Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, geronimo napisał:

Mam taki produkt amerykański, ale jeszcze nie odważyłem się użyć, dlatego pytam :)

Będziesz królikiem doświadczalnym. :szydera:

A tak bardziej serio to wszystko co nie ma statusu leku jest niedokładnie przebadane. Najmniejsze wymogi są dla suplementów diety, nie potrzeba żadnych badań, wystarczy analiza składu a jak to zadziala na pacjenta nie wiadomo. Decyzja należy do każdego z nas. Ja jestem zadeklarowanym wrogiem leków i suplementów, nic nie zażywam, chyba że zachoruję to trudno, mam swoją żelazną rezerwę leków.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, geronimo napisał:

Mam taki produkt amerykański, ale jeszcze nie odważyłem się użyć, dlatego pytam :)

I tak zaczniesz brać bo Cie kusi:)Ale zrób to mądrze.Najlepiej jak w PL będziesz zrób podstawowe wyniki krwi  i poziom chromu/płatne/,pozażywaj ze 2 tyg i zrób znów wyniki niezależnie od tego jak się fizycznie po tych tabsach będziesz czuł.Powinnojuz być widać zmiany w wynikach.Ale mimo wszystko zawsze to jakieś ryzyko.Bo o skutkach ubocznych nic nie doczytałąm,tylko tyle ,że ciężarne nie powinny brać .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych waszych zagubieniach i kradzieżach na lotniskach ,,teraz nie wiem ,czy coś cennego wsadze w torbę,,dużo podróżuję i jeszcze nic nigdy mi nie ukradli,,daj boże,,ale wszystko się może zdarzyć,,teraz wszystko dobre wożę przy tyłku swoim,,zawsze podręczną walizkę małą mam,,,jednak Camper jest dobry,,chodz z niego nic nie zmyka,,,,z Turcji wracalam bezpośrednio na Warszawę ,,a przeciez mialam zakupów full,,,ale wszystko było,,nie ma nic gorszego jak na krótkich trasach miec przesiadki i to jeszcze we Frankfurcie czy innym podobnym,,,,przecież samych butów mialam z 5 par nowych ,,chyba też podróby,,jak nic,,ciuchów markowych,,no i piękną walizkę,,,:hura: mnie ominęli aby opędzlowac albo czasu nie mieli,,albo nie było lepkich łap,,,a ja już myślałam ,że nie ma zlodziejstwa,,że wszyscy tacy porządni,,a tu masz,,,:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimo ja bym w życiu tych trutek nie brala,,suplement diety sam sobie zrób,,będziesz wiedział co jesz ,,bym zamieniła to cudo amerykanskie na czerwonego  buraka naszego polskiego ,,,albo na spinat,, a cudo bym oddała jakiemuś zachłannemu suplemenciarzowi,,,czemu ja nie wierzę w żadne suplementy diety-bo to naciąganie ludzi na wielkie gówno,,,mnie nigdy nie wciągnięto w te dietki,,,nie ma to jak samemu ze swoją główką pokombinowac ,,,tak delikatnie:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, geronimo napisał:

Mam do was pytanie?

Czy ktoś z was stosował suplement diety " Moringa Oleifea"

Jak po tym sie czuł?

Będę wdzieczny do grobowej deski za odpowiedzi:d

Nie słyszałam nic o tej roślinie O.o Każde zioło ma cudowne właściwości , tylko trzeba wiedzieć na co i jak używać . Napisz co chcesz wzmocnić a my szamanki Ci doradzimy :d Poczytaj trochę na temat kurkumy i złotego mleczka a sam się zdziwisz jakie cudowne , tanie lekarstwo odkryłeś :d Ludzie , którzy codziennie ją zażywają  , sami są w szoku .Mnie na bolące korzonki , pomogła ostatnio oliwa magnezowa , którą sama zrobiłam  z chlorku magnezu i wody i również byłam w wielkim szoku , bo na ogół korzonki trzymają mnie w bólach przez 3 tygodnie a tym razem po jednym dniu byłam prawie jak nowa :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blondi napisał:

Po tych waszych zagubieniach i kradzieżach na lotniskach ,,teraz nie wiem ,czy coś cennego wsadze w torbę,,dużo podróżuję i jeszcze nic nigdy mi nie ukradli,,daj boże,,ale wszystko się może zdarzyć,,teraz wszystko dobre wożę przy tyłku swoim,,zawsze podręczną walizkę małą mam,,,jednak Camper jest dobry,,chodz z niego nic nie zmyka,,,,z Turcji wracalam bezpośrednio na Warszawę ,,a przeciez mialam zakupów full,,,ale wszystko było,,nie ma nic gorszego jak na krótkich trasach miec przesiadki i to jeszcze we Frankfurcie czy innym podobnym,,,,przecież samych butów mialam z 5 par nowych ,,chyba też podróby,,jak nic,,ciuchów markowych,,no i piękną walizkę,,,:hura: mnie ominęli aby opędzlowac albo czasu nie mieli,,albo nie było lepkich łap,,,a ja już myślałam ,że nie ma zlodziejstwa,,że wszyscy tacy porządni,,a tu masz,,,:przekleństwa:

Wszystko zależy od szczęścia . Moją siostrzenicę przetrzepali a siostrę puścili bez kontroli , dzięki temu chociaż coś się uratowało . Ale tak po prawdzie , kupowanie podróbek , też nie jest ok z naszej strony :$ Najbardziej szkoda mi mojej dziewczyny , bo popłynęła z kasą , żeby zrobić każdemu przyjemność a tu guzik :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Wszystko zależy od szczęścia . Moją siostrzenicę przetrzepali a siostrę puścili bez kontroli , dzięki temu chociaż coś się uratowało . Ale tak po prawdzie , kupowanie podróbek , też nie jest ok z naszej strony :$ Najbardziej szkoda mi mojej dziewczyny , bo popłynęła z kasą , żeby zrobić każdemu przyjemność a tu guzik :(

no to jej oddasz kase za torebkę,i już po ptokach,nie będzie sie dziewczyna stresować:donos:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Doczekałąm się wreszcie:):)Przyznali mi sanatorium tam gdzie chciałam i w dodatku w terminie jaki mi pasuje, więc nie będę musiała nic przesuwać:):):)Bardzo jestem zadowolona,bardziście:)

Ostatni raz byłam w sanatorum jako dziecko. Poczekam więc aż zdziecinnieję. :szydera:

Bo inaczej bym co poniektórym zazdrościła. :trele:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam leniwie..

od okolo pol godziny grzmi blyska i rzesiscie leje...pionowa tafla wody..w pruszczu byla i sobie poszla...teraz jest u nas...w planie byl rower ale chyba dam sobie spokoj...kapac sie wole w domu chociaz wiosenny majow deszcz robie dobrze na psyche...

milego popoludnia milusinscy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wzruszyłam się okrutnie przeglądając listę użytkowników online.... Łzy do tej pory po policzkach mych płyną ....ze wzruszenia tego :płacz:

Kogo zobaczyłaś Diabła? czy,,,,,nowego użytkownika:love: a chustek starczy Ci na otarcie tych łez czy ręczniki jeszcze podesłac,,,:przekleństwa: ,na tym forum to naprawdę nieraz trzeba się narobić,,każdemu coś,,każdy woła :sos:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, 1bozka napisał:

no to jej oddasz kase za torebkę,i już po ptokach,nie będzie sie dziewczyna stresować:donos:

:tak: i po problemie,,jak ja to mówię ? to tylko pieniądze ,,które się zarobi i leci dalej,,,dobrze ,że nic innego się nie przytrafiło,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...