Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Zostało mi dopchnąć kolanami wieko walizki. Potem do pracy. Na pauzie mam zamiar jeszcze wyskoczyć do sklepu kupić dzieciakom jakieś słodycze i czekam do wieczora na busika.

Nie lubię podróży, zawsze chciałabym przeskoczyć ten etap i już być na miejscu.

Szerokości....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Andrew napisał:

Tiaaaa. Gdyby moja partnerka przesadziła z perfumami, to nie zbliżyłbym się do niej na odległość "welonu zapachu". A ponieważ , być może, jestem nadwrażliwy, to czuję takie kobiety na ulicy, w sklepie, w metrze czy tramwaju i uciekam jak najdalej.

No cóż. Też tam mam czasami. Są zapachy które mnie duszą i wdychanie ich nie należy do przyjemności.

Ale z drugiej strony to czasem rano schodząc po schodach czuję ten "welon" czasem damski, czasem męski i od razu mi się jakoś weselej robi. Zawsze to lepsze niż pampersy.xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Słońce daje mi po oczach ...wietrzyk gałęzie czereśni trąca ...a niech trąca ...pies niech to trąca też a mi zwyczajnie zwisa jaka pogoda dzisiaj będzie ...Już pojutrze dogonię Marię i to razem z Jolantą i będę w kraju ...naszym kraju .......Mój dziadeczek śpi ....ufffff....i niech ten widok ( śpiącego dziadeczka ) towarzyszy mi do końca mojego pobytu tutaj .....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry

Słońce daje mi po oczach ...wietrzyk gałęzie czereśni trąca ...a niech trąca ...pies niech to trąca też a mi zwyczajnie zwisa jaka pogoda dzisiaj będzie ...Już pojutrze dogonię Marię i to razem z Jolantą i będę w kraju ...naszym kraju ......

Ciężko Ci będzie za mną nadążyć bo ja już we wtorek w nowym miejscu się melduję. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj tam ...ja dwa tygodnie później ;)

No to masz urlop jak się patrzy. xd

Raz miałam ponad trzy tygodnie, na szczęście dwa z nich spędziłam na urlopie w ośrodku gdzie mój wnusio miał turnus rehabilitacyjny. Jakoś szybko zleciało. Szybciej niż dwa tygodnie w domciu. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No to masz urlop jak się patrzy. xd

Raz miałam ponad trzy tygodnie, na szczęście dwa z nich spędziłam na urlopie w ośrodku gdzie mój wnusio miał turnus rehabilitacyjny. Jakoś szybko zleciało. Szybciej niż dwa tygodnie w domciu. :szydera:

Taa...bardzo energiczny i głośny ten mój urlop będzie , ale fajnie ,radośnie ....Odpocznę w drugiej połowie lipca , bo wtedy będę miała " prawdziwy " urlop ...a może nie odpocznę ...ale frajdę będę miała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Nie sama,bo z nami :-)

a to bez dwoch zdan i dobrze sie z tym czuje:d

tylko wiesz...czasami by sie chcialo najzwyczajniej z kim wypic dobra kawe i po "naszemu" pogadac..ale moze z czasem to przyjdzie...narazie trzeba na wesolo brac to co daja ...spokojne noce i niezla kase:d

ja zjezdzam 10go maja do domku ale juz 31go bede znow w hennigsdorf..wiec moze ktos z grona tu trafi...bedzie milo...bede do polowy sierpnia...czas pokaze:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Andreaa napisał:

Witam w piekna srode:-)

Dzien zapowiada sie dobrze,bo dzisiaj jade na zakupy z corka pdp-nej.

Z rana budzi mnie slonce, mekanie,czy bekanie owieczek i piekny zapych gnojowki .

Dobrze ,ze takie atrakcje mam tylko z rana.

