Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Fiolka ....namówcie Magdzie . Ona jest świetna ( tak twierdzi ) we francuskim ....nooo...5 ( słownie : pięć ) gwiazdek sobie w H. w profilu wstawiła . Taka dobra w tym ...francuskim . Biegle językiem operuje . Naprawdę :szydera:

Myśmy są wszystkie biegłe we francuskim :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, scarlett napisał:

Magdzie ja będę w 51491 Overath ,a ty Słoneczko? Barbarkę już poznałam, :) pora na ciebie :cześć:mam mieć 1 dzień wolny, koordynatorka załatwia Opciom przedszkole..ja tam pierwsza bedę..do 100 km mogę dojechać moją Agatką..:476_red_car:

Jechałam Twoim autkiem,ale teraz dopiero wiem,że to Agatka...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, scarlett napisał:

Magdzie ja będę w 51491 Overath ,a ty Słoneczko? Barbarkę już poznałam, :) pora na ciebie :cześć:mam mieć 1 dzień wolny, koordynatorka załatwia Opciom przedszkole..ja tam pierwsza bedę..do 100 km mogę dojechać moją Agatką..:476_red_car:

Kurde spr ile do mnie , moge gdzies podjechac 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, violka napisał:

Jeszcze nie liczyłam ale nie interesuje mnie drogie kurorty . Chciałabym pozwiedzać i nacieszyć oko jak najtańszym kosztem a to wszystko jest do ogarnięcia :love:

Podobają mi się takie podróże.

Zastanawiałaś się już konkretnie- transport, noclegi itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ivanilia40 napisał:

Mysiu,jak dziadeczek? Dalej uroczy,czy wyszedł już trup z szafy?:haha:

Dalej jest uroczy a za trupa w szafie robią 2 jego córki :szydera: Ciężko dyskutujemy ale nie mogą zrozumieć, że człowiek w wieku 96 lat nie będzie już fitt. Ach te niemieckie dzieci. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I... jak przystało na prawdziwą urlopowiczkę ...od godziny już nie śpięxd....Nie mogłam zasnąć , zwalałam to na wszystko , tylko zapomniałam , że w ciągu ostatniej doby wypiłam morze kawy ...ostatnią kawkę strzeliłam sobie wieczorem , bo miałam gościa ....i tak my se obie z siostrą sączyły pomalauśku ...z namaszczeniem ...prawie , że ostatniego łyczka załapałam przed godziną 21 ....Noo...a później to już normalka ....za skarby świata zasnąć nie mogłam i nie mogłam pojąć co się porobiło , bo przecież padałam na pysk ......Dziś już taka durna nie będę . Wrócę do dawnych nawyków - kawa teraz i kawa po obiedzie ....proszonym ....już mnie zaproszono ....ma się farta :szydera:...A przede wszystkim radocha , bo .....podobno niedziela handlowa ....sie pobiega ...sie pieniądza trochę starci . Mussss ...stracić ....lodówka pusta , tylko coś tam zakupione na pierwszy głód , więcej nie chciałam , nie pozwoliłam dziecięciu zakupić ...

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

@Baska powtarzajaca sie

mam to samo

Pelnia jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Helena2311 napisał:

To może kiedyś,jakiś zjazd dolnośląskich opiekunów i opiekunek?

Był już zlocik we Wrocławiu ( zorganizowany na FB ) jakoś nawet niedawno ale nie poszłam. Same obce osoby, to nie dla mnie....

Wolę spotkać się choćby z kimś kogo znam z popisania.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Był już zlocik we Wrocławiu ( zorganizowany na FB ) jakoś nawet niedawno ale nie poszłam. Same obce osoby, to nie dla mnie....

Wolę spotkać się choćby z kimś kogo znam z popisania.

 

Czyli wszystko przed Nami?!:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mycha napisał:

Dalej jest uroczy a za trupa w szafie robią 2 jego córki :szydera: Ciężko dyskutujemy ale nie mogą zrozumieć, że człowiek w wieku 96 lat nie będzie już fitt. Ach te niemieckie dzieci. 

Oj Mysiu,jeszcze się nie nauczyłaś,że dzieci zawsze wiedzą lepiej co ich rodzic potrzebuje? Widziałaś ilu chorych po wylewach czy po udarach córki wyprowadzały z tych chorób... Przecież wielu z nich po przekroczeniu setki jeszcze po boisku za piłką się uganiało. Nie wspomnę już o chorych na Al. czy zaawansowaną demencję,dzieki krzyżówkom czy innym grom ,wyszli całkiem z chorób ,a niektórzy książki napisali... Ech,jak ty jeszcze mało wiesz :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

A na kiedy planowany jest wyjazd?Orientacyjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...