Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Usłyszały te cholerne łasice,że na nie pomstuje...ucichły...:szydera: To ja tak po cichutku pożegnam was i do koja się przymierzę....image.png.dd37dec7434432bbcf0b67447086b70a.png Dobranoc kochani, do jutra...:cześć:

policz dokładnie te łasice czy sie zgadzają i czy wszystkie przyszly spac do Ciebie:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, anna5826 napisał:

SUPER .... EXTRA  i oby slonko SWIECILO i nikt TOBIE pracy nie zepsul  ....  spotkalam kobiete w BUSie plakala ..wziela sasiadke na zastepstwo i ta ja z pracy wysiudala ..pomimo ze dlugo pracowala ...gdy do domu dojechala dostala tel od babci ze ma wiecej nie przyjezdzac ... UWAZAJ wiec KOCHANA ....

O rety.... wstawiłam powiadomienia z forum na tel. . Takie klepienie , że spać nie można >:(. Noc jest , kury na grzędzie powinny siedzieć i myśleć jak jutro jajo znieść O.o.  

Też znam przypadek,  gdzie znajoma starą przyjaciółkę  wprowadziła na swoje miejsce, bo chciała jej pomóc w biedzie  . A ta guła spaliła dobre miejsce bezpowrotnie nieumiejętnością swoich zachowań.  Miało  być dobrze, wyszło źle.  Ot.... przypadek.  Teraz się nie znają,  a mieszkają na ten samej ulicy.  Chcesz mieć wroga, wyślij go na swoje najlepsze miejsce pracy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Lubię takie wyjscia na takie zakupy,,mała kasa a jak cieszy ,,moje śliczne łaszki patałaszki kosztowały takie małe euro,,w Hiszpani oczywiscie kupione,,nie tutaj w De,,tutaj takich szmatek nie ma,,też cieszyłam się i się cieszę, bo kocham takie zakupy,,,nie szkoda potem wywiesc na taczce i weg szmajsen:hura: torba fajna,,i kasa wspaniała

Ja też w ubiegłym roku pojechałam tylko na urlop do Hiszpanii,  z wielka walizą, a kupiłam 2 sukienki i 3 bluzki:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

1 minutę temu, geronimo napisał:

Kurde, poddaję sie, nie daje rady,:kąpiel::książka:

Stosunkowo udanej nocki życzę:683_bed:

Ja już garbu się dorobiłam próbując zaległości  nadrabiać.  Zastosuje się do Twojego stosunku:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

J

Ja już garbu się dorobiłam próbując zaległości  nadrabiać.  Zastosuje się do Twojego stosunku:haha:

Przecie to jest nieludzkie, kurde dosłownie na chwilkę od kompa odejść i już 100parę wpisów.

Oczy stracę, a jeszcze ich potrzebuję troche:cześć3:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Wstawię foto. Zainteresowana? Kolor gorzka czekolada z bielą..1679115816_2018-05-0818_15_43.thumb.jpg.0c47e53b037072a015b4260889c05e18.jpg

Ta gorzka czekolada mnie urzekła, bedzie do mnie pasować :oklaski:

Mirelko jak koleżanka zrezygnuje to ja się piszę :d.

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Heidi napisał:

O rety.... wstawiłam powiadomienia z forum na tel. . Takie klepienie , że spać nie można >:(. Noc jest , kury na grzędzie powinny siedzieć i myśleć jak jutro jajo znieść O.o.  

Też znam przypadek,  gdzie znajoma starą przyjaciółkę  wprowadziła na swoje miejsce, bo chciała jej pomóc w biedzie  . A ta guła spaliła dobre miejsce bezpowrotnie nieumiejętnością swoich zachowań.  Miało  być dobrze, wyszło źle.  Ot.... przypadek.  Teraz się nie znają,  a mieszkają na ten samej ulicy.  Chcesz mieć wroga, wyślij go na swoje najlepsze miejsce pracy

Samo zycie .... Niestety ...:cześć: Milych snow ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beata co ty takich z ONR -u chcesz do pobudki?

Jak ci zacznie tym mlotem walic, a pila spalinowa warczec;)))

ale wyobraz sobie jak miesnie beda pracowaly kiedy tak tym mlotem bedzie naparzac...hmmmm...takie spocony chlopaczek ...widoczek moze byc ze tak powiem ...ciekawy:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Heidi napisał:

O rety.... wstawiłam powiadomienia z forum na tel. . Takie klepienie , że spać nie można >:(. Noc jest , kury na grzędzie powinny siedzieć i myśleć jak jutro jajo znieść O.o.  

Też znam przypadek,  gdzie znajoma starą przyjaciółkę  wprowadziła na swoje miejsce, bo chciała jej pomóc w biedzie  . A ta guła spaliła dobre miejsce bezpowrotnie nieumiejętnością swoich zachowań.  Miało  być dobrze, wyszło źle.  Ot.... przypadek.  Teraz się nie znają,  a mieszkają na ten samej ulicy.  Chcesz mieć wroga, wyślij go na swoje najlepsze miejsce pracy

Nie zgadzam się z tą tezą...:szydera: Nie każdy wyjątek stanowi regułę...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...