Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Kolejny uroczy dzień urlopowania przede mną ,tylko mi tę błogość zakłócają takie jedne dziady,z jedynie słusznej partii ...a poszły w pis...u.:mur:...jednak brak telewizji polskiej na wyjeździe ma swoje dobre strony.

Miłego dnia Ludziska pracujące,urlopujące i wyjeżdżające ( obojętnie w którym kierunku , każdego z nas to czeka ) .:całus:

Ps. Wczoraj wywaliło mnie na amen w pacierzu z forum, podejrzewam,że te nowe emotikony tak nabruździły.:haha:

Nabruździły i zniknęły....musi jakiś układ z tą pis---owatą mendą mają....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem:):)Zapowiadali burze-nie było,deszcze-nie ma,słonka nie zapowiadali a wylazło:)Kawusia wypita,śniadanie zjedzone,znaczy pora do roboty się zabrać jakiej:)Odmrożona lodówka się na mnie gapi-od tego zacznę.Na ogródek jeszcze nie pora bo ledwo 9 stopni za oknem.

 

Spokojności życzę:)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

I tu jest problem ...ale zawsze można zrobić " zbiorowy koncert" , co tysiące trąbek ,to nie jedna .

Można,pod warunkiem ,że znajdzie się godny kandydat na głównego trębacza,taki za któym pójda nawet ci ,którzy trąbić nie potrafią albo się boją.A takiego kandydata nie widzę:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Doberek wszystkim...dobrze jest poodpoczywac ...ale chyba trzeba pomyśleć o nowym zleceniu, ale jeszcze nie teraz .Dzis w planie rower..wow..uwielbiam te wypady,wycieczki za miasto.A narazie leniwy poranek z filiżanką kawusi i moze jakieś szaleństwo zakupowe.Lato sie zbliża więc trzeba cos pomyśleć.:d

wp_ss_20180414_0001 (2).png

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Dzień dobry wesołe ludki,

Ja już od tego hazardu z babcią fioła dostaję......muszę to ukrócić bo jestem niecały tydzień a mam już tego grania po kokardę......A jeszcze dwa miesiące przede mną :grzmotnąć:

Miłego dzionka i dużo słonka zycze

Twój post przypomniał mi sztelę w K.,gdzie od chińczyka mało co skośnych oczu nie dostałam:):):)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Można,pod warunkiem ,że znajdzie się godny kandydat na głównego trębacza,taki za któym pójda nawet ci ,którzy trąbić nie potrafią albo się boją.A takiego kandydata nie widzę:(

Się znajdzie ...zajumałam różowe okulary od @Lucyna Beata i patrzę optymistycznie ... chyba,że co wieczór obiecają sześciopak PiS i pizzę dla każdego ,to jesteśmy w czarnej du....O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Afryka napisał:

I tu jest problem ...ale zawsze można zrobić " zbiorowy koncert" , co tysiące trąbek ,to nie jedna .

:smutek: jednoczymy się jak wspólnego wroga mamy...a ten nie jest traktowany jako wróg, bo kasą, i to nie swoją, na prawo i lewo sypie...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Się znajdzie ...zajumałam różowe okulary od @Lucyna Beata i patrzę optymistycznie ... chyba,że co wieczór obiecają sześciopak PiS i pizzę dla każdego ,to jesteśmy w czarnej du....O.o

Jesteśmy w tej czarne dziurze, jesteśmy...>:( Ja mam różowe okularki od urodzenia, ale nawet one nie pomagają...jak patrzę na ceny w sklepach, to nawet telewizji nie muszę oglądać, żeby mi się nóż w kieszeni otwierał...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dawajcie mi te pdp hazardzistki. Mogę grać. Jak m szczęście to wygrywam i mija im ochota ma kolejne granie. :szydera:

Ja tez lubię grać.....ale co za dużo to niezdrowo.....zmienniczka z babcią grała 6 godz bez przerwy i tak się rozochociła, ze chciała by od rana do wieczora......ale wyciągnąć ją z łóżka na śniadanie jest problem :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Ja tez lubię grać.....ale co za dużo to niezdrowo.....zmienniczka z babcią grała 6 godz bez przerwy i tak się rozochociła, ze chciała by od rana do wieczora......ale wyciągnąć ją z łóżka na śniadanie jest problem :d

Nigdzie nie gralam z pdp-nymi. Moja nowa pdp-na jest malomowna. Wczoraj nawet sama zaproponowalam jej gre,ale ona nie lubi. Nie wiem czy to dobrze,czy tez zle,ale w dwie ,trzy rundy w gierke troche by mi czasu zajely. A tak siedzimy po pauzie ,przy kawie .... Ja nawijam,a ona slucha. Wtedy mi sie czas bardzo dluzy.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...