Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Dla wszystkich takie motto na dzisiaj jutro i na wszystkie trudne chwile. Po całej serii złych wiadomości od mojej młodszej córki dzisiaj dostałam dobrą. Bardzo dobrą. :hura:

A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,

 

Super :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już był koordynator na negocjacjach. :haha:

Transferują pdp mąż albo córka. Zaangażowała rodzinę do opieki. Na dodatek łóżko specjalistyczne jest na dole a na górze zwykłe sypialnianie i ma być też specjalistyczne. Łatwiej będzie coś przy niej robić a szczególnie myć rano.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Już był koordynator na negocjacjach.

Transferują pdp mąż albo córka. Zaangażowała rodzinę do opieki. Na dodatek łóżko specjalistyczne jest na dole a na górze zwykłe sypialnianie i ma być też specjalistyczne. Łatwiej będzie coś przy niej robić a szczególnie myć rano.

Super! Taka rewolucja to jak powiew swiezego powietrza. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Też mi jej brakuje ale nie ma internetu i nic nie mówiła żeby miała mieć założony.

Jak będę miała od niej wieści to napiszę.

 

Jak na razie to mam wieści od zmienniczki. Zrobiła rewolucję. Nie zmiany ale wręcz rewolucję.

Pozdrów i ode mnie naszą Sowę,powiedz że też mi jej tu brakuje.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Taki sie tu u mnie upal zrobic, ze wprost nie do wytrzymania. W zwiazku z tym, wieczorem, wybieram sie  na lody. I na spacerek nad Men. Ciesze sie jak glupia jakas!!:hura:

Fioletowa_myszko, wieczorem będzie już chłodno to tylko ciepłe lody :769_heart:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

Ale myszeczko kochana z Takim miłym kolegą to będzie cieplutko i przyjemnie

I tego Wam życzę, czyli cudownego wieczoru.

Dziekuje Ci kochana:serce:. Cieplutko, milutko i slodko. Po lodach of kors ;))

(Nie wiem jeszcze czy z kolega:haha:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ominie mnie impreza " czterdzieści lat minęło....." od matury......:d

Napisała do mnie koleżanka na WA, której wogole nie kojarzę....myślałam w pierwszej chwili, że to jakas pomyłka ale jak zaczęłam drążyć temat to wszystko się zgadza....matko kochana, jakaś demencja albo zacmienie umyslu....:grzmotnąć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Dla wszystkich takie motto na dzisiaj jutro i na wszystkie trudne chwile. Po całej serii złych wiadomości od mojej młodszej córki dzisiaj dostałam dobrą. Bardzo dobrą. :hura:

A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,

 

Lubię to motto, te słowa. Często je sobie powtarzam.

A co do tych wiadomości, dobrych i złych- równowaga musi być zachowana.

Szkoda tylko, że czasem po dobrej wiadomości przychodzi zła i trochę tłamsi tą radość.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, awe59 napisał:

Otóż to....bliscy zajęci swoim życiem i swoimi sprawami.....widzisz, że nie jesteś niezbędna.....że bez Ciebie wszystko funkcjonuje prawidłowo....to po co siedzieć i bąki zabijać ? 

baki??? nie na to czasu nie mam urlopy sa krotkie i intensywne...urzedy jakas kawa ze znajomymi rower po deptaktu nad morzem kawa w szlafroku ...ale potem niestety takie zawieszenie sie pojawia i ...no wlasnie ..co ja tu robie??? z jednej strony niedosyt ze tak krotko tak malo czasu z drigiej strony takie stanie w kacie...czyli....kolejne zlecenie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Też mi jej brakuje ale nie ma internetu i nic nie mówiła żeby miała mieć założony.

Jak będę miała od niej wieści to napiszę.

 

Jak na razie to mam wieści od zmienniczki. Zrobiła rewolucję. Nie zmiany ale wręcz rewolucję.

pisza dawaj co wymyslila nowego??

mirela sie odezwala prawdopodobnie moze ewentualnie net bedzie we wtorek i jak to okreslila...tam WSZYSTKO!!!!!! jest inne

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu kolejna nowosc ....dziadek zamowil grilla na gaz i sie bawi....bawi i bawi...ja mam go z glowy on zadowolony 

wyskoczylam rowerkiem i mam problem...GDZIE MOGE ZAKUPIC KAKAO SCHOVIT??? objechalam kaufland netto i dupa..nie ma....masakra...to ponoc najtansze kakao w de a nie ma...mlodszy syn prosil zeby zakupic dla jego ewentualnej narzeczonej i...nie ma no q..wa nie ma

ma ktos pomysl???O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lucyna.beata napisał:

pisza dawaj co wymyslila nowego??

mirela sie odezwala prawdopodobnie moze ewentualnie net bedzie we wtorek i jak to okreslila...tam WSZYSTKO!!!!!! jest inne

No to szczescie, ze ten net sie pojawic ma szanse. A, ze wszystko jest inne? Jak to mawia klasyk : Nowe miejsce, nowe mozliwosci. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

No to szczescie, ze ten net sie pojawic ma szanse. A, ze wszystko jest inne? Jak to mawia klasyk : Nowe miejsce, nowe mozliwosci. :d

to ze sobie poradzi nie watpie ...ona juz taka jest....szuka nowego, swiezego powietrza i ma marzenia, plany i td...i to dobrze...a praca...jak to praca jak sie wyrazila czyli nadal sie obwachuja:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

a tu kolejna nowosc ....dziadek zamowil grilla na gaz i sie bawi....bawi i bawi...ja mam go z glowy on zadowolony 

wyskoczylam rowerkiem i mam problem...GDZIE MOGE ZAKUPIC KAKAO SCHOVIT??? objechalam kaufland netto i dupa..nie ma....masakra...to ponoc najtansze kakao w de a nie ma...mlodszy syn prosil zeby zakupic dla jego ewentualnej narzeczonej i...nie ma no q..wa nie ma

ma ktos pomysl???O.o

Aldi Nord. Tam jest na pewno.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

to ze sobie poradzi nie watpie ...ona juz taka jest....szuka nowego, swiezego powietrza i ma marzenia, plany i td...i to dobrze...a praca...jak to praca jak sie wyrazila czyli nadal sie obwachuja

Na nowym miejscu, nos moj pracuje intensywnie jakies 10 dni. Pozniej juz wiem wszystko. Pewnie Mirelka tez tak ma:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...