 

Dzień dobry. 

A po jakiego kija do kiosku polazł jak można sobie w doniczce uhodować lepsze rzeczy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Afryka napisał:

Szaleju się mam najeść!? :haha:Toć ja przykładną matka,żona i babcia .:d

Ale odrobinę spróbuję ,mam nadzieję,że atmosfera nie będzie sztywna ... przynajmniej tak sądzę ,po ilości alkoholu jaką zakupił organizator tego spotkania.:d :hura:

Bardziej tańce miałam na myśli, tylko butki załóż wygodne :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Basiaim napisał:

Niekoniecznie.

Zdarzyło mi się  na już korzystać z wizyty u specjalisty. 

A raz nawet bez skierowania, własnie u okulisty.

Może mam więcej szczęścia?

Prywatnie mnie powiedziano ...po 20 maju dopiero ale jesli pilna sytuacja to trzeba przyjsc zapytac pania doktor moze przyjmie w poniedzialek .... ???  To zalezy od miasta ... ilosci osob ... u nas masa alergii ze wzgledu na czysciutkie powietrze ... synowi zadne leki od okulisty nie pomagaly ...az spuchl patrzec nie mogl ... okazalo sie ze jest alergikiem ... i tylko hydrokortizon w zastrzyku mu pomaga ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@violka ale zajumali jak?

Zeby nie bylo,ze zaplacisz za podrobki.

Moja siostrzenica kupiła w Turcji  podróbki mając tego świadomość  ale niestety przeszła kontrolę na lotnisko i wszystko zostało zarekwirowane , między innymi torebeczka , którą dla mnie kupiła . Więc twierdzę sobie , że zajumali  , paskudy jedne >:( i co z tego , że takie prawo :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Andreaa napisał:

To dobrze zrobila. 

 Ona juz po tym trudnym miejscu byla psychicznie wyczerpana. A trafila z deszczu pod rynne.

Teraz sobie wypocznie i ze spokojna glowa wroci do pracy. 

Zycze jej fajnego miejsca :-) A jak cos pojdzie nie tak,to bedzie trzeba kombinowac,zeby Teresce pomoc :-)

Dzieki POLKO ...widac ze masz dobre SERDUCHO ....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:....przeszła burza nad moim miastem i atmosferę oczyściła,a przede wszystkim zmyła jakieś beżowo- zielonkawe gówienko ( wierzba chyba pyli) , powietrze rześkie ,na razie słonka niet ,ale jest fajnie .A i z moim oczkiem lepiej ,zakrapianie co dwie godziny specyfikami z antybiotykiem odniosło spektakularny sukces .:d

Fajoskiego dnia Mordecki Milusińskie .Mam nadzieję,że mój taki będzie .:całus:

Witaj ... jakies inne drzewo wysokie ... kolo mojego balkonu rosnie ..od 2 tyg balkon zielony .... i do pokoju tez to zawitalo ... co drugi dzien myje ..a to sypie moze po tej burzy ..bedzie spokoj ????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...