Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Fakt,że jeśli chodzi o finanse jeszcze panują stereotypy w polskich firmach i mężczyżni zarabiają więcej,ale jeśli wezmiemy pod uwagę całokształt utrzymania typu: sprzątanie,pranie,prasowanie,gotowanie itp to jednak facet wychodzi bardziej czasochłonnie ,a jakby to przeliczyć na roboczogodziny to i drożej,a pies nie.:p

A z psem to kto przeważnie wychodzi ??? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Fakt,że jeśli chodzi o finanse jeszcze panują stereotypy w polskich firmach i mężczyżni zarabiają więcej,ale jeśli wezmiemy pod uwagę całokształt utrzymania typu: sprzątanie,pranie,prasowanie,gotowanie itp to jednak facet wychodzi bardziej czasochłonnie ,a jakby to przeliczyć na roboczogodziny to i drożej,a pies nie.:p

I tu się z tobą zgadzam.

Mężczyźni z reguły zarabiają więcej, a   p r a w d z  i w i   mężczyźni potrafią otrzymać siebie, swoje kobiety i rodziny.

Natomiast z facetami jest rożnie, i m.in. dlatego tak duzo kobiet pracuje w naszym "fachu".

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MisiekFfm napisał:

I tu się z tobą zgadzam.

Mężczyźni z reguły zarabiają więcej, a prawdziwi mężczyźni potrafią otrzymać siebie, swoje kobiety i rodziny.

Natomiast z facetami jest rożnie, i m.in. dlatego tak duzo kobiet pracuje w naszym "fachu".

Wiedziałam,że się ze mną zgodzisz jak tylko wszedłeś na forum ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Co?????oświadczasz mi się oficjalnie??:lanie:

Jak na razie to oświadczyłem, ze Cie lubię, a co będzie w przyszłości, to czas pokaże. Do 1 kwietnia niedaleko,niecały już roczek, to może i oświadczyn się doczekasz.

:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MisiekFfm napisał:

To nie jest studenckie 3xZ i nikt nie zasługuje na takie "doznania", choćby stawka była wyjątkowa

Wyszło jak wyszło.Tak uzgodniłam z firmą,a o tym kolejnym doświadczeniu myślę ,że zapomnę.Raczej nie dręczę się tym co było ,tylko przyszłość liczy się .I pracujemy dalej od 1 maja.Na nowym zleceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andrew napisał:

Jak na razie to oświadczyłem, ze Cie lubię, a co będzie w przyszłości, to czas pokaże. Do 1 kwietnia niedaleko,niecały już roczek, to może i oświadczyn się doczekasz.

:hura:

No co ty,w Prima A'prilis chcesz się bozce oświadczać? To chyba jakiś żart..:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

U mnie w domu moja córka zawsze wyprowadzała psa po południu,a ja w ciągu dnia.U ciebie pewnie twoja partnerka,zgadłam?:d

Nie zgadłaś. Wychodziłem zawsze ja ze swoimi psami i cieszyliśmy się sobą. Tylko te rozstania po latach przyjaźni były bardzo bolesne.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andrew napisał:

Nie zgadłaś. Wychodziłem zawsze ja ze swoimi psami i cieszyliśmy się sobą. Tylko te rozstania po latach przyjaźni były bardzo bolesne.

Ech,wiem coś o tym...Jak rozwiodłam się z moim ex ,zrobiłam imprezę,a jak odeszła moja sucz do dziś się całkiem nie pozbierałam..Choć tylko jeden rok więcej trwało moje małżeństwo niż życie psa.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ivanilia40 napisał:

Ech,wiem coś o tym...Jak rozwiodłam się z moim ex ,zrobiłam imprezę,a jak odeszła moja sucz do dziś się całkiem nie pozbierałam..Choć tylko jeden rok więcej trwało moje małżeństwo niż życie psa.

Zbyt to smutny temat (ten psi) , by go ciągnąć. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...