Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Nugatka napisał:

Ja tez nie i postawiłabym na miejscu Tereski sprawę na ostrzu noża! Wyjazd z ta agencja, byłby mój ostatni...wypowiedzenie poszłoby natychmiast

Dziewczyny ja jestem chyba za grzeczna.Koordynator niemiecki doopy dał,bo dziewczyna mi dokładnie napisała i przyczytała co było w ustaleniach z rodziną..Trzy godzin.przerwy ,internet,Pdp sama do toalety chodzi.W nocy też.Nic z tego nie ma,a ponoć od weekendu się Pdp pogorszyło no i trzeba já asekurować.Nagle .Już mi po drodze koordynator bajki opowiadał.A dziewczyna z biura dowiedziała się ode mnie ,jak jej meila napisałam.

Wracam do domu ,bo trzy warunki , które były dla mnie priorytetem po prostu są zawalone.Wszystko można ogarnąć ,dociągnąć,ale wszystkiego się nie przeskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, anna5826 napisał:

Kochane no i zaczelo sie : Znajoma jest na nowej Stelli pieklo sie rozpetalo gdy oswiadczyla ze wychodzi z domu na przerwe ... Tel od synowej ...ze ma siedziec w swoim pokoju , mail do  Firmy ze skarga ... Winna poprzedniczka ktora siedziala jak; mysz pod miotla .... Jest tam jakies miejsce -na ktorym tylko jej wolno siedziec ..jakis stolek bez oparcia ..powiedziala ze usiadzie w innym miejscu ze tu jej bedzie lepiej - wiec Babcia wpadla w SZAL i juz skarga do Firmy .... Wspieram ja jak moge ...dodaje otuchy ... Juz dzwonila do Firmy i sprawe przedstawila ... Dziadek tam jest Normalny ..... APELUJE do WAS OPIEKUNKI ... to WASZA PAUZA ..by zaczerpnac swiezego powietrza a nie gnusniec w 4ch scianach domu ....  A gdzie ew CALY DZIEN WOLNY ????

@anna5826powiedz jej niech zjezdza!

Kto wie co jeszcze wymnysla tam,

 niech Pisze non stop do firmy skargi i prosic o przejazd gdzie indziej.

Noz kurde, co za ludzie , :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Jestem taka zła,że aż płakać mi się chce.Wysmarowałam meila,ale przecież nie mogę tak sobie wyjechać.No przeklinam w duchu ,ale co to da.

Nie denerwuj się bo szkoda twojego zdrowia,już napisałaś ,że rezygnujesz z tej szteli,muszą znaleść szybko kogos na twoje miejsce. Strasznie mi ciebie żal,ale bywa i tak ,musisz to przetwać.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Teresadd napisał:

Dziewczyny ja jestem chyba za grzeczna.Koordynator niemiecki doopy dał,bo dziewczyna mi dokładnie napisała i przyczytała co było w ustaleniach z rodziną..Trzy godzin.przerwy ,internet,Pdp sama do toalety chodzi.W nocy też.Nic z tego nie ma,a ponoć od weekendu się Pdp pogorszyło no i trzeba já asekurować.Nagle .Już mi po drodze koordynator bajki opowiadał.A dziewczyna z biura dowiedziała się ode mnie ,jak jej meila napisałam.

Wracam do domu ,bo trzy warunki , które były dla mnie priorytetem po prostu są zawalone.Wszystko można ogarnąć ,dociągnąć,ale wszystkiego się nie przeskoczy.

I bardzo dobrze Teresko robisz. Nie Ciebie powinno obchodzić kto zawalił! Drugi raz to samo, to juz przegięcie i tyle. Tak jesteś za dobra i szkoda Twojego zdrowia, zacznij tupać noga i nie pozwalaj po tylu latach pracy na takie traktowanie!!!!! Trzymaj sie, ściskam mocno :serce:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Teresadd napisał:

Jestem taka zła,że aż płakać mi się chce.Wysmarowałam meila,ale przecież nie mogę tak sobie wyjechać.No przeklinam w duchu ,ale co to da.

Teresko to, co tam jest, jest niezgodne z prawem. Napisz w mailu, ze maja sie tym natychmiast zajac i do dwóch dni przysłać kogoś na to miejsce....

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Teresadd napisał:

Dziewczyny ja jestem chyba za grzeczna.Koordynator niemiecki doopy dał,bo dziewczyna mi dokładnie napisała i przyczytała co było w ustaleniach z rodziną..Trzy godzin.przerwy ,internet,Pdp sama do toalety chodzi.W nocy też.Nic z tego nie ma,a ponoć od weekendu się Pdp pogorszyło no i trzeba já asekurować.Nagle .Już mi po drodze koordynator bajki opowiadał.A dziewczyna z biura dowiedziała się ode mnie ,jak jej meila napisałam.

Wracam do domu ,bo trzy warunki , które były dla mnie priorytetem po prostu są zawalone.Wszystko można ogarnąć ,dociągnąć,ale wszystkiego się nie przeskoczy.

dzielna dziewczyna :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Basiaim napisał:

Pisałam wcześniej- wydaje mi się, że firma potraktowała Cię jak desperatkę, która chce jak najszybciej zjechać z trudnego miejsca i "damy jej pierwsze lepsze miejsce".

Zdziwiona trochę jestem, bo znam Twoją firmę (z krótkiej współpracy) i wydawała się ok.

Być może sami nie byli do końca poinformowani przez rodzinę o warunkach, albo tamci ściemniali, skoro Ty pierwsza (na próbę :/ ) 

Nie chcę Cię buntować, ale postaw się, bo będą Cię dalej wykorzystywać.

