Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

Mam przykazane,,,co to za przykazania,,,chyba osobiste Twoje,,czemu tak piszę? bo ja jestem nie usłuchana i nikogo się nie słucham i ktoś nawet jakby mi życzył samych dobrych rzeczy to ja i tak zboczę z tych dobrych i trochę żlych sobie przygarnę,,,ale dbaj o siebie jak najlepiej potrafisz!!! ja też dbam ,,,i to jak bardzo:love:

Również jestem z tych co swoje wiedzą.Jednak,to miłe,że Niemcy o mnie dbają.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Helena2311 napisał:

Również jestem z tych co swoje wiedzą.Jednak,to miłe,że Niemcy o mnie dbają.

A to ,,to już wspaniałe jest,,,trafiłaś na dobrych ludzi i to się ceni,,bo są dobrzy ludzie ,,ja trafiałam na samych dobrych ale konczylo się to przytyciem,,,hahahha aż byli za dobrzy,,jeden kazał mi ciasto jesc codziennie albo ciasteczka do kawy albo pączki,,inni torciki i ta słodycz rozpychała się w tyłku i to równo:szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ivanilia40 napisał:

Znasz francuski? Jeśli nie to przygotuj się na gadanie na migi..;).  

Ja się uczyłam w szkole i co nieco umiem.

Jak byłam we Francji to spokojnie nawet na ulicy dogadywałam się po angielsku.

W Paryżu byłam za małe pieniądze, są tanie i czyste hoteliki tylko na nocleg. Do tego autko albo jeśli to Paryż - metro i wszystko czego nam było trzeba. :hura:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Znamy niemiecki :d tam można go wykorzystać :oklaski:

Fiolka ....namówcie Magdzie . Ona jest świetna ( tak twierdzi ) we francuskim ....nooo...5 ( słownie : pięć ) gwiazdek sobie w H. w profilu wstawiła . Taka dobra w tym ...francuskim . Biegle językiem operuje . Naprawdę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja się uczyłam w szkole i co nieco umiem.

Jak byłam we Francji to spokojnie nawet na ulicy dogadywałam się po angielsku.

W Paryżu byłam za małe pieniądze, są tanie i czyste hoteliki tylko na nocleg. Do tego autko albo jeśli to Paryż - metro i wszystko czego nam było trzeba. :hura:

 

Dokładnie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Fiolka ....namówcie Magdzie . Ona jest świetna ( tak twierdzi ) we francuskim ....nooo...5 ( słownie : pięć ) gwiazdek sobie w H. w profilu wstawiła . Taka dobra w tym ...francuskim . Biegle językiem operuje . Naprawdę :szydera:

A,to ciekawostka...mhm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magdzie napisał:

To moze my sie spotkamy po 16 maja?, bo ja tu juz korzenie zapuscilam))

Magdzie ja będę w 51491 Overath ,a ty Słoneczko? Barbarkę już poznałam, :) pora na ciebie :cześć:mam mieć 1 dzień wolny, koordynatorka załatwia Opciom przedszkole..ja tam pierwsza bedę..do 100 km mogę dojechać moją Agatką..:476_red_car:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...