Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Nie śpię już od po 4-tej ...nerwy nie pozwalają .... Żadnego telefonu od zmienniczki . Nawet nie wiem , czy ktokolwiek podał namiary na mnie , czy na domowy telefon . Od prawnej dowiedziałam się , że zmienniczka może przyjechać między 6 -tą a 10-tą ... Ona też tylko tyle wie ... No to ja sobie już po 4-tej , po otworzeniu oczu wstałam , żeby nie mieć niespodzianki , że podczas snu ktoś dobija się do drzwi ....Walizka dopięła się świetnie , ciężka bardzo jest , ale co ma nie być jak w niej większość ciuchów i obuwia to zimowce ....Teraz  popijam mojego " szatana " ...zaraz na cugaska i czekam .....Dziś urodziny dziadeczka ...Prawna ma podrzucić zakupy włącznie z urodzinowym  ciastem i pasuje . Wieczorem podjechała tutaj do nas , zawiesiła zasłony , żeby dziadeczkowi po oczach jasność nie waliła , bo pokój bardzo jasny ...no i zasiedziało jej się krzynkę , język rozwiązał się ....i pojechała do domu ok. 22.30 ....już nawet nie byłam zła ...już śmiech mnie łapał z tego wszystkiego ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Nie śpię już od po 4-tej ...nerwy nie pozwalają .... Żadnego telefonu od zmienniczki . Nawet nie wiem , czy ktokolwiek podał namiary na mnie , czy na domowy telefon . Od prawnej dowiedziałam się , że zmienniczka może przyjechać między 6 -tą a 10-tą ... Ona też tylko tyle wie ... No to ja sobie już po 4-tej , po otworzeniu oczu wstałam , żeby nie mieć niespodzianki , że podczas snu ktoś dobija się do drzwi ....Walizka dopięła się świetnie , ciężka bardzo jest , ale co ma nie być jak w niej większość ciuchów i obuwia to zimowce ....Teraz  popijam mojego " szatana " ...zaraz na cugaska i czekam .....Dziś urodziny dziadeczka ...Prawna ma podrzucić zakupy włącznie z urodzinowym  ciastem i pasuje . Wieczorem podjechała tutaj do nas , zawiesiła zasłony , żeby dziadeczkowi po oczach jasność nie waliła , bo pokój bardzo jasny ...no i zasiedziało jej się krzynkę , język rozwiązał się ....i pojechała do domu ok. 22.30 ....już nawet nie byłam zła ...już śmiech mnie łapał z tego wszystkiego ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Basia, szczęśliwej, bezpiecznej podróży życzę.:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Basia, szczęśliwej, bezpiecznej podróży życzę.:cmok:

:cmok:

Dziękuję Lisko ...Stąd wyruszam gdzieś po 16-tej , bo Sindbada mam z Phorzheim o 17.35 ...Co tam ...zleciało sześć tygodni ...to i podróż zleci .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

:cmok:

Dziękuję Lisko ...Stąd wyruszam gdzieś po 16-tej , bo Sindbada mam z Phorzheim o 17.35 ...Co tam ...zleciało sześć tygodni ...to i podróż zleci .

