Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się moje "ja nic nie muszę" :d

O  godz. 6-tej zamknęły się drzwi za moimi i zostałam z kotami, które pokręciły się jeszcze trochę przy drzwiach i poszły odsypiać poranną pobudkę na górę...Mam przykazane nic nie robić i pomyte okna, żebym w przypływie "weny" i wolnego nie zaczęła w ten sposób zagospodarowywać czasu. Jedyne odstępstwo od "pachnieć i leżeć" to rośliny tarasowe i balkonowe... :haha:Jest tego tu trochę bo taras ma 40 m2, a balkon 16m2, ale przecież dam radę :d Tydzień całkowitego nieróbstwa (nawet ogórkowa w lodówce, schab upieczony i sałatka jarzynowa)... być może pierwszy taki w moim życiu... Jestem 5 km od Wrocławia, na nowoczesnym osiedlu, ale dla zmotoryzowanych (ja nie jeżdżę), w mieszkaniu mojej córy... Sprawy, którymi może trzeba byłoby się zająć są właśnie oddalone ode mnie o pięć kilometrów... i niech czekają, przecież nie uciekną... :haha:Mam tydzień tylko dla siebie, wannę z biczami, taras z leżakami i jakąś biblioteczkę, telewizor na pół ściany i pilota do własnego tylko użytku... :haha: No kijki biegowe dyskretnie stoją przy schodach.., to jakbym chciała poprawiać kondycję... Sama ciekawa jestem jak sobie poradzę z zagospodarowaniem tego wolnego ... :d

Wam Wszystkim (pracującym i odpoczywającym) miłego dzionka i :cmok:

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, lucyna.beata napisał:

jezeli ktos zakupil czajnik elektryczny to intsrukcje trzeba najpierw przeczytac...nie wpadlam na pomysl ze tak tez mozna go uzywac:szydera:

onstrkcja.jpg

Usmialam sie z tego zdjecia.

W tamtym roku bedac u kolezanki w Giessen zakupilam fajny elektryczny czajnik. Taki retro byl,czyli  wygladal doslownie ta,jak kiedys czajniki na wode do gotowania kuchennego.

No i stal sobie ten moj piekny czajniczek na blacie w kuchni. 

Ktoregos dnia siedze sobie  w pokoju i czuje zapach palonego platyku. Patrze,ze okna pozamykane,czyli sasiad jeszcze w kominie nie rozpalil.

Wpadlam do kuchni,a tam moj mezulek przy zlewie cos robi,a czajnik postawiony na gazie.

Chial sobie kawe zrobic i forma czajnika go zmylila. 

Takze to co na zdjeciu zdarza sie tez  w realu.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w sobotę,jutro znowu sklepy zamnknięte,chleb i masło trzeba kupić..:haha:  Przy apetycie mojego pdp chyba ze dwa razy dziś obrócę,bo wymiata wszystko jak odkurzacz. 

W pauzie planuję wypad do ludzi czyli centrum miasta do zwiedzania,chyba że deszcz mnie całkiem zniechęci. 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...