Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

nastaw wode zagotu a w dzbanku najlepiej przygotuj sobie kawalek krojonego swizego imbiru i sok z jednej cytryny zalej zostaw niech stygnie...a tym czasem zrob sobie szklane cieplej wody moze byc kranowa lyzeczke miodu i lyzeczke sody oczyszczonej wybeltaj i wypij duszkiem smakuje okropnie ale mozna dac rade a odgrzybisz organizm ...a jak woda z imbirem wystygnie do szklani wymieszaj z lyzeczka miodu pol lyzeczki kurkumy i pol lyzeczki cynamonu

 

Na co ta woda z imbirem i dodatkami? Tzn jakie ma działanie?

Czy miód w obu miksturach niezbędny? Nie toleruję, więc może jakiś zastępnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Andreaa napisał:

Trzeci dzien mi minal. Jeszcze ani razu stresa nie zaliczylam. Nic mnie nie denerwuje,nie drazni.

Az dziwne.Zawsze ,gdy jechalam pierwszy raz do kogos,to za kazdym razem cos mi tam nie pasowalo,a tu prosze -nic z tych rzeczy.

Oj,zeby nie chwalic dnia przed zachodem slonca......................

Na pewno jakiś trup wyjdzie z szafy,nie ma nigdzie idealnie,ale wierzę że dasz radę. Trzymam kciuki.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

Pracujesz kiedy chcesz,a jak już jesteś w pracy to też pracujesz kiedy chcesz :szydera: urlopu do woli a kasa tez da się ogarnąć 

Mnie jednak najbardziej ten urlop kręci,jakoś ciągle czuję niedosyt,a kasa kręci ale inaczej,tak bardziej intymnie..:haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ivanilia40 napisał:

To samo powtarza,wszędzie dobrze ale w De najlepiej..:haha:

Mi też narazie w De jest najlepiej,,,życ nie umierać ,,,zdrowa jestem ,,zdrowa,,,żadnych specyfików mi nie podsylac ,,bo i tak nie wezmę,,  @ORIM w razie co to do mnie tylko na kawę albo jakiś likierek ,,ja mogę Ciebie podniesc na duchu,,bo ja pomocy  ani opiekuna nie potrzebuję  bo mam słodziaka,,,miód który leczy w postaci dotyku,,przytulenia i miłego słowa ,,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lawenda vera napisał:

Taxofit Magnesium 400 + Kalium. Zielono, biało-niebieskie opakowanie, w Rossmanie na dziale z witaminami i innymi tabletakami. Super, jak się to połączy z kroplami Baldrian ( ale nie tabletkami), są lekko uspokajające. Efekt po ok. 20-30 minutach, nie działa błyskawicznie, jak prochy. Mnie obniża ciśnienie nawet, jak betabloker nie działa, a czasem nie działa. :)

Zapisałam, bo ja też na betablokerach, które czasem nie dają rady.

Choć ja muszę ostrożnie z potasem, bo  u mnie górna norma.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Mi też narazie w De jest najlepiej,,,życ nie umierać ,,,zdrowa jestem ,,zdrowa,,,żadnych specyfików mi nie podsylac ,,bo i tak nie wezmę,,  @ORIM w razie co to do mnie tylko na kawę albo jakiś likierek ,,ja mogę Ciebie podniesc na duchu,,bo ja pomocy  ani opiekuna nie potrzebuję  bo mam słodziaka,,,miód który leczy w postaci dotyku,,przytulenia i miłego słowa ,,,:love:

zapamietam kawa i likierek :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Basiaim napisał:

Zapisałam, bo ja też na betablokerach, które czasem nie dają rady.

Choć ja muszę ostrożnie z potasem, bo  u mnie górna norma.

@Basiaim złotko nie czytaj już bo jeszcze bardziej się rozchorujesz,,bierz się za czekoladę,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Mi też narazie w De jest najlepiej,,,życ nie umierać ,,,zdrowa jestem ,,zdrowa,,,żadnych specyfików mi nie podsylac ,,bo i tak nie wezmę,,  @ORIM w razie co to do mnie tylko na kawę albo jakiś likierek ,,ja mogę Ciebie podniesc na duchu,,bo ja pomocy  ani opiekuna nie potrzebuję  bo mam słodziaka,,,miód który leczy w postaci dotyku,,przytulenia i miłego słowa ,,,:love:

Mnie nie trzeba podnosić na duchu,trzymam się całkiem dobrze,a świat jest tak piękny,że kocham w nim wszystko,wszystko..:oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

Oj uwierz mi żebym tylko połowę tego robił co mówią to nie miał bym czasu na nic :szydera:

Mogę powtórzyć,że jesteś świetnym zmiennikiem,: nie podlizujesz się rodzinie,nie myjesz okien,nie kosisz trawników,świetnie gotujesz,zostawiasz pełną lodówkę i pachnące mieszkanie...

No,teraz przebieraj w ofertach..:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Lawenda vera napisał:

Tym niemniej po powrocie do Polski zrób sobie elektrolity oraz oznaczenie poziomu magnezu, wapnia i kwasu foliowego ( to ostatnie ze względu na homocysteinę).

Stawiam dolary przeciwko oerzechom,że masz fatalny magnez i pewnie nie tylko to.

Każdy organizm dąży do homeostazy i trzeba ciału dac oręż do uzyskania tejże. Jak masz niedobory ( a sądzę,że masz), to najpierw trzeba je zbilansować.

No nic, to by było na tyle od ciotki dobra rada. :)

 

Dziekuje ciociu:d

Mooze tak byc jak mowisz, tych testow nie robilam, wiec pewnosci nie mam ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...