Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, violka napisał:

Też jest problem , bo jakby w takiej kiecce mój sutek zechciałby się przewietrzyć bez mojej zgody , w miejscu publicznym , to mój małżonek zszedłby na zawał 

Albo innym namioty byś postawiła...całkiem niechcący..:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, ivanilia40 napisał:

Sayonaro,to wina wiatru i chłodnego frontu,który z zachodu nadchodzi, oprócz deszczu niesie z sobą wkurzenie i apatię.:(

no to jest widze nas wiecej ja dzisiaj dzidka przestawialam a on patrzy na mnie i pyta co mi sie stalo a ja mu...ze to chyba on sie nie wyspal...przy obiedzie przezornie sie nie odzywal...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no to jest widze nas wiecej ja dzisiaj dzidka przestawialam a on patrzy na mnie i pyta co mi sie stalo a ja mu...ze to chyba on sie nie wyspal...przy obiedzie przezornie sie nie odzywal...

Jeśli o mnie chodzi deszcz to nie moja pogoda,zdecydowanie słońce i błękitne niebo,a temperatura w okolicach 25-30 st.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, ivanilia40 napisał:

Ja też,a jakąś godzinę temu wcale nie można było tematów otworzyć,to pewnie wina tych nowych twarzy..

te nowe twarze zawsze sa winne..nawet ja nie sa winne to i tak sa winne:szydera:

ja chce stare emotionki te mnie....baaaaaaaardzo irytuja...:grzmotnąć::mur:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ivanilia40 napisał:

Jeśli o mnie chodzi deszcz to nie moja pogoda,zdecydowanie słońce i błękitne niebo,a temperatura w okolicach 25-30 st.

no wlasnie...moze nie tyle deszcz co wiatr...to mnie zawsze roz...la...nie moge wtedy z glowa dojsc do ladu....a pogoda...wiesz te 30st to ciut za duzo ale tylko ciut...opty tak 25 styknie

byle nie wialo

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Idę kolację robić,a wy postarajcie się nie rozpisywać za bardzo ...:haha:

nie da sie...oni sa nie opanowania...naskrobia na zas a czytac mozna tylko po godzinach...patrz do polnocy...a potem jak wstaje skor swit to forum puste bo wszyscy zaleglosci w czytaniu odrabiali...i nie ma z kim slowa zamienic...no nie licze dziewczyn ktore tez ranna zmiane maja 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

nie da sie...oni sa nie opanowania...naskrobia na zas a czytac mozna tylko po godzinach...patrz do polnocy...a potem jak wstaje skor swit to forum puste bo wszyscy zaleglosci w czytaniu odrabiali...i nie ma z kim slowa zamienic...no nie licze dziewczyn ktore tez ranna zmiane maja 

Mówiłam już ,że cię uwielbiam?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...