Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry kochani ,,pracusie i nie pracusie,,leniuchy i śpiochy,,ja na nogach ,,lato za oknem,,co ja będę dzisiaj robić? to jest dopiero niespodzianka,,,narazie laptop,,obskakuje jak widac i słychac,,pięknego dnia Wam życzę,,a ja sobie też zorganizuję coś ciekawego,,mam koło siebie swojego organizatora atrakcji,,:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Mówili mi, że jutro też ale do której godziny to nie wiem. Chyba tylko te małe sklepy albo odwrotnie

Jutro wszystko jest otwarte. Pytałam synowej. A może niektóre landy jutro też świętują ???

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Co to za swieto jutro jest? Siedze tu na wypizdowku i nie wiem nic o ,,Bozym" swiecie :-)

Jutro jest Europatag czyli dzień grillowania.  A pojutrze Christi Himmelfahrt. A pojutrze przychodzi do nas Putzfrau xd

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też zadzwoniłam do synowej i zapytałam .....u nas wszystko jutro otwarte ...Biedronka też ...24h też ....podobno .

 

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też zadzwoniłam do synowej i zapytałam .....u nas wszystko jutro otwarte ...Biedronka też ...24h też ....podobno .

:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Czas tak zaiwania, że nie ma kiedy taczek załadować. Podopieczna dużo śpi, więc sama muszę sobie rozrywki organizować. Lubię takie "problemy". Miłego dnia życzę.

Kocham sama sobie organizowac rozrywki na steli ,,z tym nigdy  też nie mialam problemu,,nigdy nie mialam problemu pozostawić PDP samą aby miala trochę luzu sama i robiła co chciała,,,:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Teresadd napisał:

Jeszcze jadę Sindbadem.Ale już światełko w tunelu widać.Bawcie się .No i oczywiście pracujcie.Dobrego dnia życzę.

Niech ten sindbad się streszcza ,,,chyba jedziesz gdzieś na wschód albo głęboko na poludnie,,,ale już wolnośc ,,,:tak:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Ja chyba też mam niekumsty dzień :(

Bo trzeba się obudzić,,tylko zrobić :szok: oczu i już kumasz ,,,a może mamy dzień demencji???albo dzień niekumowania? zdarza się,,coś tam rozkwita na zewnątrz a nam mózgi zatyka,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisa_Ona napisał:

Mówili mi, że jutro też ale do której godziny to nie wiem. Chyba tylko te małe sklepy albo odwrotnie

Ja zapobiegawczo juz porobiłam większe zakupy,na 2 dni napewno wystarczy a w piątek chyba otworzą:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :d 

Nastawiłam się , ze przyjedzie jakaś Harpia a w drzwiach pojawiła się młoda przesympatyczna dziewczyna :d podczas rozmowy byłam już pewna , że to jest anioł w ludzkiej  postaci :haha: Moje sprawy potoczyły się lepiej niż planowałam :oklaski:Ostatnio spotyka mnie tyle szczęścia , że zaczynam odczuwać jakieś lęki :haha: żeby się tylko coś głupiego nie wydarzyło dla równowagi O.o Tfu  tfu tfu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Jestem :d 

Nastawiłam się , ze przyjedzie jakaś Harpia a w drzwiach pojawiła się młoda przesympatyczna dziewczyna :d podczas rozmowy byłam już pewna , że to jest anioł w ludzkiej  postaci :haha: Moje sprawy potoczyły się lepiej niż planowałam :oklaski:Ostatnio spotyka mnie tyle szczęścia , że zaczynam odczuwać jakieś lęki :haha: żeby się tylko coś głupiego nie wydarzyło dla równowagi O.o Tfu  tfu tfu 

:tak: bo dobrze Ci z oczu patrzy ślicznotko:hura: poprostu zasługujesz na same dobre szczęscia,,:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...