I gitara, zapomnij już o zasłonkach, firankach i innych takich,,,,

Swoje zrobiłaś, oby tylko Zmienniczka była Ok i nie grała na nerwach hi, hiii

:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Nie śpię już od po 4-tej ...nerwy nie pozwalają .... Żadnego telefonu od zmienniczki . Nawet nie wiem , czy ktokolwiek podał namiary na mnie , czy na domowy telefon . Od prawnej dowiedziałam się , że zmienniczka może przyjechać między 6 -tą a 10-tą ... Ona też tylko tyle wie ... No to ja sobie już po 4-tej , po otworzeniu oczu wstałam , żeby nie mieć niespodzianki , że podczas snu ktoś dobija się do drzwi ....Walizka dopięła się świetnie , ciężka bardzo jest , ale co ma nie być jak w niej większość ciuchów i obuwia to zimowce ....Teraz  popijam mojego " szatana " ...zaraz na cugaska i czekam .....Dziś urodziny dziadeczka ...Prawna ma podrzucić zakupy włącznie z urodzinowym  ciastem i pasuje . Wieczorem podjechała tutaj do nas , zawiesiła zasłony , żeby dziadeczkowi po oczach jasność nie waliła , bo pokój bardzo jasny ...no i zasiedziało jej się krzynkę , język rozwiązał się ....i pojechała do domu ok. 22.30 ....już nawet nie byłam zła ...już śmiech mnie łapał z tego wszystkiego ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Basiu szczęśliwej podróży Ci życzę.Zaraz zobaczysz zmienniczkę na pokładzie ja Ci to mówię ale ile cugasków wypalisz jeszcze :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Basiu szczęśliwej podróży Ci życzę.Zaraz zobaczysz zmienniczkę na pokładzie ja Ci to mówię ale ile cugasków wypalisz jeszcze :d

Dzięki Michasiu :cmok:To sie wie , że wypalę . Jeszcze jak nigdy zostało mi pięć paczek ...jest co jarać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski Opiekunkowo:)Piękny słoneczny poranek,"dzicza" sesja zaliczona:)Pasły się kabany niczym krówki na pastwisku a pies spał:):):):)A zimnoooooo,ledwo 5 gradusków:(Chyba wrócę pod kołderkę ,za wcześnie na jakieś produktywne działania,hi hi hi

Spokojności życzę:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Nie śpię już od po 4-tej ...nerwy nie pozwalają .... Żadnego telefonu od zmienniczki . Nawet nie wiem , czy ktokolwiek podał namiary na mnie , czy na domowy telefon . Od prawnej dowiedziałam się , że zmienniczka może przyjechać między 6 -tą a 10-tą ... Ona też tylko tyle wie ... No to ja sobie już po 4-tej , po otworzeniu oczu wstałam , żeby nie mieć niespodzianki , że podczas snu ktoś dobija się do drzwi ....Walizka dopięła się świetnie , ciężka bardzo jest , ale co ma nie być jak w niej większość ciuchów i obuwia to zimowce ....Teraz  popijam mojego " szatana " ...zaraz na cugaska i czekam .....Dziś urodziny dziadeczka ...Prawna ma podrzucić zakupy włącznie z urodzinowym  ciastem i pasuje . Wieczorem podjechała tutaj do nas , zawiesiła zasłony , żeby dziadeczkowi po oczach jasność nie waliła , bo pokój bardzo jasny ...no i zasiedziało jej się krzynkę , język rozwiązał się ....i pojechała do domu ok. 22.30 ....już nawet nie byłam zła ...już śmiech mnie łapał z tego wszystkiego ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

milego rowniez tobie...i szerokosci..bycz sie do woli 

:cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michasia 1959 napisał:

Ja jak rzuciłam palenie, profil kazałam zmienić na niepaląca.Jak przyjechałam do Kukiełki to syn zastrzegł osobę niepalacą.U mnie sie niestety zmieniło "na" i zaraz na drugi dzien powiedziałam dla syna że nałog mnie zmógł 2 tygodnie temu.Teraz nie przeszkadza jemu że palę /oczywiscie na dworze/ bo papieros to nic, ważne ze Mama jest hepi :haha:

Pamietam jak fajki rzucilas. Tyle miesiecy nie palilas,no szkoda,ze cie znowu  na dymek chwycilo.

Powinnas szkodliwe dostac od tej babeczki,co cie   w nalog znowu wmanewrowala.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, megy napisał:

o nie nie ja Basienko 6 MAJA :oklaski:

Oj...ja też , ale w maju będę krótko i bardzo zajęta . Planuję pobyt w Łodzi 10-go , ale to będzie impreza urodzinowa , więc nie będzie wypadało powiedzieć dzień dobry , złożyć życzenia ....tudzież bukietem kwiatów pierdyknąć ...i urwać się z imprezy ...Niee....bukiety kosztują ...trza je ( te koszta ) jakoś sobie zrekompensować ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...