U pana-furiata wytrzymałaś, więc pewnie wychodzą z założenia, ze i tu dasz radę.

 

Masz chodzić do kafejki...? Hmmmm...na np. wieczorne kilkugodzinne oglądanie filmów też...?

@Basiaimtoz to luksus ,net z kafejki.

Ja mialam gorzej ;))) 2 xw tygodniu ,2 godziny netu, u kuzynki PDP:czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Teresadd napisał:

Jestem taka zła,że aż płakać mi się chce.Wysmarowałam meila,ale przecież nie mogę tak sobie wyjechać.No przeklinam w duchu ,ale co to da.

jezeli napisalas maila wspomoglas sie opisem sytuacje a jestes w agencji  na umowie zleceniu to masz prawo taka umowe rozwiazac ze skutkiem natychmiastowym, mial jest dopuszczalna forma rozwiazania umowy zlecenia,bo w naszy kraju panuje dowolnosc pelna swobodnej interpretacji przepisow KC, ot chociazby zakaz konkurencji...temat rzeka...wczytaj sie w umowe 

 

koszty wyjazdu niestety spoczywaja na tobie ale firma nie powinna roscici sobie zadnych odszkodowan z tego tytulu zwlaszcza ze ich poinformowlas

i wydaje mii sie ze mozesz wyjechac wlasnie ot tak...rozwiazujesz umowe zegnasz sie niestety z agencja bo tak pewnie to sie skoczy wsiadasz w busa i...zmieniasz pracodawce

nie gniewaj sie ale...taka kolejnosc jak dla mnie...mial rozwiazujacy umowe zakup biletu info do rodziny i sru...i niewazne ze dzisiaj jest dzien wolny....frma dala duuuu..y a ty chuba ostatnio juz wystarczajaco przeszlas...hmmm? poza tym to chyba msz jakies telefony do szfa koordynatora itd..

nie daj sie zastraszyc sorki za stwierdzenie ale moga cie...cmoknac

 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Teresadd napisał:

Dziewczyny ja jestem chyba za grzeczna.Koordynator niemiecki doopy dał,bo dziewczyna mi dokładnie napisała i przyczytała co było w ustaleniach z rodziną..Trzy godzin.przerwy ,internet,Pdp sama do toalety chodzi.W nocy też.Nic z tego nie ma,a ponoć od weekendu się Pdp pogorszyło no i trzeba já asekurować.Nagle .Już mi po drodze koordynator bajki opowiadał.A dziewczyna z biura dowiedziała się ode mnie ,jak jej meila napisałam.

Wracam do domu ,bo trzy warunki , które były dla mnie priorytetem po prostu są zawalone.Wszystko można ogarnąć ,dociągnąć,ale wszystkiego się nie przeskoczy.

@Teresadd Tereniu a jeszcze szybciej wrócisz jak powiesz rodzinie pdp ,że ciebie oszukano!!!  i nie na takich warunkach miałaś tu pracować.Rodzina szybko poinformuje tych kłamczuchów ,że CIEBIE NIE CHCE !       To ,że stan pdp się zmienił to jest nie pierwsza bajka Agencji.  Miałam taki sam przypadek i szybciutko zjechałam do domu bo rodzina naskarżyła Agencji ,że ja nie będę dżwigać ich chorego 90 kg dziadziusia. Działaj kochana :serce:

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Afryka napisał:

Regionalna potrawa z Zagłębia z ziemniaków, boczku, kiełbasy , cebuli,buraczka i przypraw ,pieczona na ognisku w specjalnym żeliwnym garze .

Pyszne musi być! Kiedyś w tv oglądałam jakiś program kulinarny i przygotowywali tę potrawę, ślina mi po brodzie ciekła :D. Do tego ognisko i cała reszta.. Baw się dobrze Afryko :)!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Basiaim napisał:

Pisałam wcześniej- wydaje mi się, że firma potraktowała Cię jak desperatkę, która chce jak najszybciej zjechać z trudnego miejsca i "damy jej pierwsze lepsze miejsce".

Zdziwiona trochę jestem, bo znam Twoją firmę (z krótkiej współpracy) i wydawała się ok.

Być może sami nie byli do końca poinformowani przez rodzinę o warunkach, albo tamci ściemniali, skoro Ty pierwsza (na próbę :/ ) 

Nie chcę Cię buntować, ale postaw się, bo będą Cię dalej wykorzystywać.

U pana-furiata wytrzymałaś, więc pewnie wychodzą z założenia, ze i tu dasz radę.

 

Masz chodzić do kafejki...? Hmmmm...na np. wieczorne kilkugodzinne oglądanie filmów też...?

Zawsze na tzw ''minę' wsadzają, zawsze. Pracowałam u nich długo to wiem,,,,potem mówią, że nic nie wiedzieli.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisa_Ona napisał:

Zawsze na tzw ''minę' wsadzają, zawsze. Pracowałam u nich długo to wiem,,,,potem mówią, że nic nie wiedzieli.

ciekawe co to za firma?? zeby na pryszlosc sie nie wkopac...hmmmm...moze info na priv...pplease

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

image.png.e6e6e400b07c2bee3ab4d3116aae09d1.png tak się z wami witam po długiej nieobecności....:cmok: Czy ktoś się za mną stęsknił? :$  Naklepaliście 50 stron...w życiu tego nie przeczytam...:smutek: Cofnę się ze cztery i będzie git? :love:

powinno wystarczyc dobrze ze juz jestes, :oklaski:teskno bylo i jakos pustawo:dobrze:

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...