Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, ewa14 napisał:

Moja PDP  posiała gdzieś klucz od domu. Mam zapasowy co prawda........ale naszukałam sie jak głupek.......a klucza jak nie była tak nie ma . Wszystko przetrząsnęłam i nic ...............no diabeł ogonem nakrył.

@ewa14 ktos tu sw.Antoniego polecal:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Blondi napisał:

Dzień dobry !!! Blondi dzisiaj z pędzlem od rana,,,:oklaski: co za dzień :szok:,,,pędzel tu ,,pędzel tam ,,hahahahaha

nie myślcie ,że tak kolorowo,,,u słodziaka mam słodko,,ale wiesci z Pl mnie rozkładają,,ale ale ale staram się nie myśleć,,,więc biorę się za następny pędzel i lecę teraz malować,,naprawdę malowac,nie myślcie o niczym innym,,,:hura:

@Blondi zmienilas zawod?

murarz, tynkarz akrobata;)

ty juz lepiej nic tam nie rob, bo znow cos bedzie ,,kaputt,xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, violka napisał:

Idę sobie do kąta popłakać . Moją piękną podróbkę Korsa zajumali wstrętni celnicy  na lotnisku we Frankfurcie :smutek: Do tego sliczne ciuszki dla naszej najmłodszej księżniczki i jeszcze jedną piękną torebusie .:smutek: Cała nadzieja w @Heidi, że wyciągnie od linii lotniczych duże odszkodowanie za swoją walizkę i pomści moją krzywdę :przekleństwa:

@violka ale zajumali jak?

Zeby nie bylo,ze zaplacisz za podrobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, violka napisał:

Nie słyszałam nic o tej roślinie O.o Każde zioło ma cudowne właściwości , tylko trzeba wiedzieć na co i jak używać . Napisz co chcesz wzmocnić a my szamanki Ci doradzimy :d Poczytaj trochę na temat kurkumy i złotego mleczka a sam się zdziwisz jakie cudowne , tanie lekarstwo odkryłeś :d Ludzie , którzy codziennie ją zażywają  , sami są w szoku .Mnie na bolące korzonki , pomogła ostatnio oliwa magnezowa , którą sama zrobiłam  z chlorku magnezu i wody i również byłam w wielkim szoku , bo na ogół korzonki trzymają mnie w bólach przez 3 tygodnie a tym razem po jednym dniu byłam prawie jak nowa :d

@violka skad bierzesz pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lisa_Ona napisał:

A ja z iinej beczki.

Moja Babcia jest jedyna,ktora nie ma grzybow na paznokciach, na stopkach. Myje rowniez rece bardzo czesto. Nie trzeba jej przypominac jak to innym musialam a Oni sie przewaznie wody bali.  Nie jest tez tzw Dama, ktora fuka,"" zadziera nosa itp...

Jest zwyczaja, mila, sympatyczna i bardzo, bardzo Ja lubie. 

Dobranoc kochani, spijcie dobrze. :święty:

@Lisa_Onaa kto m agrzyby, zlituj sie:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

5 stron...:szok: W godzinę? :kopara:....Cóż...lektura na sobotni poranek jak znalazł...:haha: 994347970_kawamiypocztekdnia.jpg.514a870f4de5cf8e30a212b74e708728.jpgWitajcie kochani w sobotni poranek...:cmok:

ty zaledwie w godzine ja od wczoraj zagubilam sie jakies dziesiat stron wstecz...

kawa wypita teraz genisuje jeszcze poranek z drugim kubkiem a potem pakowanie i jazda na pierogi i perniki

rzezkie powietrze po wczorajszej ulewie czyli na upal sie nie zanosi ....

zapakujemy jakies kanapki i ruszymy pewnie kolo 9-10ej w droge

milego dnia drodzy 

 

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

ty zaledwie w godzine ja od wczoraj zagubilam sie jakies dziesiat stron wstecz...

kawa wypita teraz genisuje jeszcze poranek z drugim kubkiem a potem pakowanie i jazda na pierogi i perniki

rzezkie powietrze po wczorajszej ulewie czyli na upal sie nie zanosi ....

zapakujemy jakies kanapki i ruszymy pewnie kolo 9-10ej w droge

milego dnia drodzy 

 

 

 

Tylko za dużo nie piernicz w tym piernikowym mieści...:szydera: I kanapek nie bierz....pierogów się najesz na śniadanie...to przecież kawalątek, a na dodatek AUTOSTRADĄ pojedziesz....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@ewa14 ktos tu sw.Antoniego polecal:tak:

@sayonara 52 z jego usług postanowiłam skorzystać..................ale póki co efektów brak.:smutek:

Dzień dobry:cześć2:

Zapowiada się słoneczny dzień. 

Wodę z imbirem i cytryną właśnie popijam. Na kawę zaczekam do sniadania.

2/3 pobytu za mną..............pozostała 1/3 a ja już na oparach ciągnę.

Miłego dnia kochani.:kawa2:

Kawę zostawiam na rozbudzenie.

 

 foto_ffc78665139b5865315668da38ed6e0_org.jpg

Edytowane przez ewa14
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tylko za dużo nie piernicz w tym piernikowym mieści...:szydera: I kanapek nie bierz....pierogów się najesz na śniadanie...to przecież kawalątek, a na dodatek AUTOSTRADĄ pojedziesz....:szydera:

no tu wlasnie mocno bardzo mysle czy chce jedynka jechac czy stara trasa miasteczkami wioskami poogladac nasz cudy kraj...kasa z bramek na pierogi albo na bliety do planetarium zostanie

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no tu wlasnie mocno bardzo mysle czy chce jedynka jechac czy stara trasa miasteczkami wioskami poogladac nasz cudy kraj...kasa z bramek na pierogi albo na bliety do planetarium zostanie

Nie chytrz kobieto...toć kasę w euraskach zarabiasz...stać cię i na to i na to...:szydera: A starą trasą to będziesz jechała i jechała i jechała, aż dnia zabraknie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...