Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, anna5826 napisał:

Kupilam dzis golonki ... podrzuce . ..jutro ugotuje i podpieke podleje piwem ...skorka bedzie chrupiaca .... ZAPRASZAM na MAJOWKE ....:zdrówko::drink::wino:

nie wiem ile to mamy km od siebie ale wsiadam na rowerj i jade..moze zdaze???:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Teresadd napisał:

Zlecenie daleko odbiega od tego co miało być.Brak internetu raz,wstawanie w nocy i to po dwa,trzy razy.Z brzęczykiem w pokoju,stan Pdp się pogorszył.Piszę z telefonu.Odezwę się za jakiś czas jak internet złapię na mieście.

Tereniu kochana, bardzo ale to bardzo Ci współczuję. To już jest bezczelność ze strony firmy, żeby Cię ''pakować'' z deszczu pod rynnę.

Ale Oni chyba dobrze wiedzą, że nie zrezygnujesz po tygodniu i mają to w nosie. Powiedzą potem, że nic nie wiedzieli,,,,,

Pozdrawiam Cię serdecznie, jest mi bardzo przykro.:(

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry wszystkim w pierwszym dniu pieknego miesiaca , miesiaca zakochanych))Uwielbiam ten Maj , spogladajac na przyrode , dodaje mi skrzydel .Jestem zakochana i tego zycze wszystkim , wszak to piekne uczucie ))

Też kiedyś byłam zakochana, piękne uczucie , potwierdzam :d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekuńcza " Zgraja"...Niech się święci 1 maja .

Jedność pracy,jednością narodu.

Chwała Ludziom dobrej roboty

Ile wyprodukujemy ,tyle skonsumujemy.

Wzrost wydajności pracy,większą gospodarność i oszczędność ? Warunkiem poprawy naszej gospodarki

Rzetelna praca każdego warunkiem siły Polski i pomyślności Polaków ! 

Nie zapominajcie o swoich obowiązkach wobec ojczyzny siostry Opiekunki i Wy bracia Opiekunowie ..:szydera:

Fajoskiego dnia Ludu pracujący miast i wsi :cześć2: :całus:

Ps.Czynem członków Partii rozpoczynamy budowę hotelu Orbis....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

Witam Opiekuńcza " Zgraja"...Niech się święci 1 maja .

Jedność pracy,jednością narodu.

Chwała Ludziom dobrej roboty

Ile wyprodukujemy ,tyle skonsumujemy.

Wzrost wydajności pracy,większą gospodarność i oszczędność ? Warunkiem poprawy naszej gospodarki

Rzetelna praca każdego warunkiem siły Polski i pomyślności Polaków ! 

Nie zapominajcie o swoich obowiązkach wobec ojczyzny siostry Opiekunki i Wy bracia Opiekunowie ..:szydera:

Fajoskiego dnia Ludu pracujący miast i wsi :cześć2: :całus:

Ps.Czynem członków Partii rozpoczynamy budowę hotelu Orbis....:szydera:

zimne piwo po pochodzie

1_maja_fabryki.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Teresadd napisał:

Zlecenie daleko odbiega od tego co miało być.Brak internetu raz,wstawanie w nocy i to po dwa,trzy razy.Z brzęczykiem w pokoju,stan Pdp się pogorszył.Piszę z telefonu.Odezwę się za jakiś czas jak internet złapię na mieście.

Jeżu malusieńki !? Znowu !? Cholewka nie nastraja mnie to optymistycznie , znalezienie oferty zostawiłam sobie na " po" weselu ,ale widzę jakąś tendencję wzrostową na trafianie na gówniane zlecenia ( wiedzę mam nie tylko z forum,ale  również od moich innych koleżanek) , może rację ma Liska,że wsadzili Cię z premedytacją na tę minę wiedząc,że nie zjedziesz? 

Próbuj walczyć i trzymaj się tam.:cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Teresadd napisał:

Zlecenie daleko odbiega od tego co miało być.Brak internetu raz,wstawanie w nocy i to po dwa,trzy razy.Z brzęczykiem w pokoju,stan Pdp się pogorszył.Piszę z telefonu.Odezwę się za jakiś czas jak internet złapię na mieście.

a moze tupnij noga??

jeszcze nie ochlonelas po poprzednim i znow masz jazde...wiem ze czasami nie mamy wyjscia i bierzemy to co musimy ale...moze zrob krok wstecz i pomysl??

masz jedno zdrowie...i postaw sie agencji??

sama wiesz co bedzie dla ciebie najlepsze ale...zastanow sie przez moment...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...