Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Wypisz wymaluj nasz Niko... :d, identyczny rudzielec, ale minę ma Makana (tego drugiego kota). Niko nie robi groźnych min.. :d Psie one takie nie są, są dużo mniej autystyczne niż normalny kot... ))))

ja mam w domu dwie dziewoje pele i fige obie dachowe sa...czarno biala starsza 15letnia dama o irytujacym charakterze i 8letnia szylkrete ..niuniusie przytulaszcza....taka moja adoptowana corunia....mizia sie do mnie mruczy wtula i zasypia...starsza pani absolutnie nikogo poza moim starszym synem nikogo do siebie nie dopuszcza...wredne to to  i pazurami straszy..

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w domu to pstryknę fotki moim kotkom. A właściwie to kotkom mojej wnuczki. Jak wchodzę do domu i otwieram drzwi to od razu wiem czy wnuczka jest w domu. Jak koty mnie witają to znaczy że jej nie ma. Jak jest wnuczka to kotom już nikt do szczęścia nie jest potrzebny. :szydera:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotów nie ma, psów nie mam, ale mam mrówki w ogrodzie i rybki w stawie, o ślimakach to nie wspomnę....:szydera: Jak wchodzę do ogrodu to i mrówki i rybki przede mną się chowają, tylko ślimaki nie...ciekawe dlaczego?...:nie_widzę:  Ostatni dzień wolności, a mimo wszystko życzę wszystkim...832685577_dziedobryniemieckie.gif.f98f04f8de42cc2a0c090582be81797f.gif Miłego dzioneczka kochani....:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hawana napisał:

Dobry wieczor, widze zmiany...

Wroce do komentarza na ten temat, jak sie dobrze rozejrze:)

A tymczasem witam sie z Wami z Polski.2 godz. stalismy w korku, potem policja drogowa przeprowadzila kontrole, ale juz jestem u siebie, wszystko wokol kwitnie, ja tez:)

Jak dobrze...Ciesza mnie nawet takie drobiazgi, ze telewizornia gada po polsku:)

Milego wieczorku:)

 

Ja włączam telewizor i gra cały czas. Nie muszę oglądać, ważne że gadają po polsku. :szydera:

Ooooo, zniknęły nowe emotki. :kopara:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Też zauważyłam...:szydera: Na nic wczorajsze boje i restarty..:szydera: Będzie powtórka z rozrywki? :haha:

Niech kombinują, niech zmieniają. Oby na lepsze. :szydera:

Tych emotek było o wiele za wiele. Lekką ręką licząc grubo ponad tysiąc. Dlatego tak długo się otwierały.

Zniosę nawet to że mam zaokrąglony avatar. Gruba w nim jestem. :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Niech kombinują, niech zmieniają. Oby na lepsze. :szydera:

Tych emotek było o wiele za wiele. Lekką ręką licząc grubo ponad tysiąc. Dlatego tak długo się otwierały.

Zniosę nawet to że mam zaokrąglony avatar. Gruba w nim jestem. :szydera::szydera::szydera:

Eeee tam.....rączęta szczuplutkie, tylko ryjek uwidoczniony nadmiernie....:haha::szydera:  Ale niektóre emotki fajne były....no...poczekamy, zobaczymy co wymyślą...jeszcze nas nie zawiedli...no za wyjątkiem suwaczka....>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Z suwaczkiem czekają aż pojedziesz na rok na Grenlandię. :szydera:

Zniknęło za to cytowanie fragmentu wypowiedzi.....

Nie zniknęło, ja zacytowałam, tylko na biało się podświetla...:) A z tą Grenlandią, to uważaj...:ostrzegam: Ja chcę na Alaskę, jak już...:szydera: Emotki obrazkowe zmieniły szyk...muszę szukać gdzie ci pogrozić...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Słonecznie ..lekki wietrzyk ...w dolince mgła , ale pagórki już trochę widać ...będzie ładnie .

Dziadeczka otuliłam kołdrą , bo się odkopał troszeczkę ...nie za mocno , ale jednak . Jaśki pozbierałam z podłogi i na właściwie im przeznaczone miejsce powtykałam .... " wajchę " na strychu do góry zaciągnęłam , bo chwilową załamkę miałam . Ja do odpalenia lapka a tu internetu niet .... Dobrze , że uprzytomniałam sobie , że kiedyś już tak tutaj miałam . Wtedy szybciej skapnęłam się co jest grane , bo światło nie wszędzie mi się zapalało ...ale teraz nie potrzebowałam zapalać światła , bo widniutko . Na jedno dobrze , ale na drugie , czyli chwilowy " sziok " z powodu braku neta to bardzo źle .... alee...miałam piera . Ważne , że już wszystko ok. i gitarra .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zerwało mi kontakt ze światem "na amen", a dzisiaj sobie daję zakaz siadania przy lapku ... Musze się zmobilizować bo inaczej się nie spakuje... :( A zła jestem na siebie: a po kiego mi to wszystko było, a trzeba była jeszcze ze dwa pudła proszku do prania sobie kupić durna babo (tak gadam do siebie). Nie będę przytaczać słów niecenzuralnych bo mnie stad wyrzucą, ale cały wachlarz mam teraz w użyciu... Cały pokój zapierniczony "chusteczka" wie czym, ale jak to sensownie spakować to pomysłu brak :(

Miłego dzionka i buziaczki :cmok:, a ja idę odbębniać ten wyrok... :(

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Niech kombinują, niech zmieniają. Oby na lepsze. :szydera:

Tych emotek było o wiele za wiele. Lekką ręką licząc grubo ponad tysiąc. Dlatego tak długo się otwierały.

Zniosę nawet to że mam zaokrąglony avatar. Gruba w nim jestem. :szydera::szydera::szydera:

u mnie sie okularki nie mieszcza w tym koleczku ...ale ich nie zmienie...bo mam ochote rozowo swtai ogladac i basta

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Kolejny uroczy dzień urlopowania przede mną ,tylko mi tę błogość zakłócają takie jedne dziady,z jedynie słusznej partii ...a poszły w pis...u.:mur:...jednak brak telewizji polskiej na wyjeździe ma swoje dobre strony.

Miłego dnia Ludziska pracujące,urlopujące i wyjeżdżające ( obojętnie w którym kierunku , każdego z nas to czeka ) .:całus:

Ps. Wczoraj wywaliło mnie na amen w pacierzu z forum, podejrzewam,że te nowe emotikony tak nabruździły.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...