Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Paolo napisał:

Dzień dobry Państwu. Witam serdecznie wszystkich tych co są multi...,trendy i KUL. Np.z Lublina czy innej diecezji. 

Pozdrawiam i całuję wybitnie dokładnie moje multiszczęście...Gorąco myślę o wszystkich czterech forumowych posiadaczach multikont jeżdżących multivanem- Fiatem Multipla do Multikina i sączących tam multivitaminę w czasie projekcji multimedialnej z multipleksu o multitrendzie na temat multikulti gdzie multitubylcy dostali już multisrulti a większość tego multinarodu ma już multisklerose i oczekują opiekuńczych multikomponentów w postaci rasy multipolskiej. 

PS.Multigachy i multibeksy też o Was namyślam...Wciąż. 

:witam: zuruck...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paolo napisał:

Dzień dobry Państwu. Witam serdecznie wszystkich tych co są multi...,trendy i KUL. Np.z Lublina czy innej diecezji. 

Pozdrawiam i całuję wybitnie dokładnie moje multiszczęście...Gorąco myślę o wszystkich czterech forumowych posiadaczach multikont jeżdżących multivanem- Fiatem Multipla do Multikina i sączących tam multivitaminę w czasie projekcji multimedialnej z multipleksu o multitrendzie na temat multikulti gdzie multitubylcy dostali już multisrulti a większość tego multinarodu ma już multisklerose i oczekują opiekuńczych multikomponentów w postaci rasy multipolskiej. 

PS.Multigachy i multibeksy też o Was namyślam...Wciąż. 

Wiam Ciebie -jestem multimilionerką,,nadaję się do bandy:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Paolo napisał:

Dzień dobry Państwu. Witam serdecznie wszystkich tych co są multi...,trendy i KUL. Np.z Lublina czy innej diecezji. 

Pozdrawiam i całuję wybitnie dokładnie moje multiszczęście...Gorąco myślę o wszystkich czterech forumowych posiadaczach multikont jeżdżących multivanem- Fiatem Multipla do Multikina i sączących tam multivitaminę w czasie projekcji multimedialnej z multipleksu o multitrendzie na temat multikulti gdzie multitubylcy dostali już multisrulti a większość tego multinarodu ma już multisklerose i oczekują opiekuńczych multikomponentów w postaci rasy multipolskiej. 

PS.Multigachy i multibeksy też o Was namyślam...Wciąż. 

:haha:a mógłbyś trochę prościej to napisać ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Mam zamiar się dobrze bawić:)Może nawet o bloga sie pokuszę:)

 

Świetny pomysł Katarzyno ale musisz uważać. Czytałem kiedyś bloga w Hiltonie zawsze po 5-tej- to powiem Tobie,że wszyscy bawili się wybornie oprócz autora...

.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Paolo napisał:

Dzień dobry Państwu. Witam serdecznie wszystkich tych co są multi...,trendy i KUL. Np.z Lublina czy innej diecezji. 

Pozdrawiam i całuję wybitnie dokładnie moje multiszczęście...Gorąco myślę o wszystkich czterech forumowych posiadaczach multikont jeżdżących multivanem- Fiatem Multipla do Multikina i sączących tam multivitaminę w czasie projekcji multimedialnej z multipleksu o multitrendzie na temat multikulti gdzie multitubylcy dostali już multisrulti a większość tego multinarodu ma już multisklerose i oczekują opiekuńczych multikomponentów w postaci rasy multipolskiej. 

PS.Multigachy i multibeksy też o Was namyślam...Wciąż. 

@Paolo jestes Ty? Czy to duch Twoj

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Blondi se drugi człon do nicka dodała ? ....Czemu taki brzydki ?xd...Przecież Blondi to fajna dziewczyna ...jaki znowu z niej fiut ...no niee ?

:hura: a Tobie ,że dobrze z doskoku łapiesz o co biega na forum ,,:wino::wino:,,, :cmok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paolo napisał:

Świetny pomysł Katarzyno ale musisz uważać. Czytałem kiedyś bloga w Hiltonie zawsze po 5-tej- to powiem Tobie,że wszyscy bawili się wybornie oprócz autora...

.

Najlepsze jest to,że ja już nie muszę uważać,ha ha ha  A Ty jak widzę wciąż silnie uzależniony jesteś o liczby 5,jakaś trauma chyba czy cuś:(

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Najlepsze jest to,że ja już nie muszę uważać,ha ha ha  A Ty jak widzę wciąż silnie uzależniony jesteś o liczby 5,jakaś trauma chyba czy cuś:(

 

To nie uzależnienie. To alergia...Mój organizm wyczuwa pierdoly jak radar srające gołębie na Okęciu .

PS. Ja jednak mimo wszystko muszę jeszcze uważać i strasznie uważam bo taki pilny i uważny jestem ja...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...