Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ivanilia40 napisał:

Na pewno jakiś trup wyjdzie z szafy,nie ma nigdzie idealnie,ale wierzę że dasz radę. Trzymam kciuki.

Lepiej ,zeby nie wychodzil.   

W sumie jest jedna rzecz ,ktora mnie denerwuje. Tu sie tak pyli z tych drzew,ze wszystko w oczy mi wchodzi. Stoly,,krzysla ,wszystko zolte.  Buty na balkonie zostawilam,to zoltaczki  dostaly. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Lepiej ,zeby nie wychodzil.   

W sumie jest jedna rzecz ,ktora mnie denerwuje. Tu sie tak pyli z tych drzew,ze wszystko w oczy mi wchodzi. Stoly,,krzysla ,wszystko zolte.  Buty na balkonie zostawilam,to zoltaczki  dostaly. 

Pojdzie deszcz i zmyje pyłki,u mnie jest to samo,na meblach żółty pył.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ivanilia40 napisał:

Mogę powtórzyć,że jesteś świetnym zmiennikiem,: nie podlizujesz się rodzinie,nie myjesz okien,nie kosisz trawników,świetnie gotujesz,zostawiasz pełną lodówkę i pachnące mieszkanie...

No,teraz przebieraj w ofertach..:d

:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Pojdzie deszcz i zmyje pyłki,u mnie jest to samo,na meblach żółty pył.

Dobrze,ze alergii nie mam.  Zdenerwowalabym sie,gdybym przez niemoc  alergiczna musiala to miejsce opuscic.

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Lepiej ,zeby nie wychodzil.   

W sumie jest jedna rzecz ,ktora mnie denerwuje. Tu sie tak pyli z tych drzew,ze wszystko w oczy mi wchodzi. Stoly,,krzysla ,wszystko zolte.  Buty na balkonie zostawilam,to zoltaczki  dostaly. 

Mam tak samo. Co chwile wszystko zolte. Caly balkon utytlany.:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Basiaim napisał:

Na co ta woda z imbirem i dodatkami? Tzn jakie ma działanie?

Czy miód w obu miksturach niezbędny? Nie toleruję, więc może jakiś zastępnik?

miod przyciaga swinstwa te co cukier lubia  np grzyby candida a soda wymiata je z organizmu 

a w tej drugiej...mido podobnie jak reszta skladnikow podkreca metabolizm ...zamiennik miodu..

Domowy Golden syrup - czyli złocisty zamiennik miodu, albo anuka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Andreaa napisał:

Lepiej ,zeby nie wychodzil.   

W sumie jest jedna rzecz ,ktora mnie denerwuje. Tu sie tak pyli z tych drzew,ze wszystko w oczy mi wchodzi. Stoly,,krzysla ,wszystko zolte.  Buty na balkonie zostawilam,to zoltaczki  dostaly. 

Nic nie mów ,,bo ja myslałam że to pył z desek  które słodziak przygotowywał sobie ,,,maszynami operował ,,czyscił , pucował ,,,potem mówi ,że to pył kwiatowy,,,mamy na tarasie wszędzie ,,także nischt zu tragisch

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Nic nie mów ,,bo ja myslałam że to pył z desek  które słodziak przygotowywał sobie ,,,maszynami operował ,,czyscił , pucował ,,,potem mówi ,że to pył kwiatowy,,,mamy na tarasie wszędzie ,,także nischt zu tragisch

Najgorsze jest to,ze ten pyl pod kapciami do domu sie przenosi. 

No nic.......trudno. Czwarty dzien pracy zaczne od mopa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Zakrzepice mam genetycznie uwarunkowana, to syf...Ostatnio mialam incydent zakrzepowy 4 lata temu, zakonczony zatorowoscia plucna, od tamtej pory na razie sie trzymam, a i mocno sie pilnuje. Tylko kawe i papierochy powinnam odstawic ale nie chce. Musze miec jakies przyjemnosci,nie? :haha:

O matko :|.musisz sie pilnować,ja do niczego nie bede Cie namawiac:donos:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...