Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam.

Nie farbuję włosów sama,mój fryzjer jest od tego, więc nie obeznanam w temacie.

Jednakże zaraz po zakończeniu zlecenia jadę tu na romantyczny wypad i nie chcę straszyć odrostami.

Swego czasu pisały dziewczyny o tym sprayu. Jest tu ktoś, kto go używał ? Jak długo trzyma się na włosach?

 

pol_pl_LOREAL-MAGIC-RETOUCH-SPRAY-NA-ODROSTY-BLOND-62345_1.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Basiaim napisał:

Pytanie mam.

Nie farbuję włosów sama,mój fryzjer jest od tego, więc nie obeznanam w temacie.

Jednakże zaraz po zakończeniu zlecenia jadę tu na romantyczny wypad i nie chcę straszyć odrostami.

Swego czasu pisały dziewczyny o tym sprayu. Jest tu ktoś, kto go używał ? Jak długo trzyma się na włosach?

 

pol_pl_LOREAL-MAGIC-RETOUCH-SPRAY-NA-ODROSTY-BLOND-62345_1.jpg

Na pewno do pierwszego mycia,,jak deszcz popada to farba w sprayu poleci na buzkę,,koniec romantyzmu będzie,,,bierz się lepiej za farbowanie,,masz 100% gwarancji ,że będziesz piękna przez cały czas,,, ani wlos ani farba Ci nie spadnie z głowy,, 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Teresadd napisał:

Zlecenie daleko odbiega od tego co miało być.Brak internetu raz,wstawanie w nocy i to po dwa,trzy razy.Z brzęczykiem w pokoju,stan Pdp się pogorszył.Piszę z telefonu.Odezwę się za jakiś czas jak internet złapię na mieście.

O,masz:( Z deszczu pod rynnę:( Coś ta agencja kijowa jakaś:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Teresadd napisał:

Zlecenie daleko odbiega od tego co miało być.Brak internetu raz,wstawanie w nocy i to po dwa,trzy razy.Z brzęczykiem w pokoju,stan Pdp się pogorszył.Piszę z telefonu.Odezwę się za jakiś czas jak internet złapię na mieście.

Niefajnie :(. Nie wiem nawet , co napisać ? Współodczuwam Twoja sytuację, Teresko :|

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Teresadd napisał:

Zlecenie daleko odbiega od tego co miało być.Brak internetu raz,wstawanie w nocy i to po dwa,trzy razy.Z brzęczykiem w pokoju,stan Pdp się pogorszył.Piszę z telefonu.Odezwę się za jakiś czas jak internet złapię na mieście.

Teresko trzymaj sie! 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lucyna.beata napisał:

upiekalm znow dzisiaj dziadkowi jego ukochany fleasgesteak...pozarlbyl najpierw spieczona skorke teraz tanczy nad miesem mlaska i mysli co by tu jeszcze wciac...podziwiam go ...przy jego chorobie nie ma problemow z trawieniem a powiem ze lubi sosy wszelkie byleby tluste majonezy, dipy itd..

Kupilam dzis golonki ... podrzuce . ..jutro ugotuje i podpieke podleje piwem ...skorka bedzie chrupiaca .... ZAPRASZAM na MAJOWKE ....:zdrówko::drink::wino:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Zlecenie daleko odbiega od tego co miało być.Brak internetu raz,wstawanie w nocy i to po dwa,trzy razy.Z brzęczykiem w pokoju,stan Pdp się pogorszył.Piszę z telefonu.Odezwę się za jakiś czas jak internet złapię na mieście.

ojjj, Tereniu wspólczuję..:|

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Zlecenie daleko odbiega od tego co miało być.Brak internetu raz,wstawanie w nocy i to po dwa,trzy razy.Z brzęczykiem w pokoju,stan Pdp się pogorszył.Piszę z telefonu.Odezwę się za jakiś czas jak internet złapię na mieście.

O Piernik .... znow Mina ... Spokojnie ... Moze tak na poczatku sie wydawac ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....po północy .

Siedzę sobie i czekam na moich najukochańszych ...to i przywitam się od razu ...co się będę pitolić ....Obrobiłam się ze wszystkim co miałam zaplanowane ...tv nie chce mi się oglądać ...i się nudzę . Okno otwarte na oścież ...cugaska co jakiś czas w nim popalam ...deszcz leje jak z cebra ...a ja czekam i doczekać się nie mogę . A tam ...nie będę Wam zawracała doopy ...idę popatrzeć , ponasłuchiwać ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już na nogach. Obudziłam się przed budzikiem więc mam sporo czasu do rana.

Pora niedługo ruszać w drogę. Mam nadzieję że będzie lepiej niż ostatnio, chociaż @Teresadd niestety się nie poszczęściło.

Telefon mam na kartę w Orange, ostatnio zadzwoniłam i  zamieniłam 30 zł na 30 GB internetu, w tym prawie 2 GB w UE. To taka informacja gdyby ktoś jeszcze miał pecha i nie miał internetu.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...