Spokojnego dnia zycze :-)

Oj,dla klasycznego mieszczucha takie atrakcje wiejskie,to naprawdę atrakcje:):):)W mieście tego nie ma:):)Beeeeee:):):)Meeeee:):):):)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Oj,dla klasycznego mieszczucha takie atrakcje wiejskie,to naprawdę atrakcje:):):)W mieście tego nie ma:):)Beeeeee:):):)Meeeee:):):):)

Nie do takich rzeczy czlowiek musial przywyknac i nadal zyje i dobrze sie ma .

To fakt. Ja typowy mieszczuch jestem.  Jak pierwszy raz ,jeszcze bedac w szkole podstawowej,pojechalam do kolezanki babci na wies,to zemdlalam. Smiesznie to brzemi,ale tak bylo.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Zostało mi dopchnąć kolanami wieko walizki. Potem do pracy. Na pauzie mam zamiar jeszcze wyskoczyć do sklepu kupić dzieciakom jakieś słodycze i czekam do wieczora na busika.

Nie lubię podróży, zawsze chciałabym przeskoczyć ten etap i już być na miejscu.

czy aby nie przesadzilas:d?

mowilam.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Zostało mi dopchnąć kolanami wieko walizki. Potem do pracy. Na pauzie mam zamiar jeszcze wyskoczyć do sklepu kupić dzieciakom jakieś słodycze i czekam do wieczora na busika.

Nie lubię podróży, zawsze chciałabym przeskoczyć ten etap i już być na miejscu.

ale wpadla mi taka opcja...mysle ze taka "walizeczka" ci starczy na wypadek gdybys tych czekoladek wiecej "wiecej kupila:szydera:

148079_kochanie-znalazlem-idealna-walizke.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

a to bez dwoch zdan i dobrze sie z tym czuje:d

tylko wiesz...czasami by sie chcialo najzwyczajniej z kim wypic dobra kawe i po "naszemu" pogadac..ale moze z czasem to przyjdzie...narazie trzeba na wesolo brac to co daja ...spokojne noce i niezla kase:d

ja zjezdzam 10go maja do domku ale juz 31go bede znow w hennigsdorf..wiec moze ktos z grona tu trafi...bedzie milo...bede do polowy sierpnia...czas pokaze:)

Zawsze jest lepiej,jak jakas bratnia dusza  jest w poblizu.Zycze ci,zebys taka znalazla.

:-)

Ja planowo zjezdzam 22 czerwca. Do tego dnia mam umowe,ale jak bedzie ,to sie zobaczy.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andreaa napisał:

Zawsze jest lepiej,jak jakas bratnia dusza  jest w poblizu.Zycze ci,zebys taka znalazla.

:-)

Ja planowo zjezdzam 22 czerwca. Do tego dnia mam umowe,ale jak bedzie ,to sie zobaczy.  

dokladnie...

jakos ..."lzej " na duszy sie robi jak wiesz ze masz opcje rower albo kawa na miescie...albo jedno i drugie...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)

 

Też zmieniam dziś miejscówkę, trochę żal, ale parę tygodni szybko zleci i przyjadę na prawdziwy urlop :). Torba jeszcze nie spakowana, ale z racji kociarstwa w domu robię to zawsze w ostatniej chwili ;).

 

Wczoraj długo wałęsałam się po mieście, nie do wiary, ilu turystów już jest w Krakowie.. Kiedyś "zmiana warty" następowała w lecie, na początku wakacji wyjeżdżali studenci, a przyjeżdżali turyści, dziś sezon trwa od wiosny i centrum oraz Kazimierz tętnią życiem i obcojęzycznym gwarem nie tylko latem.

5842-krakow-o-swicie.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

dokladnie...

jakos ..."lzej " na duszy sie robi jak wiesz ze masz opcje rower albo kawa na miescie...albo jedno i drugie...

Czasami jest tez tak,ze lepiej nie zawierac znajomosci i przebrnac ten czas  w pracy samemu ze soba. 

Troche to zle brzmi,ale ja mialam duzo zlych doswiadczen.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...