Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, violka napisał:

Nagadał się do telefonu i senny kryzys mnie opuścił O.o Mam nadzieję , że szybko wróci , bo idę w bety i chcę się wyspać . Dobranoc ludziki kochane i do jutra :cześć:

Violus a co TY tak z kurami chodzisz spac ????:spioch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Ja dobrze ,że jutro święto,:hura:,,od rana maszyny chodzą,,jak nie koszenie trawników,,to maszyny do drewna,,przeróżnego rodzaju,, ,,

ale słońce świeciło i deszcz padał,,,cóz za piękny zapach,,ja wyszłam aby mnie deszcz trochę zmoczyl,,zapach ten uwielbiam,,chmurki przeszły i dalej smaży,,

Ja kiedys po takiej chmurce ...2 m-ce pobytu ubralam spodnie w ktorych przyjechalam ...bo mysle ze chlodno .... a one ciach spadly mi na ziemie .... Paska nie mialam ... sasiednie szlufki zwiazalam sznurowka ..przykrylam to bluzka .... Wyszlam a tam Upal straszny .... I-szy moj pobyt wyjazdowy .... Oj wrocilam wtedy ...zlocisty braz a chuda jak szczypiorek ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie film a tam taki tekst:"Faceci są jak podatki,tylko 1% się do czegoś nadaje":):):):)Dobre,he he

 

A tak poza tym to dopiero teraz można oddychać,wściekły upał cały dzień.Człowiek to wybredne stworzenie-zimno źle ,gorąco tez niedobrze:(Aj....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Ja staram się nadrobić zaległości, ale to wygląda że mam do przeczytania jakąs trylogię :o Dalej nie wiem, czy odnalazły się gatki pdp Nugatki, jak wglądała Afryka na weselu i czy nasza Teressad już odpoczywa... i pewnie wielu innych rzeczy tez nie wiem... O.o Idzcie dziewczyny spać będzie mniej zaleglosci... :cześć: Ja jeszcze się na poprzednich stronach trochę pokręcę... :cześć:

ja juz sie nawet nie staram byc na biezaco z tematami..sie nie da:(...po godzina mam ze 20 stron albo i wiecej w plecy......ale chyba jest nas wiecej...sila w kupie mosci panowie kto to powiedzial??

demencja mi sie wlaczyla?O.o

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

jezeli teraz kawe zrobie to bedzie za wczesnie i wystygnie zanim ktos ja ze mna wypije..odczekam i zrobie tylko dla siebie...a potem kazdy dostanie swiezo zmielona i pachnaca:kawa:

milego dnia tak szybko tak wczesnie...reisefieber sie zalaczyl?

nie mam  pojecia...moze tak...ale cokolwiek to jest...odliczam godziny kazdym nerwem...doslownie:d

25-sa-tylko-dwa-dni-w-roku.jpg

dzien-dobry_002.jpg

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :d...szlag mnie zaraz trafi,coś mnie się kliknęło we łbie i już od czwartej nie śpię ... czyżby " starość" podstępnie się zakradała!? O.o

Dobra @lucyna.beata rób tę kawę ,ekspres mnie nawalił ,ale za to torta z Windsoru przytargałam , starczy dla Wszystkich .

Fajnego dnia Dziewczęta i Chłopcy ...mój będzie z pewnością długi, zważywszy na porę wyskoczenia z pieleszy.:haha:

IMG_20180509_211856_324.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

Z Niemiec nadaje hi hii

""Se pracuje jusz"" :cmok:

Oczywiście ,w pocie czoła....w domu :d.

"Rozglądałam się " wczoraj cały boży dzień ( szukałam fantastycznej oferty ,bez " niespodzianek " :d) i ...praca przyszła sama do mnie ,na którą wyraziłam swój akces . Pamiętasz jak byłam na zastępstwie u tej Pdp " ciężkiego kalibru " , zapalonej hazardzistki ,wręcz maniaczki gry w kości? No to tam jadę ,ale dopiero od 1 lipca i albo coś znajdę na krótkie zastępstwo ,albo będę się jeszcze długo urlopować ( za długim urlopem optuje mój mąż i córka :tak2:) .To jest całkiem fajne miejsce ,bezproblemowe ,z niezłą kasą ,z sympatyczną Pdp,która się bardzo ucieszyła wczoraj  z mojego powrotu . Czasem nie warto szukać nie wiadomo czego ,bo można wdepnąć w niezłe gówno ,a tam i warunki mieszkaniowe super ( osobny apartament dla opiekunki) i noce bez wstawania o ilościach hurtowych kupowanego żarcia nie wspomnę ,chociaż dla mnie to akurat , nie jest dobrze,ale będę stanowcza i będę odmawiać jedzenia :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Afryka napisał:

Oczywiście ,w pocie czoła....w domu :d.

"Rozglądałam się " wczoraj cały boży dzień ( szukałam fantastycznej oferty ,bez " niespodzianek " :d) i ...praca przyszła sama do mnie ,na którą wyraziłam swój akces . Pamiętasz jak byłam na zastępstwie u tej Pdp " ciężkiego kalibru " , zapalonej hazardzistki ,wręcz maniaczki gry w kości? No to tam jadę ,ale dopiero od 1 lipca i albo coś znajdę na krótkie zastępstwo ,albo będę się jeszcze długo urlopować ( za długim urlopem optuje mój mąż i córka :tak2:) .To jest całkiem fajne miejsce ,bezproblemowe ,z niezłą kasą ,z sympatyczną Pdp,która się bardzo ucieszyła wczoraj  z mojego powrotu . Czasem nie warto szukać nie wiadomo czego ,bo można wdepnąć w niezłe gówno ,a tam i warunki mieszkaniowe super ( osobny apartament dla opiekunki) i noce bez wstawania o ilościach hurtowych kupowanego żarcia nie wspomnę ,chociaż dla mnie to akurat , nie jest dobrze,ale będę stanowcza i będę odmawiać jedzenia :haha:

Masz rację jak jest spokojnie i dobrze to powinno się dalej pracować, a szukanie innych miejsc to duże ryzyko można na minę wpaść.. 

Powodzenia życzę, oraz miłego urlopku teraz :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :d...szlag mnie zaraz trafi,coś mnie się kliknęło we łbie i już od czwartej nie śpię ... czyżby " starość" podstępnie się zakradała!? O.o

Dobra @lucyna.beata rób tę kawę ,ekspres mnie nawalił ,ale za to torta z Windsoru przytargałam , starczy dla Wszystkich .

Fajnego dnia Dziewczęta i Chłopcy ...mój będzie z pewnością długi, zważywszy na porę wyskoczenia z pieleszy.:haha:

IMG_20180509_211856_324.JPG

Czy ja mogę prosić o przechowanie kawalątka dla mnie na później? :$ Teraz nie dam rady, a obawiam się, że jak banda się dorwie, to dla mnie zabraknie...:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Czy ja mogę prosić o przechowanie kawalątka dla mnie na później? :$ Teraz nie dam rady, a obawiam się, że jak banda się dorwie, to dla mnie zabraknie...:haha: 

 

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czy ja mogę prosić o przechowanie kawalątka dla mnie na później? :$ Teraz nie dam rady, a obawiam się, że jak banda się dorwie, to dla mnie zabraknie...:haha: 

Zamrozić!? A jaki smak sobie Mirabelka życzy ,bo każde pięterko inny? Czekoladowo - ciasteczkowo oreowy, orzech włoski z alkoholem czy może malinowy z krokantem migdałowym? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...