Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maras1 napisał:

Basiu ,może za Ciebie przyjedzie ktoś fajny?

Tak ...fajna kobitka ...podobno . Prawna ma obiekcje , bo jeszcze starsza ode mnie (3 lata ) i jeszcze mniejsza ode mnie ...a dziadeczek wysoki ... Ona jest w błędzie ..ta prawna ..bo dziadeczka nie trzeba do klopika prowadzać ...na nogach nie ustoi . Wystarczy pampersika zmienić , ale to i tak w łóżku , bo jak siedzi na wózku to jedna osoba , nawet dobrze zbudowany facet nie da rady go podnieść , żeby wymianę pieluchy zrobić ....Jeśli chcesz to dam jej Twoje namiary ...młódka przecież ...ino ją brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak ...fajna kobitka ...podobno . Prawna ma obiekcje , bo jeszcze starsza ode mnie (3 lata ) i jeszcze mniejsza ode mnie ...a dziadeczek wysoki ... Ona jest w błędzie ..ta prawna ..bo dziadeczka nie trzeba do klopika prowadzać ...na nogach nie ustoi . Wystarczy pampersika zmienić , ale to i tak w łóżku , bo jak siedzi na wózku to jedna osoba , nawet dobrze zbudowany facet nie da rady go podnieść , żeby wymianę pieluchy zrobić ....Jeśli chcesz to dam jej Twoje namiary ...młódka przecież ...ino ją brać

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

Hawana ja mam 55 lat,nie wiem kiedy kończyłas studia i jake były wtedy warunki:d

Hawna studia ukończyła 5 lat temu ...Długo studiowała . Lubili ją bardzo i na każdym roku trzymano na siłę 3 lata . Nie mogli rozstać się z nią ...tak ją pokochali ...mocno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Hawna studia ukończyła 5 lat temu ...Długo studiowała . Lubili ją bardzo i na każdym roku trzymano na siłę 3 lata . Nie mogli rozstać się z nią ...tak ją pokochali ...mocno .

A o tych nieukonczonych to Ty nawet nie wspominaj, haha, nie musza tu wiedziec wszystkiego:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...