Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedziemy dalej -jedziemy jeszcze na urodziny,,tam już w ogóle oczy wyłupali ,że tak wcześnie,,-hahhaa mówię wam ,ręce opadają,,,tam z pół godzinki i wracamy do synka a wszędzie gdzie jedziemy to jest kilkanaście km, ,,synek i rodzinka się ubrali i na spacer -a zminica przeokrótna ,,dziadki się bronili ale rodzinka absolutnie nie słuchała ,,,umówilismy się ,że ja wyjadę po nich za jakieś 15 min, i ich zapakujemy w auto i pojedziemy ,,,dzięki bogu ,że mnie nie pociągnęli,,,kawał drogi przerobili na piechotkę i zaliczyli jeszcze deszcz itd, wariaty na maxa,,,debiliada -tak ich nazwę,,,dziadek prawie zamarzł ,,ale chciałeś sam takie atrakcje to masz,,,niedziela bardzo urozmaicona ,,aż za bardzo,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wolę swoje dzisiejsze "zamulanie".Wieczorem na spokojnie filmy,no kryminały i wiadomości,ot moje rozrywki.Aaa jeszcze niekiedy mój pdp zasłabnie i takie to atrakcje.Ale odkryłam że jakos sie przyzwyczaiłam do tego.W Pl takie siedzenie,nie do przyjęcia dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka takie zamulanie mam codziennie ,,także jak coś się raz kiedy wydarzy to idzie przeżyć ,,,ale nie za często ,,bo bym też miala dośc,,,

pojechaliśmy na te urodziny i pani domu biegała i nie wiedziała co ma robić ,,czy już coś wystawić i poczęstować czy jeszcze nie ,,,za chwilę przyszedl kolega jeden i drugi i wylądowały kanapeczki na stole i piwko,,,pani domu się martwiła ,aby zaraz wszystkiego nie zjeśc bo jeszcze może ktoś przyjdzie i będzie wszystko zjedzone:hahaha: boże, tak obserwowałam ten serial komediowy i nie wiem czy płakać czy smiac się ,,,wzieliśmy po jednej kanapeczce z łososiem wędzonym-dobre ,,po jednej z salami i zaczeło znikać z talerzy i mądrala mówi ,,jedziemy już i daj boże łaskawco ,,,wracamy,,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło,,,dziadek miał najpierw telefon od Frau lat 84 u której była opiekunka też z Polski ,,,pogoniła Frau opiekunkę ,,bo piła alkohol i dużo zniszczeń w domu,,,oczywiście mój mądrala się wtedy musial nachwalić też o mnie ,,,między innymi,,,przy kawce opowiedział mi o tej rozmowie i taki był podniecony że hej,,,,za chwilę następny telefon -kolega dziadka i słyszę jak dziadek opowiada o mnie ,,jaki to ze mnie rajdowiec i gdzie to nie byliśmy itd,, ale ja go zostawilam aby spokojnie sobie pogadał ,,wracam i dziadek bardzo rozmowny ,,a babcia slucha i przytakuje jak nie mi to dziadkowi ,,,dziadek zaczyna ,,że on chce abym ja tutaj wróciła do niego ,,że on będzie zadowolony i gadki nie było konca,,,oczywiście zaznaczył ,że moja zmienniczka nie będzie na moich apartamentach -hahahha dostanie mały pokoik przy dziadku i babci-hahaha -meksyk,,,mnie nie usudlił koło siebie to nową chce wyszkolić po swojemu,,,usprawiedliwia tym ,że trzeba ogrzewanie wyłączyć na moich apartamentach dla oszczędnosci,,,,ot dylemat,,,ma dziadek ,,już zaczyna przeżywać mój wyjazd ,,,a ja myślałam ,że może już ma mnie serdecznie dośc,,a tu znowu niespodzianka ,,,:hahaha: wescie zobaczcie ile u mnie atrakcji niedzielnych,,ale może już będzie koniec ,bo koniec dnia ,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Łukasz napisał:

Jak tam dziewczęta, blondasku i kruszynko, przygotowane piżamki do spania? Ja tylko plum plum i powoli, powoli, do łóżeczka. Ale jeszcze troszkę czasu. :love::jabłko::love::zielone_jabłko:

Przecież mówiłam ,że żadnych pidżam nie mam:płacz: do spania jeszcze ,jeszcze full czasu i jeszcze full ,,,,,,,,:hahaha::serce::love: no buziaków:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanie teraz? Kto chodzi tak grzecznie do łóżeczka.Ja to mam jakąś ochotę na:piwo:.Juz niedługo w Pl no i mój ulubiony trunek cydr.

@Blondi ja na golaska to w domku śpię,polecam:) Tu ze względów wiadomych gatki w różowa kratke i kokardkę w nich mam i stosowną górę do tego.Latać kilka razy w nocy na naguska ,he,he.

No to jak spicie to :love: miłej nocki

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, śpię tylko w bokserkach, nie mam się kogo krępować:):p

Życzę wszystkim spokojnej nocki, dobranoc :love::serce:

@Blondi a Ty bez pijamy? To chociaż zaoszczędziłaś miejsca w walizce:)

@Łukasz bez bokserek też nie masz się co krępować:d

Kurcze same golasy,kobiety ,faceci,oj.

Oj rozpalona wyobraźnio,dokąd mnie dziś zawiedziesz?Będę słuchać "Zero project" "La Luna",oj zapowiada się:love: Dobranocki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich bardzo serdecznie,, jestem tu nowa i zielona, widze tutaj ruch, wiec tutaj witam sie z Panstwem :-) Jestem opiekunka udreczona przez Agencje, obecnie jestem w de na szteli, szukam pomalu czegos innego, jako ze nie przewiduje poprawy relacji jakie mam z Agencja :-)

Pozdrawiam :-)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Riv napisał:

witam wszystkich bardzo serdecznie,, jestem tu nowa i zielona, widze tutaj ruch, wiec tutaj witam sie z Panstwem :-) Jestem opiekunka udreczona przez Agencje, obecnie jestem w de na szteli, szukam pomalu czegos innego, jako ze nie przewiduje poprawy relacji jakie mam z Agencja :-)

Pozdrawiam :-)

@Riv witaj!! Tutaj jest nieraz jak na targu,,wiesz co Co powiem? dokoncz to zlecenie z tą agencją i niech się walą ,,14 dni na wypowiedzienie i już szukaj drugiej agencji,,jest tyle agencji i jest w czym wybierac ,,nie przejmuj się agnecją ,,tak oni postępują z wszystkimi jak cos tylko sie chce od nich więcej,,także przechodz do innej i sama zobaczysz ,że będziesz od razu lepiej traktowana,,,lepsza może być kasa ,,referencje tylko zbieraj bo to się przydaje ,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Riv witaj!! Tutaj jest nieraz jak na targu,,wiesz co Co powiem? dokoncz to zlecenie z tą agencją i niech się walą ,,14 dni na wypowiedzienie i już szukaj drugiej agencji,,jest tyle agencji i jest w czym wybierac ,,nie przejmuj się agnecją ,,tak oni postępują z wszystkimi jak cos tylko sie chce od nich więcej,,także przechodz do innej i sama zobaczysz ,że będziesz od razu lepiej traktowana,,,lepsza może być kasa ,,referencje tylko zbieraj bo to się przydaje ,,

wiem..Jutro zadzwonie do rodziny u ktorej pracowalam w zeszlym roku,tu raczej tez problemu miec nie bede, dadza referencje..Fajnie jest, ze jest ktos w temacie z kim mozna pogadac :-) a o pracy pomysle po Nowym Roku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

riv piszesz o agencji? aż takie problemy? z agencją?

Tak, tzn pieniadze na czas ale chodzi o skladke odprowadzana od kwoty 200zl..brak wsparcia, no nazbieralo sie troche, wolalabym podjac prace prywatnie za lepsza kase i ubezpieczyc sie w Pl, 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Riv dlaczego wczesniej nie rozstałaś się z tą agencją,,szkoda zdrowia ,,musisz tylko tak zrobić aby z tą agencją się rozstać i zacząc w nowej ,,aby byla ciągłośc,,,olej tą agencję,,,

4 minuty temu, Riv napisał:

Tak, tzn pieniadze na czas ale chodzi o skladke odprowadzana od kwoty 200zl..brak wsparcia, no nazbieralo sie troche, wolalabym podjac prace prywatnie za lepsza kase i ubezpieczyc sie w Pl, 

Tez miałam chyba od takiej kwoty odprowadzane składki-ale mi juz obojętne od jakiej kwoty będą odprowadzać bo i tak emeryturka będzie jak dla bezdomnego,,,,

4 minuty temu, luttka napisał:

 

Idziemy, idziemy,się rozmemłałam jakoś.

nie memłaj się ,,bierz sie w garsc:hahaha:

@Riv ale są agencje co odprowadzają składki od 4 tys, ,,,zarobki też są dobre,,jak słysze ile co niektóre mają na czarno,,np, 1200 euro ,,,to żaden hit,,,teraz też się trochę zmieniły stawki na czarno,,na pewno sa miejsca i bardzo dobrze płacone ,,ale to trzeba dobrze szukac ,,i jeszcze trafic na fajną stelle ,,,bo mogą zapłacić na czarno więcej ,,ale będziesz tam zapindalać jak murzynka od rana do nocy i może jeszcze w nocy,, 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś głodny???:o  cały półmisek pychy czeka na ,,Ulubione dania na obiad" to nic ,że noc:płacz: ,,głód nie wybiera czasu,,, nie wstydzić się tylko gnac na wyżerkę:hahaha: bo ja musze sobie już odpuscic jedzenie po nocach,,a wiecie jak ciężko :płacz: 

Dobranoc !!! Jutro was odwiedzę tutaj,,,,:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...